برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2110 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل کپی کردن فایل از سی دی

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433

Exclamation مشکل کپی کردن فایل از سی دی

سلام و خسته نباشید
    بنده می خواهم از سی دی یک کپی بگیرم در درایو مورد نظر تا یک80 درصد میره بعد سرعت سی دی 0 میشه بعد از مدتی پیام خطای cannot read from the source file or disk برای بنده ظاهر میشود
    لطفا کمکم کنید
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نرم افزار ISO Buster رو تست کنید، اگه جواب نداد و دیتای اون دیسک براتون خیلی مهمه، یه سرچ بزنید توی اینترنت و یک مرکز بازیابی اطلاعات نزدیک پیدا کنید و دیسک رو بهشون بدید براتون بازیابی کنند.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    نرم افزار ISO Buster رو تست کنید، اگه جواب نداد و دیتای اون دیسک براتون خیلی مهمه، یه سرچ بزنید توی اینترنت و یک مرکز بازیابی اطلاعات نزدیک پیدا کنید و دیسک رو بهشون بدید براتون بازیابی کنند.
    سلام ممنون طبق دستور شما نرم افزار رو نصب کردم از سی دی فایل iso گرفتم اما تا یک جایی میره و خطای زیر نمایش داده میشود کدوم گزینه رو بزنم؟
    نام: hhg.JPG نمایش: 51 اندازه: 79.6 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    سلام ممنون طبق دستور شما نرم افزار رو نصب کردم از سی دی فایل iso گرفتم اما تا یک جایی میره و خطای زیر نمایش داده میشود کدوم گزینه رو بزنم؟
    نام: hhg.JPG نمایش: 51 اندازه: 79.6 کیلو بایت
    هیچکدام از آن گزینه ها در مورد اون dvd فایده ای نداره.
    اون برنامه برای بازیابی دیتای مهم از دیسک و دور انداختن اطلاعاتِ کم ارزشه، بیشتر به درد بازیابی عکس و موسیقی و خورده فایل میخوره.

دیسکی که شما باهاش مشکل دارید برنامه/بازی هست و باید تمام دیتای اون رو داشته باشید تا قابل استفاده باشه، با برنامه های ریکاوری نمیتونید ازش استفاده کنید.

باید اون دیسک رو از جایی برای دانلود پیدا کنید و رایت کنید و یا اینکه مجدد خریداری کنید.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    هیچکدام از آن گزینه ها در مورد اون dvd فایده ای نداره.
    اون برنامه برای بازیابی دیتای مهم از دیسک و دور انداختن اطلاعاتِ کم ارزشه، بیشتر به درد بازیابی عکس و موسیقی و خورده فایل میخوره.

دیسکی که شما باهاش مشکل دارید برنامه/بازی هست و باید تمام دیتای اون رو داشته باشید تا قابل استفاده باشه، با برنامه های ریکاوری نمیتونید ازش استفاده کنید.

باید اون دیسک رو از جایی برای دانلود پیدا کنید و رایت کنید و یا اینکه مجدد خریداری کنید.
    ممنون من فایل ها رو با یک طریقی استخراج کردم و موقع نصب بازی خطای زیر را داد ایا این هم مربوط به موضوعی که گفتین میشه(شرمنده که سوال بازی میپرسم که مربوط به ویدیو افکت نمیشه)
    نام: ئ.JPG نمایش: 44 اندازه: 47.4 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    ممنون من فایل ها رو با یک طریقی استخراج کردم و موقع نصب بازی خطای زیر را داد ایا این هم مربوط به موضوعی که گفتین میشه(شرمنده که سوال بازی میپرسم که مربوط به ویدیو افکت نمیشه)
    نام: ئ.JPG نمایش: 44 اندازه: 47.4 کیلو بایت
    بعله، مشکل به همان دلیله که توی پست قبلی هم گفتم، ترجمه پیغام Error ای که گرفتید "این یک آرشیو FreeArc نیست یا این آرشیو خراب شده است".

برنامه و بازی باید دیتاشون کاملاً سر جاش باشه، حتی یک دونه 0 یا 1 جابجا باشه به مشکل بر میخورید.
    بهترین راه حل اینه که دیسک سالم تهیه کنید و یا از جایی دانلود کنید.

تمام مشکلات مربوط به کامپیوتر رو توی این بخش "مشکلات و سوالات در مورد کامپیوتر" میتونید مطرح کنید، ایرادی نداره.