برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

Question درخواست معرفی نرم افزار برای طراحی داخلی ساختمان

دوستان سلام و عرض ادب

من تقریبا ده سال پیش، با cinema4d کار میکردم و خیلی راضی بودم ازش و تقریبا خوب مسلط بودم.

نسبت به تری دی مکس خیلی کارکردن باهاش راحت تر بود و ...

البته الان هیچی ازش یادم نیست و باید از صفر شروعش کنم دوباره.

حالا....، من الان میخوام اگر خدا بخواد یه خونه برای خودم بسازم، میخوام قبلش فضای داخلیشو طراحی کنم. اصلا هم کاری به انیمیشن و استخدام و... ندارم، فقط میخوام خونه خودمو به بهترین شکل طراحی کنم و تمام!

سوالم اینه که آیا دوباره برم همون cinema4d رو یاد بگیرم یا نرم افزار مناسب تری هم برای این کار وجود داره؟؟؟

توی اینترنت سرچ کردم خیلی نرم افزارهای عجیب و غریب میاره که اسمشون به گوشم نخورده.

ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

اتو کد تو این زمینه بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط amir*h* نمایش پست ها
    اتو کد تو این زمینه بهتره
    ببخشید یعنی اتوکد قابلیت رسم لوستر و چمن و کابینت و .... به صورت سه بعدی به همراه رنگ و متریال دلخواه رو داره؟؟؟

چون من میخوام فضای داخل خونه رو کاملا طبیعی طراحی کنم.

بازم میگم من قبلا cinema4D رو کار کردم، میخوام طرحم در حد همون Cinema4D باشه

هیچ نیازی هم به متحرک سازی و ... ندارم. فقط طراحی سه بعدی و طبیعی فضای داخل خونه خودم.

مجددا تشکر

ببخشید که یکم دیر جواب میدم بنده خودم اتوکد کار نکردم ولی فیلم هایی در این زمینه دیدم و تا اونجایی که اطلاع دارم برای ساخت کار های معماری مثل نمای بیرونی و داخلی ساختمان و وسایلی مثل......... وسایل خونه مثلا مبل کابینت و..... خیلی خوبه و رندر اش هم فوق العاده اس

نرم افزار لومیون Lumion- ساده و سریع

این بهترین و سریع ترین نرم افزار به همراه تعداد بسیار زیادی مدل آماده برای طراحی معماری و طراحی داخلی ساختمان

https://softsaaz.ir/lumion-software-download/

این نرم افزار تمام قابلیت هایی که میخواهی رو داره و هیچ کمبودی هم نداره

نمونه کارش رو ببین حتما عاشقش میشی

https://www.aastudio.ir/%D9%86%D9%85...-%DB%B1%DB%B0/

کلمات کلیدی این موضوع