برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 2379 , پاسخ ها : 14
موضوع: ماتریال طلا

ماتریال طلا

سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم روی یک توپ متریال طلا بذارم که رنگ خالص و جنس طلا داشته باشه منتهی وقتی به skyعکس hdrمیدم یسری رفلکس آون روی توپ میفته اگرم خاموش کنم اسکای رو بعد رندر خیلی بد میشه اصلا شبیه طلا نمیشه.... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور ی متریال خالص طلا بتونم رندر گیری کنم.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    پروژتون رو بزارید تست کنم
    فقط توپ با متریال و اون sky
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام
    اگه ممکنه عکسی از رندرتون بگیرید
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

یه صحنه براتون ساختم امیدوارم منظورتون درست فهمیده باشم و به کارت بیاد
    شما باید مقدار roughness و reflection strength رو کم و زیاد کنید تا متریال دلخواه بدست بیاد
    الان تو این عکس اولی رفلکت خالص هست دومی حدود 20 درصد roughness داره و سومی علاوه بر اون یکم هم reflection strength کم کردم
    در ضمن رنگ هم به متریال نده فقط تو قسمت reflectance هر کاری داره بکن
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

ممنون از لطفتان.منظور من خالص طلا هست و شفاف بدون رفلکت.اینا رندر خودم هست که خالص نیستن.متاسفانه قسمت کادر پیوست در صفحه نیست نمیتونم عکس بذارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من عکسی نمیبینم(اگه میخواید عکس بذارید اون زیر نوشته تنظیمات اضافه.اونجا میشه عکس بذارید)
    راستش من متوجه نمیشم.اگه میخواید کاملا شفاف باشه خب میشه مثل آینه و رفلکت میده و نور و محیط و.. توش معلوم میشه

همون دیگه میخوام طلا برق بزنه منتهی رفلکس نداشته باشه. دوست عزیز من اونجا مدیریت فایل های پیوست رو میزنم ولی کادری باز نمیشه.. عذر میخوام ولی ممنون میشم بفرماین مشکل کجاست

این مشکل فایل پیوست رو از حناب هادی پور بپرسید چون برای من کار میکنه
    ببین یکی 2 تا راه میشه اول اینکه roughness رو تا ته ببری بالا که رفلت دیگه نمیافته ولی شفاف هم نیست دیگه.کار دیگه اینکه برای sky یک تگ کامپوزیت بذارید و تیک seen by reflection رو بردارید.اینطوری شفاف هست ولی محیط اطراف روش نمیافته.حالا اگه نور تو صحنه داشته باشید اون نورها باز رفلکت میشه اگه هم نور نداشته باشید باز فکر کنم نور پیش فرض خود سینما رو نشون میده که میتونید اونو هم بردارید.ولی اگه نه نور پیش فرض باشه نه نور تو محیط و اینکه رفلکت sky هم روش نیافته خب دیگه چیزی برای رفلکت نیست و جسم رو سیاه نشون میده.مثل اینکه آینه رو ببرید تو اتاق تاریک.
    ولی اگه مشکلت اینه که فقط sky رفلکتش نیافته همون تگ کامپوزیت باید بهش بدی

ضمنا میتونید عکس رو جای دیگه آپلود کنید و لینکش اینجا بذارید

نام: 3.jpg نمایش: 102 اندازه: 122.0 کیلو بایت
    ویرایش توسط یوسف سعدی : 09-30-19 در ساعت 21:04

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع