برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2247 , پاسخ ها : 7
موضوع: جلوه های ویژه و انیمیشین

Lightbulb جلوه های ویژه و انیمیشین

سلام دوستان و اساتید عزیز یه سوال و راهنمایی بنده تدوینگر فیلم عروسی هستم حالا میخوام با دید بر آینده : انیمیشین سازی و جلوه های ویژه یاد بگیرم حالا مشکل اصلی اینجاست که با کدوم نرم افزار شروع کنم
    طبق تحقیقی که کردم میگن هر نرم افزار واسه ی کار مشخص بهتره cinema 4d. maya . 3dmax کدوم ؟

Talking به نظر من

دوست عزیز برای جلوه های ویژه افتر افکت (After Effects) بهتره و برای انیمیشن سازی مایا (Maya)<br>
    <br>
    ولی Cinema 4D و 3D Max برای مدل سازی سه بعدی خوبن که با افتر افکت میتونید صحنه های زیبایی بسازید.
    ویرایش توسط amirjr : 04-05-20 در ساعت 04:59

به نظر من

دوست عزیز برای جلوه های ویژه افتر افکت (After Effects) بهتره و برای انیمیشن سازی مایا (Maya)

ولی Cinema 4D و 3D Max برای مدل سازی سه بعدی خوبن که با افتر افکت میتونید صحنه های زیبایی بسازید.

مرسی دوست من
    دوستان دیگه هم اگه ممکنه نظراتشونو بگن

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    برای جلوه های ویژه قطعا هودینی و بعد مایا
    برای ریگ و انیمیشن مایا
    کلا پیشنهادم اینه که اگه میخواید وارد این صنعت شید از مایا استفاده کنید چون تو 99 درصد استدیو ها چه بازی سازی چه فیلم سازی نرم افزار اصلیشون مایا هست
    برای کامپوزیت هم افتر افکت یا نیوک که نیوک حرفه ای تره و تو صنعت بیشتر استفاده میشه
    و یه چیز دیگه مایا بر خلاف گفته خیلی اصلا سخت نیست مخصوصا تو نسخه های جدید و شایدم از فوردی اسون تر باشه ... اما هودینی کمی سخته و بیشتر تمرین میخواد
    و همینطور اگه میخوای حرفه ای شی باید زبان پیتون هم یاد بگیری که اصلا سخت نیست شاید تو یه ماه بشه کامل یادش گرفت
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

هر کس یه نظری داره من باز موندم

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    دوست من به نظرم خیلی به نرم افزار اهمیت نده با همه نرم افزار ها میشه یکار کرد مهم تمرین و خلاقیته
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط magak نمایش پست ها
    دوست من به نظرم خیلی به نرم افزار اهمیت نده با همه نرم افزار ها میشه یکار کرد مهم تمرین و خلاقیته
    صد در صد ولی موندم با کدوم شروع کنم کدومو یاد بگیرم بهتره

کلمات کلیدی این موضوع