برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

درخواست پلیر برای فلش که با اکشن اسکریپت 2 کار کنه

با سلام.
    بنده دارم یه نرم افزار چندرسانه ای ساده میسازم.یه پلیر فیلم(کامپونت) میخوام برای فلش که فیلمهای منو پخش کنه.پلیر جدید میخوام.البته با اکشن 2.در ضمن فلش من cs6 هست.چنین چیزی هست.اگر هست روش استفاده هم اگر ممکنه بگید.

سلام.برای پاسخ به سوالات فلش کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    توصیه می کنم بجای AS 2.0 ، از AS 3.0 استفاده کنید (البته فکر کنم الان کله پروژه تونو با AS 2.0 کامپایل کردید)
    برای سوالتون داخل خوده کامپوننت های فلش ( از منوی Windows گزینه Components ) یه کامپوننت به نام Flv Playback هستش که از اون میتونید استفاده کنید
    لینک زیر رو مشاهده کنید روش استفاده از این کامپوننت رو برای لود ویدیو های از بیرون ، تو اکشن اسکریپت 2 آموزش داده همچنین فایل های سورس نیز در صفحه موجود هست :

>>>>>>>>>>> لینک <<<<<<<<<<

در مورد اینکه از کامپوننت های دیگر برای پخش ویدیو استفاده کنید تو گوگل اگه سرچ کنید یه سری کامپوننت برای پخش ویدیو و صدا در فلش هستش اما اکثراً پولی هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام
    توصیه می کنم بجای AS 2.0 ، از AS 3.0 استفاده کنید (البته فکر کنم الان کله پروژه تونو با AS 2.0 کامپایل کردید)
    برای سوالتون داخل خوده کامپوننت های فلش ( از منوی Windows گزینه Components ) یه کامپوننت به نام Flv Playback هستش که از اون میتونید استفاده کنید
    لینک زیر رو مشاهده کنید روش استفاده از این کامپوننت رو برای لود ویدیو های از بیرون ، تو اکشن اسکریپت 2 آموزش داده همچنین فایل های سورس نیز در صفحه موجود هست :

>>>>>>>>>>> لینک <<<<<<<<<<

در مورد اینکه از کامپوننت های دیگر برای پخش ویدیو استفاده کنید تو گوگل اگه سرچ کنید یه سری کامپوننت برای پخش ویدیو و صدا در فلش هستش اما اکثراً پولی هستش.

خیلی ممنونم از لطف تون

کلمات کلیدی این موضوع