برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1246 , پاسخ ها : 7
موضوع: سیاه شدن صفحه مانیتور

Question سیاه شدن صفحه مانیتور

سلام!
    آغا من تا میام درایور کارت گرافیک رو نصب کنم صفحه مانیتور سیاه میشه و دیگه بالا نمیاد مگر اینکه از طریق Safemode گرافیک رو Disable اش میکنم و دوباره ویندوز بالا میاد.
    2 روزه این مشکل رو دارم.
    درضمن اخرین نسخه اش رودارم (18.10.1) و مارک کارت گرافیک AMD Radeon R7 370 است.
    حدس میزنم از چیپست کارت باشه ولی با توجه به قیمت های فــــــــــــــــــــــــ ـــــوق نجومی قطعات میخوام مثبت فکر کنم و امیدوار باشم که راه حل ارزونتری هم پیدا میشه.
    اگه راه حلی در این مورد دارید که میدونید جواب میده،پیشنهاد بدین.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- پشتِ دستگاه رو بررسی کنید، ببینید کابل مانیتور به خروجی مادربورد وصل نشده باشه و به کارت گرافیک وصل باشه.

2- اگر مشکل کابل و اتصالات نبود، بعد از نصب درایور، توی safe mode ببینید رزولوشن و تنظیماتِ Monitor توی advanced settings روی گزینه های صحیح باشه و خارج از محدوده ساپورت شده توسط مانیتور نباشه.

3- و آخرین پیشنهاد هم اینه که نرم افزار زیر رو دانلود کنید، از zip در بیارید و از فایل setres.bat یک شورت کات در مسیر:
    کد:
    %appdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
    قرار بدید و سیستم را ریست کنید و در حالت معمولی بالا بیارید، اگر تصویر بازگشت بعد به تغییر رزولوشن و تنظیماتِ مانیتور بپردازید، اگر همه چیز بدون مشکل پیش رفت شورت کات فوق را پاک کنید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

اون دو مورد اول و امتحان کردم ولی مورد سوم رو الان امتحان میکنم انشااله که جواب میده.ممنون بابت توجه ات.

نه متاسفانه جواب نداد.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3DKit نمایش پست ها
    نه متاسفانه جواب نداد.
    توی اینترنت یکم جست و جو کردم، افرادی که چنین مشکلی رو پیدا کردند کم نیستند، اکثراً هم مشکلشون با درایورهای جدید بوده.

اگر دیسک/درایوری که همراه کارت گرافیک خریداری کردید رو دارید، با اون تست کنید، و اگرنه مدل کارت گرافیکتون رو سرچ کنید و یک درایور قدیمیتر براش دانلود و نصب کنید و ببینید جواب میده؟

دیسک خودش رو هم امتحان کردم،مشکل حل نشد.
    آره من هم یه جستجویی تو اینترنت کردم و به چند تا شبیه این مشکل برخوردم ولی این یکی یه کم متفاوته و حدسم اینکه مشکل از چیپست کارته انگار اعلام بازنشستگی کرده چون از لحظه ای که سیستم،درایور گرافیک رو شناسایی میکنه (وصفحه سیاه میشه) دمای کارت به سرعت افزایش پیدا میکنه و بلافاصله هر 2 فن کارت به کار میفته(با دور بالا) طوری که حتی دور فن های خنک کننده پردازنده هم زیاد میشه.ریستارت که میکنم میبینم دمای پردازنده به 39 درجه رسیده که غیر عادیه...

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3DKit نمایش پست ها
    دیسک خودش رو هم امتحان کردم،مشکل حل نشد.
    آره من هم یه جستجویی تو اینترنت کردم و به چند تا شبیه این مشکل برخوردم ولی این یکی یه کم متفاوته و حدسم اینکه مشکل از چیپست کارته انگار اعلام بازنشستگی کرده چون از لحظه ای که سیستم،درایور گرافیک رو شناسایی میکنه (وصفحه سیاه میشه) دمای کارت به سرعت افزایش پیدا میکنه و بلافاصله هر 2 فن کارت به کار میفته(با دور بالا) طوری که حتی دور فن های خنک کننده پردازنده هم زیاد میشه.ریستارت که میکنم میبینم دمای پردازنده به 39 درجه رسیده که غیر عادیه...
    چطوری شد که اینجوری شد؟ یادت هست که چه موقعی مشکل شروع شد؟ علاعمی چیز غیر عادی ای قبل از بروز مشکل؟

نه علاعم خاصی ندیدم.یهو تصویر رفت و...
    یه سایتی پیدا کردم که قطعات استوک میفروشه و قیمت های منطقی داره.بیشتر قطعات نو هستن ولی بسته بندی نشدن.احتمالن یه کارت جدید بخرم چون دیگه مطمعن شدم که چیپست کارت ایراد پیدا کرده و هزینه تعمیرش خیلی بالاست.