با سلام ... دوستان من یه فیلم آموزشی دارم که با نرم افزار Password Protect Video Master قفل شده و خوشبختانه پسورد پخش فیلم رو هم دارم فقط من میخوام با نرم فزار های ظبط دکستاپ از موقع پخش فیلم آموزشی ظبط کنم که یه حالت کپی ازش داشته باشم تا در سیستم های دیگه هم بشه ازش استفاده کرد چون این نرم افزار برای یه سیستم پسورد میده و نمیشه این فیلم هارو روی سیستم های دیگه مشاهده کرد ... حالا این نرم افزاری که بالا اسمش رو آوردم جوری طراحی شده که وقتی نرم افزار های ظبط از دکستاپ رو که باز میکنم سریعا عکس العمل نشون میده و ارور میده و خارج میشه تا اینکه نشه از فیلم آموزشی ظبط کرد ... حالا من از همه نرم افزار های ظبط دکستاپ از باندی کم و سان گیت و کم اسیا و غیره بگیر استفاده کردم ولی ارور میده ..حتی از سایت های آنلاین ظبط از دکستاپ هم استفاده کردم ولی متاسفانه همین ارور اومد و انجام نشد ...حالا خواستم بدونم دوستان کسی هست که بدونه از چه راه دیگه میشه به جز این برنامه های ظبط از دکستاپ استفاده کرد که بشه این برنامه Password Protect رو گول زد و بشه از موقع فیلم آموزشی برای خودم فیلم بگیرم ...واقعا به کمک نیاز دارم ممنون میشم ..... راه گرفتن با موبایل از روی صحفه مانیتور رو هم امتحان کردم ولی خیلی کیفیت تصویر جالب نمیشه ...ممنون میشم راهنمایی بفرمائید