برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1316 , پاسخ ها : 3
موضوع: آیا لپ تاپ zbook و یا 8570 جواب کار من را میدهد؟

آیا لپ تاپ zbook و یا 8570 جواب کار من را میدهد؟

سلام من میخوام یه لپ تاپ بخرم و واقعا موندم که چه لپ تاپی برای من مناسبه
    برای چه کاری میخوام؟
    عمده کار من با نرم افزار افترافکت و پریمیر است

چه کارهایی با این نرم افزارها انجام میدم؟
    با افتر افکت پروژه های چندثانیه ای انجام میدم. زیرنویس فیلم و یا اینترو ابتدای یک فیلم

با پریمیر هم که مثلا چندتا فیلم 20دیقه ای دارم و در این نرم افزار اینا رو به هم میچسبونم و معمولا فیلمهایی که دارم، صدای ضبط شده جداگانه ای دارد که با میکروفن جدا ضبط کردم و در نرم افزار صدا و تصویر رو باهم ست میکنم

خلاصه از نظر میزان پیچیدگی پروژه ای من فکر نمیکنم میزان پیچیدگی و سنگینی کارهایم زیاد بشه. یعنی در دسته بندی ساده ترین ها فکر میکنم باشه. ولی خب مدت زمان فیلم های من زیاده در پریمیر. مثلا خروجی کار من یک فیلم یکی دو ساعته میشه

برای من سرعت رندر بسیار مهمه

سیستم فعلی من یک کامپیوتر رومیزی هست که
    سی پی یو cri5 750 هستش با فرکانس 2.5 و 8مگابایت کش
    رم 4گیگ ddr3 1333
    گرافیک 1گیگ ati 4700
    به هیچ عنوان از این سیستم راضی نیستم. البته قدیمی هم شده دیگه

حالا بین چندتا لپ تاپ موندم
    همه لپ تاپ هایی که میگم hp هستن
    zbook 15 g2
    zbook 17 g2
    8570W
    8770W

از بین اینا zbook 17 g2 خیلی هیولاست ولی گرونه. توان خریدش رو دارم اما میگم اگه لپ تاپ با مشخصات پائین تر جوابمو با توجه به سرح کارم میده الکی پول بیشتر ندم. لپ تاپی هم که میخوام بگیرم اگه 3سال جوابمو بده بسمه
    2هفته هست دارم تحقیق میکنم ولی به نتیجه نرسیدم

اساتیدی که سابقه کار با افتر و پریمیر رو دارن بی زحمت منو راهنمایی کنید. دستتون درد نکنه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    تمامی لپ تاپ ها و مینی پی سی ها و اکثر all-in-one ها دارای نسخه کوچک شده و با توانایی پایین تر/مصرف انرژی کمتر انرژی از CPU , GPU و قطعات دیگر هستند که کارایی آنها را از یک PC کامل و هم سری خودشون بسیار پایینتر میاره (البته قیمتشون رو بسیار بالاتر میبره).

تنها پیشنهادی که میکنم، اگه بیش از نیمی از کارهاتون رو در مسیر و حرکت انجام نمیدید، اقدام به تهیه لپ تاپ برای اجرای پروژه های افترافکت و پریمیر نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    تمامی لپ تاپ ها و مینی پی سی ها و اکثر all-in-one ها دارای نسخه کوچک شده و با توانایی پایین تر/مصرف انرژی کمتر انرژی از CPU , GPU و قطعات دیگر هستند که کارایی آنها را از یک PC کامل و هم سری خودشون بسیار پایینتر میاره (البته قیمتشون رو بسیار بالاتر میبره).

تنها پیشنهادی که میکنم، اگه بیش از نیمی از کارهاتون رو در مسیر و حرکت انجام نمیدید، اقدام به تهیه لپ تاپ برای اجرای پروژه های افترافکت و پریمیر نکنید.
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی که کردید
    نه 80درصد کار من در جای ثابت است
    من الان یک pc با این مشخصات دارم
    cpu cor i5 750 2.7ghz
    ram 4gig ddr3 1333
    گرافیک ati radeon hd 4700
    مادربرد من gigabye p55 usb3
    ولی اصلا جواب کارم رو نمیده. البته فکر میکنم که گرافیک من خراب شده. چون وقتی ویندوز 7نصب میکنم گرافیک شناسایی میشه ولی وقتی ویندوز 8 یا 10 نصب میکنم گرافیک رو میزنه مایکروسافت بیسیک!
    و بعضی موقع ها هم که برخی پیج های اینترنت رو که باز میکنم که درونش فیلم داره یهو صفحه آبی میاد و ریست میشه

میخواستم لپ تاپ بگیرم که منصرف شدم. بعدش خواستم که کیس اسمبل شده استوک z230 بگیرم که خدمات کامپیوتری محله گفت که سراغ استوک و ... نرو
    گفتم یک کارت گرافیک بگیر و رم رو ببر روی 8 یا 12 و سی پی یو هم نیازی نیست که cor i 7 بگیری

کار من چیه؟
    با
    افتر افکت
    پروژه های چندثانیه ای انجام میدم. زیرنویس فیلم و یا اینترو ابتدای یک فیلم

با
    پریمیر
    هم که مثلا چندتا فیلم 20دیقه ای دارم و در این نرم افزار اینا رو به هم میچسبونم و معمولا فیلمهایی که دارم، صدای ضبط شده جداگانه ای دارد که با میکروفن جدا ضبط کردم و در نرم افزار صدا و تصویر رو باهم ست میکنم

خلاصه از نظر میزان پیچیدگی پروژه ای من فکر نمیکنم میزان پیچیدگی و سنگینی کارهایم زیاد بشه. یعنی در دسته بندی ساده ترین ها فکر میکنم باشه. ولی خب مدت زمان فیلم های من زیاده در پریمیر. مثلا خروجی کار من یک فیلم یکی دو ساعته میشه. 90درصد کار من هم با پریمیر هست و کارای عجیب و غریب گرافیکی انجام نمیدم. فقط مدت زمان فیلم هایم طولانی است.

فقط هدفم اینه که سرعت رندر کاهش پیدا کنه

با توجه به مادربرد من آیا کارت گرافیک gtx980 ساپورت میشه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اگه مادربورد شما اینه که پایین لینک میکنم، مشکلی با gtx980 نخواهید داشت:

gigabyte-ga-p55-usb3-2-0-motherboard-atx-lga1156-socket-p55

رم DDR3 تا 16 گیگ و 2400 MHz هم ساپورت میکنه که پیشنهاد میکنم تهیه کنید.

سی پی یو رو اگه ارتقا بدید توی سرعت رندر نهایی تاثیرگزار خواهد بود، ولی اگه خواستید هزینه کنید برای CPU، پیشنهاد میکنم مادربورد رو هم عوض کنید و برید به سراغ نسل جدید مادربورد و پردازنده و رم DDR4.

ولی! یه مساله ای هست، مشکل شما ممکنه مستقیماً از خود مادربورد باشه، حالا برید کارت گرافیک بگیرید و رم رو ارتقاء بدید و بعد مشکل ادامه پیدا کنه چی؟

دوستی/آشنایی دارید که بتونید ازش یک کارت گرافیک دیگه بگیرید و یا همان خدمات کامپیوتری محله اتان میتونه با گارانتی برگشت براتون سخت افزار رو ارتقا بده؟