برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

مشاهده : 2398 , پاسخ ها : 14
موضوع: ماتریال طلا

نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف سعدی نمایش پست ها
    نام: nomone.jpg نمایش: 37 اندازه: 45.1 کیلو بایتحلقه اونی هست که من میخوام.. شفاف اونی هست که تو صفحه میبینم مات رندر هست

خب این همون roughness هست ولی موقع رندر باید تنظیمات رو بالا ببری که نویز نیافته و اینطوری شفاف بشه.البته قبلا فکر کنم c4d r17 به قبل جای roughness گزینه blur داشت که الان دیگه نیست.تنها راهی که من میدونم با متریال استاندار سینما همین roughness هست که بعدش یک رندر با تنظیمات بالا بگیری که اینطوری بشه

امیدوارم لود شده باشن سه تا عکس
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده    

عکس ها اومد.همون کاری که گفتم باید بکنی.من سیستمم ضعیفه و با خود سینما نمیتونم رندر بگیرم نشونت بدم ولی این صحنه رو تو keyshot رندر گرفتم و تقریبا همونی هست که میخوای.اینجا هم بهش roughness دادم اولش نویز داشت ولی موقع رندر هرچی تعداد sample رفت بالاتر نویز هم کمتر شد و تقریبا شد همونی که میخوای.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    عکس ها اومد.همون کاری که گفتم باید بکنی.من سیستمم ضعیفه و با خود سینما نمیتونم رندر بگیرم نشونت بدم ولی این صحنه رو تو keyshot رندر گرفتم و تقریبا همونی هست که میخوای.اینجا هم بهش roughness دادم اولش نویز داشت ولی موقع رندر هرچی تعداد sample رفت بالاتر نویز هم کمتر شد و تقریبا شد همونی که میخوای.
    خیلی ممنون. لطف کردین.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع