برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2689 , پاسخ ها : 5
موضوع: سوال درمورد فریم دوربین sony

سوال درمورد فریم دوربین sony

سلام دوستان دوربین سونی مدلهای کوچکش مثلا ۶۳۰۰ خوب اینا ۱۲۰ فریم هم می گیره ۱۹۲۰x۱۰۸۰ حالا موقه ادیت می کنیش ۲۴ فریم که تو شبکها بتونن موزیک ویدیو رو پخشش کنن ایا وقتی فریم کم می شه دیدن دیگه هر چی فریم کم باشه تصویر کشیده می شه ونرمی وزیبای تصویر خراب می شه حالا اینجا که تغیر فریم می شه ایا تصویر خراب نمی شه من تجربه ندارم برا همین پرسیدم چون قصد خرید دارم؟

عرض کنم این دوربین تو120فریم 20درصد کراپ می کنه.
    اینکه شما وقتی می خای (اسلو) بکار بدید فریم ریت رو پایین میارید(کیفیت همونه)فقط اسلو میشه
    وگرنه تو پروژه24 فریم اگه اسلو نخاید لازم نیست فریم کم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedarya نمایش پست ها
    عرض کنم این دوربین تو120فریم 20درصد کراپ می کنه.
    اینکه شما وقتی می خای (اسلو) بکار بدید فریم ریت رو پایین میارید(کیفیت همونه)فقط اسلو میشه
    وگرنه تو پروژه24 فریم اگه اسلو نخاید لازم نیست فریم کم کنید
    مرسی عزیز لطف کردی یعنی وقتی ۱۲۰ فریم بگیرم بعد تو پرمیر فریمو تغیر بدم پس تصویر دیگه کشیده نمی شه چون دیدین وقتی فریم پاعین بگیری تصویر کشیده می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط 0511 نمایش پست ها
    مرسی عزیز لطف کردی یعنی وقتی ۱۲۰ فریم بگیرم بعد تو پرمیر فریمو تغیر بدم پس تصویر دیگه کشیده نمی شه چون دیدین وقتی فریم پاعین بگیری تصویر کشیده می شه
    اگه منظورتون از کشیدگی همونی که معمولا تو اسپید دادن نرم افرای پیش میاد (ریخنگی و خراب شدن تصویر)
    نه پیش نمیاد..اصلا ضیط فریم بالا دلیلش همینه ریخنگی پیش نیاد وقتی اسلو میشه...
    ولی اگه منظورتون از کشیدگی (رولین شاتر ) هست باید عرض کنم اکثر دوربیهای عکاسی و تصویر برداری این مشکل رو دارن

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اگه اشتباه نکنم، منظور شما از کشیده شدن تصویر اصلاً اون چیزی نیست که من و اکثر دوستان تصور میکنیم (کشیدگی در ابعاد تصویر، برای مثال دایره در فیلم ضبط کردید ولی بیضی در تدوین دیده میشه).

اگر منظور شما از کشیدگی، تغییر سرعت فیلم بوده که راه حلش اینه:
    به جای اینکه فریم ریت فیلم ورودی رو تغییر بدید و یا اینکه سکوئنس را با فریم ریت متفاوتی رندر کنید، باید یک سکوئنس جدید بسازید و در تنظیماتِ این سکوئنس، فریم ریت را دقیقاً آن چیزی قرار دهید که میخواهید خروجی بگیرید.
    سپس فوتیج و یا سکوئنس هایی که فریم ریت بالاتر/متفاتی را دارند به داخل آن بکشید.
    به این شکل دیگه سرعت ورودی تغییر نمیکنه و پریمیر اتوماتیک فریم های اضافی رو حذف میکنه و کشیدگی ای که منظور شما بود بوجود نمیاد.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

ممنون از راهنمایی دوستان خیلی عالی بود باید یک بار دوربینو قبل یک بار اجاره کنم و تمامه چیزاشو تست بزنم
    ویرایش توسط 0511 : 02-03-19 در ساعت 21:10