برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

مشاهده : 5095 , پاسخ ها : 25
موضوع: مشاوره جهت خرید کیس

نقل قول نوشته اصلی توسط hmahziar نمایش پست ها
    1- فکر می کنم برای افتر، با اون تنظیمات که ارسال کردید، 32 گیگ برام کافیه اما اگر پیدا کردنش خیلی سخت باشه پس احتمالا باید دست دوم بخرم که اصلا توی دلم نیست.
    فایل پیوست 27391
    سلامی مجدد
    1) باس رم تون 1600 هه .
    اون رم مدل Kingston Value 8GB 1600Mhz DDR3 با قیمت 635 تومن گفتم ، همین الان ، نو اش را در لیون کامپیوتر دارن که به سیستم تون میخوره . ولی خوب از لحاظ کیفیت ، مثل رم های هت سینک دار نیست .
    دست دوم رم هم بد نیست . رم مثل قطعات مکانیکی (مثل هارد) و ... نیست که طول عمرش کم باشه . معمولا طول عمر رم ها بالاست . اگه دست دوم خوب را انتخاب کنید ،بد هم نیست (باز به تجربه و ... موقع انتخاب بستگی داره) .

بله. بودجه ای تا 10 میلیون بود. اما نصفش میره واسه سی پی یو فقط.
    الان کلا چطور شد؟
    میخواین این سیستم تون را ارتقاء بدین یا مادربرد و رم و پردازنده را نو بگیرین؟

نو یا دست دوم باید مشخص بشه تا ssd تون هم بهتر تعیین بشه (اگه قصد خرید ssd را ندارین ، بگین) .

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلامی مجدد
    1) باس رم تون 1600 هه .
    اون رم مدل kingston value 8gb 1600mhz ddr3 با قیمت 635 تومن گفتم ، همین الان ، نو اش را در لیون کامپیوتر دارن که به سیستم تون میخوره . ولی خوب از لحاظ کیفیت ، مثل رم های هت سینک دار نیست .
    دست دوم رم هم بد نیست . رم مثل قطعات مکانیکی (مثل هارد) و ... نیست که طول عمرش کم باشه . معمولا طول عمر رم ها بالاست . اگه دست دوم خوب را انتخاب کنید ،بد هم نیست (باز به تجربه و ... موقع انتخاب بستگی داره) .

الان کلا چطور شد؟
    میخواین این سیستم تون را ارتقاء بدین یا مادربرد و رم و پردازنده را نو بگیرین؟

نو یا دست دوم باید مشخص بشه تا ssd تون هم بهتر تعیین بشه (اگه قصد خرید ssd را ندارین ، بگین) .

1- اگه با ده میلیون می شد یه سیستم بست که یک سر و گردن بالاتر از این سیستم فعلی باشه، خب ترجیح می دادم که نو ببندم.
    اما با توجه به اینکه باید 5 تا 6 میلیون فقط بابت سی پی یو پرداخت کنم، مابقی پولم رو میتونم فقط بقیه اجزا مثل مادربورد و پاور بخرم.
    در مورد خرید ssd هم چه بخوام ارتقا بدم چه کلا سیستم نو ببندم، میخوام داشته باشم در هر دو صورت.

2- رم هت سینک دقیقا چه مزیتی داره؟

1- اگه با ده میلیون می شد یه سیستم بست که یک سر و گردن بالاتر از این سیستم فعلی باشه، خب ترجیح می دادم که نو ببندم.
    اما با توجه به اینکه باید 5 تا 6 میلیون فقط بابت سی پی یو پرداخت کنم، مابقی پولم رو میتونم فقط بقیه اجزا مثل مادربورد و پاور بخرم.
    در مورد خرید ssd هم چه بخوام ارتقا بدم چه کلا سیستم نو ببندم، میخوام داشته باشم در هر دو صورت.

2- رم هت سینک دقیقا چه مزیتی داره؟
    ۱) به نظرم کامل توضیح داده شد که تفاوت ارتقاء و سیستم نو براتون چطوره.
    ضمنا به خرید پاور احتیاجی نیست.
    نظر خودم اگه ریزولیشن fhd در افتر و پریمیر کار میکنین و پروژه هاتون ساده هست ، همون ۳۲ گیگ میتونه کافی باشه . اما اگه پروژه های حرفه ای fhd با افکت های زیاد هست ، بهتره رم ۶۴ گیگ تهیه بشه.
    حالا هر جور خودتون تصمیم میگیرید.
    توی سیستم نو ، ssd میتونه از نوع nvme باشه که کارایی اش بهتر هه (هر چند اندکی مشکل دما خواهد داشت)

۲) رم هت سینک دار ، دما را کاهش و طول عمر رم را افزایش میده.

۱) به نظرم کامل توضیح داده شد که تفاوت ارتقاء و سیستم نو براتون چطوره.
    ضمنا به خرید پاور احتیاجی نیست.
    نظر خودم اگه ریزولیشن fhd در افتر و پریمیر کار میکنین و پروژه هاتون ساده هست ، همون ۳۲ گیگ میتونه کافی باشه . اما اگه پروژه های حرفه ای fhd با افکت های زیاد هست ، بهتره رم ۶۴ گیگ تهیه بشه.
    حالا هر جور خودتون تصمیم میگیرید.
    توی سیستم نو ، ssd میتونه از نوع nvme باشه که کارایی اش بهتر هه (هر چند اندکی مشکل دما خواهد داشت)

۲) رم هت سینک دار ، دما را کاهش و طول عمر رم را افزایش میده.
    ممنونم.
    اس اس دی برای همین سیستم فعلی باید نوع خاصی باشه؟ (چون فرمودید که در سیستم نو باید nvme باشه)

ممنونم.
    اس اس دی برای همین سیستم فعلی باید نوع خاصی باشه؟ (چون فرمودید که در سیستم نو باید nvme باشه)
    برای سیستم فعلی ، Samsung 860 Evo 500GB با قیمت ۱.۶۸ تومن پیشنهاد میکنم (توی دیجی کالا موجوده).

اگه میخواین هزینه ی کمتری کنین ، Western Digital GREEN WDS480G2G0A 480GB را با قیمت ۱.۲۴۴ تومن پیشنهاد میکنم.

اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارین ، پیشنهادم همون مدل از سامسونگ 860 evo هست.
    حالا اگه میخواین حجم ۱ ترا اش را تهیه کنین ، هر جور خودتون مایلید.

برای سیستم فعلی ، Samsung 860 Evo 500GB با قیمت ۱.۶۸ تومن پیشنهاد میکنم (توی دیجی کالا موجوده).

اگه میخواین هزینه ی کمتری کنین ، Western Digital GREEN WDS480G2G0A 480GB را با قیمت ۱.۲۴۴ تومن پیشنهاد میکنم.

اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارین ، پیشنهادم همون مدل از سامسونگ 860 evo هست.
    حالا اگه میخواین حجم ۱ ترا اش را تهیه کنین ، هر جور خودتون مایلید.
    دوست عزیزم، توی این چندین روز خیلی بهتون زحمت دادم و کلی اطلاعات کسب کردم از شما.
    بسیار ممنونم
    آرزوی سلامتی و موفقیت و شادی برایتان دارم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع