برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2944 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشکل هنگام نصب بازی

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433

مشکل هنگام نصب بازی

سلام و خسته نباشید
    هنگام نصب بازی این ارورمیاد
    ممنون
    نام: Screenshot (38).png نمایش: 100 اندازه: 1.68 مگابایت
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل عمومی یا کامپیوتری نیست، مشکل از کرک ای هست که برای اون بازی ساخته شده.

بهتره که نسخه اصلی اش رو تهیه کنید، یا از راهنمایی هایی که تو اینترنت هست استفاده کنید (برای رفع اون مشکل اگه پیغام خطا رو جست و جو میکردید چندین راه حل پیشنهاد شده).

براتون توی پیغام شخصی یکی رو که فکر کنم بهترین راهنمایی بود میفرستم، به دلیل اینکه لینک سایت ایرانی هست اینجا قرار نمیدم، ولی دوستان حتماً بازی کرک شده اگه تهیه میکنید، مشکلات رو از همون سایتی که ازش دریافت کردید پیگیرید کنید، سریعتر به جواب قطعی میرسید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل عمومی یا کامپیوتری نیست، مشکل از کرک ای هست که برای اون بازی ساخته شده.

بهتره که نسخه اصلی اش رو تهیه کنید، یا از راهنمایی هایی که تو اینترنت هست استفاده کنید (برای رفع اون مشکل اگه پیغام خطا رو جست و جو میکردید چندین راه حل پیشنهاد شده).

براتون توی پیغام شخصی یکی رو که فکر کنم بهترین راهنمایی بود میفرستم، به دلیل اینکه لینک سایت ایرانی هست اینجا قرار نمیدم، ولی دوستان حتماً بازی کرک شده اگه تهیه میکنید، مشکلات رو از همون سایتی که ازش دریافت کردید پیگیرید کنید، سریعتر به جواب قطعی میرسید.
    ممنون ولی این سی دی بازی که گرفتم قبلا چند بار بدون مشکل نصب میشد این سری این کا رو کردم این خطا اومد مشکل که سی دی نداره؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    ممنون ولی این سی دی بازی که گرفتم قبلا چند بار بدون مشکل نصب میشد این سری این کا رو کردم این خطا اومد مشکل که سی دی نداره؟
    نمیدونستم از روی CD نصب کردید، حالا داستان یک کم تفاوت کرد.
    اون راهنمایی که من بالاتر نوشتم به این دلیل بود که خطایِ دریافتی شما رو جست و جو کردم و توی سایت های زیادی که این بازی برای دانلود قرار داده شده بود، کاربرهای زیادی دقیقاً همین خطا رو دریافت کرده بودند.

حالا که قبلاً بدون مشکل نصب کردید، احتمال داره که مشکلی از سورس (CD) باشه، پیشنهاد میکنم یک بار کل محتوای CD رو در فولدر ای کپی کنید و بعد از آنجا نصب کنید که از سالم بودن دیسک مطمئن بشید.

اگه بازهم مشکل ادامه پیدا کرد، احتمال این وجود داره که آپدیتی/درایوری/نرم افزار دیگری یا حتی نصبِ ویندوز ای که جدیداً داشته اید مشکل رو بوجود آورده باشه یا حتی کسر/نبودن یکی از پیش نیازهای بازی.

احتمالاً قبلاً این بازی رو توی ویندوز قدیمیتری استفاده میکردید؟ اگر چنین بوده یک بار هم تست کنید و نصاب را با compatibility mode ویندوز قدیمیتر (مثلاً 7) اجرا کنید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نمیدونستم از روی CD نصب کردید، حالا داستان یک کم تفاوت کرد.
    اون راهنمایی که من بالاتر نوشتم به این دلیل بود که خطایِ دریافتی شما رو جست و جو کردم و توی سایت های زیادی که این بازی برای دانلود قرار داده شده بود، کاربرهای زیادی دقیقاً همین خطا رو دریافت کرده بودند.

حالا که قبلاً بدون مشکل نصب کردید، احتمال داره که مشکلی از سورس (CD) باشه، پیشنهاد میکنم یک بار کل محتوای CD رو در فولدر ای کپی کنید و بعد از آنجا نصب کنید که از سالم بودن دیسک مطمئن بشید.

اگه بازهم مشکل ادامه پیدا کرد، احتمال این وجود داره که آپدیتی/درایوری/نرم افزار دیگری یا حتی نصبِ ویندوز ای که جدیداً داشته اید مشکل رو بوجود آورده باشه یا حتی کسر/نبودن یکی از پیش نیازهای بازی.

احتمالاً قبلاً این بازی رو توی ویندوز قدیمیتری استفاده میکردید؟ اگر چنین بوده یک بار هم تست کنید و نصاب را با compatibility mode ویندوز قدیمیتر (مثلاً 7) اجرا کنید.
    هنگام کپی تا یک جایی میره بعد خطای زیر رو میده
    نام: Annotation.png نمایش: 74 اندازه: 9.4 کیلو بایت

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    هنگام کپی تا یک جایی میره بعد خطای زیر رو میده
    نام: Annotation.png نمایش: 74 اندازه: 9.4 کیلو بایت
    اگه اشتباه نکنم دیسکتون خرابه.
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    توی این تصویر آخری که قرار دادید دیگه مشخصه که مشکل از دیسک است، یا خط داره یا عمر مفید اش تموم شده یا بد رایت شده بوده و عمر کمی داشته یا لیزر درایو اتان ضعیف شده .....

بازی رو دانلود کنید از جایی و یا دیسک جدید تهیه کنید و سپس نصب کنید.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط magak نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم دیسکتون خرابه.
    ممنون

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    توی این تصویر آخری که قرار دادید دیگه مشخصه که مشکل از دیسک است، یا خط داره یا عمر مفید اش تموم شده یا بد رایت شده بوده و عمر کمی داشته یا لیزر درایو اتان ضعیف شده .....

بازی رو دانلود کنید از جایی و یا دیسک جدید تهیه کنید و سپس نصب کنید.
    مرسی

کلمات کلیدی این موضوع