برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1380 , پاسخ ها : 1
موضوع: سیستم من در تدوین خوبه ؟

Question سیستم من در تدوین خوبه ؟

سلام من یه لپ تاب اچ پی دارم مدل : HP 15-f387wm

رم و حافظه اش رو ارتقا دادم ولی نمیدونم سی پی یو و کارت گرافیکش رو میشه عوض کرد؟(کسانی که وارد هستن ممنون میشم جواب بدید)

و یه چند وقته که میترسم یه وقت بسوزه ( آیا بر فشار زیاد کارت گرافیک میسوزه ؟؟؟ )

حدود 4-5 ساله دارمش و باهاش کار تدوین انجام میدم

نام: IMG_9094.jpg نمایش: 48 اندازه: 216.9 کیلو بایت

یه تاچ اسکرین هم داره که بخاطر مصرف زیاد باتری درایور اونو دیسیبل کردم والان لازمش دارم و نمیدونم چطوری دوباره اینیبلش کنم

یه مانیتور هم تو انبار بود درش اوردم با یه تبدیل HDMI به VGA اونو وصل کردم البته تلویزیون پلاسما ی سامسونگ 43 اینچ داشتیم ولی خوب کجای اتاقم اونو بزارم ؟

این سیستم برا تدوین خوبه ؟؟؟
    به نظر شما چی اونو ارتقا بدم؟؟؟

نام: Screenshot (246).png نمایش: 46 اندازه: 49.2 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    کارت گرافیک دستگاه شما آنبورد و در داخل تراشه CPU قرار داره، لب تاپ ها هم متاسفانه امکانِ ارتقاء گرافیک ندارند (باید کل لب تاپ رو برای چنین کاری عوض کنید که مادربورد با گرافیک فیکس شده جدید/بهتر تهیه کنید).

فشار/کار زیاد با لب تاپ البته که مشکلات بعدی به همراه خواهد داشت، اگر تهویه آن را تمیز نگه دارید (هر چند وقت یک بار گرد گیری و سرویس اش کنید) به امید خدا تا عمر دارید باهاتون خواهد بود.

در مورد کاربردش، تا وقتی باهاش مشکلی ندارید و هزینه تهیه سیستم بهتری رو ندارید و کارتون رو راه میندازه ازش استفاده کنید و باهاش پول در بیارید، بعدش یه سیستم بهتر تهیه کنید.

درایورهای اون دستگاه رو هم از خود سایت HP میتونید تهیه کنید:
    https://support.hp.com/us-en/drivers/laptops
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع