برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشکل در برخی قسمت های سینما فردی(رندر تا کمرا...)

سلام خسته نباسین
    من تازه با سینما4دی اشنا شدم و به مشکلات خیلی فراوونی هم برخورد کردم از همش بگذریم میمرسیم به خرجی گرفتن
    من یه انیمیشن درست کردم با هزار بدبختی چیزه خاصی هم نیست ولی سرویس شدم الان میخوام یه خروجی ازش بگیرم یه ماهه الافم2000هزارتا فایل اموزشی دیدم
    مشکل اصلی اینه که یه سری اپشن ها و گزینه ها تو اموزشها واسه قسمت رندر دیدم ک اصن واسه من نداره!مثلا تو قسمت Render setting در منوی save واسه همه یجا داره ک هم اسم و مشخص میکنه همفمت فایل و واسه من نداره اصن این گزینه هارو
    یا میدیدم که بعد تنظیم این قسمت ها میرن یجای رندر به اسم Render queue که اصل کاری هم هست این قسمتم برای من نداره!یا مثلا قسمت کمرا ها چندیدن دوربین مختلف دیدم مثل مونشن کمرا که اسه من ستا دوربین بیشتر نداره!
    خیلی سرچ کردم راجبش فیلم دیدم واقعا دیگه خسته شدم خواهش میکنم اگر کسی میتونه کمکم کنه خبر بده واقعا گیرم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    در مورد نداشتن دوربین ها:
    وقتی cinema 4d را نصب میکردید، اگر شماره سریال Studio را وارد نکرده باشید، یک سری از امکانات نرم افزار را نخواهید داشت.

ابتدا cinema 4d را پاک کنید، مجدداً با سریال Studio نصب کنید، اگر همچنان آپشن های مورد نظرتون را نداشتید، یک تصویر از بخش آموزشی و یک تصویر از برنامه خودتون بگزارید تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد، شاید جای اشتباهی را به دنبال ابزار خاصی میگردید و یا اینکه آموزشی که در حال مشاهده هستید قدیمی میباشد و ابزار مورد نظر شما در نسخه cinema 4d شما به جای دیگری منتقل شده.

در مورد مشکل رندر و عدم وجود گزینه انتخاب فایل/محل ذخیره سازی این مراحل رو طی کنید، اگر همچنان گزینه ذخیره سازی نداشته باشید، احتمال داره یا مشکل در نصب برنامه داشته باشید و یا کرک آن و اگرنه حتماً باید در تنظیمات رندر از گزینه های ذخیره سازی بهره مند باشید:
    1- روی آیکون تنظیمات رندر کلید کنید.
    2- از بخش سمت چپ، روی گزینه save کلیک کنید.
    3- در تنظیمات save روی ... کلیک کنید تا محل ذخیره سازی و نام فایل را انتخاب کنید.

نام: c4dsave.jpg نمایش: 42 اندازه: 78.3 کیلو بایت

*مشکلتون رو با تصویر یا ویدیو تشریح کنید لطفاً.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    وقتی cinema 4d را نصب میکردید، اگر شماره سریال Studio را وارد نکرده باشید، یک سری از امکانات نرم افزار را نخواهید داشت.

ابتدا cinema 4d را پاک کنید، مجدداً با سریال Studio نصب کنید، اگر همچنان آپشن های مورد نظرتون را نداشتید، یک تصویر از بخش آموزشی و یک تصویر از برنامه خودتون بگزارید تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد، شاید جای اشتباهی را به دنبال ابزار خاصی میگردید و یا اینکه آموزشی که در حال مشاهده هستید قدیمی میباشد و ابزار مورد نظر شما در نسخه cinema 4d شما به جای دیگری منتقل شده.

در مورد مشکل رندر و عدم وجود گزینه انتخاب فایل/محل ذخیره سازی این مراحل رو طی کنید، اگر همچنان گزینه ذخیره سازی نداشته باشید، احتمال داره یا مشکل در نصب برنامه داشته باشید و یا کرک آن و اگرنه حتماً باید در تنظیمات رندر از گزینه های ذخیره سازی بهره مند باشید:
    3- در تنظیمات save روی ... کلیک کنید تا محل ذخیره سازی و نام فایل را انتخاب کنید.

سلام خسته نباشین دمه شما گرم که جوب دادین
    دقیقا مشکلم همینه ک اینارو نداره توی تنظیمات رندر
    امکانش هست توی تلگرام باهاتون صحبت کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها

یه پیام خصوصی براتون ارسال کردم اگر جواب بدین ممنون میشم کارم یه مقدار حیاتی هست ببخشید

از این 90 نفر ینی هیچکس کمکی نمیتونست بکنه!؟مرسی

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز دوستمون گفتن احتمالا شما نسخه Studioنصب نکردید و برنامتون ناقصه
    نرم افزار رو یک بار دیگه درست نصب کنید مشکلتون حل میشه احتمال زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    دوست عزیز دوستمون گفتن احتمالا شما نسخه Studioنصب نکردید و برنامتون ناقصه
    نرم افزار رو یک بار دیگه درست نصب کنید مشکلتون حل میشه احتمال زیاد

سلام مرسی از پاسخت
    متوجه ام ولی متاسفانه دسترسی ندارم به نرم افزارش که نصبش کنم باز بدبختیم اینه ک وفتمم خیلی تنگه
    اگه میشد سیومو بدم یکی از دوستان واسم خروجی mov یا mp4 میگرفت خیلی خوب میشد

کلمات کلیدی این موضوع