برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

بسیاااااااار مهم ..... حذف شدن متن پیام موقع ارسال

سلام دوستان
    من میخواستم پیامم رو ارسال کنم ولی وقتی روی گزینه ارسال کلیک کردم وارد یه صفحه شد و گفت بدلیل زمان و ... رمز شما معتبر نیست و بازگشت رو بزنین ... منم برگشتم به صفحه قبلیم که داشتم پیام توش مینوشتم ... ولی دیگه متن هام نبودن . پاک شدن !!!!!!!!!!!!!
    کمککککککککک هنوز صفحه رو نبستم شاید بشه کاری کرد ...

روی undo م کلیک کردم درست نشد!!!!!!!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام و تبریک سال نو ؛
    دوست من ، خیلی سخت نگیر !... گاهی برای همه پیش می آید . برای همین هم سعی کنید مطالب خیلی مهم و طولانی خود را ابتدادر " وورد یا نوت پد " ثبت و ویرایش کن و بعد با کپی پیس به اینجا انتقال بده و یا متن خود را انتخاب کن و یک کپی در حافظه نگهدار و بعد روی ارسال کلیک بفرما . اگر چه اینموارد نادر است اما با این اینترنتی که در کشور ما موجود است که این اختیار را دارد که یک پهنای باند ثابت را در آن واحد و بطور قانونی به شش تا هشت نفر واگذار کند شکی نیست که اغلب ارتباطات بطور لحظه ای دچار اختلال میشود و این بستگی به آن دارد که در آن لحظه خاص تمام آن شش تا هشت نفربشکل تصادفی باهم از پهنای باند اشتراکی استفاده کنند لذا سرعت و گاهی هم قطعی لحظه ای ایجاد میشود . پس کار از محکم کاری عیب نمیکند لذا متنهای مهم و طولانی تر خود را به روش بالا تهیه و انتقال بدهید . حالا هم خیلی سخت نگیر چون این تجارب لازم است و پیش می آید . بنده از طرف همه دوستان بخاطر زحمت از دست رفته تان از شما تشکر میکنم . موفق باشید .

سلام دوست من ،سال نو شما هم مبارک و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشین ....
    درسته . من هم از همون روش ها استفاده میکردم ، ولی اینبار حواسم نبود قبل از زدن گزینه ارسال یه کپی بگیرم و بعد بزنم ، حالا گفتم شاید دوستان یا خود اقای هادی پور چاره ای واسه این مشکل پیدا کرده باشن (البته وقتی اتفاق میوفته ، چون قبلش میشه پیشگیری کرد) ...
    ولی خدایی عجب متنی نوشته بودم ، 2 ساعت میشه تا دوباره بنویسم ، خدا صبرم بده

درست شد دوستان ...................ممنون

کلمات کلیدی این موضوع