برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

مشاهده : 19110 , پاسخ ها : 17
موضوع: بهترین مکان برای ساخت موزیک ویدیو

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezai نمایش پست ها
    نه آقای انوریان عزیز شما فیلمنامه که داشته باشین فیلمنامه را میدن انجمن ، انجمن همون برگه را میده شما فقط تا مرکز کلانتری میرین اونجا یه مهر می خوره تایید میشه و تمام . در مورد مجوز شما هر زمان که فلیمنامه داشته باشین برای اینکه هنر جوی انجمن بودین براتون مجوز میدن حتی اگر چند سال بعد برین . و این تا حدی هم به نفع خود انجمن در اون شهرستان هست .

چون هر دفتر انجمن در شهرستان ها دیگر باید چندتا هنرجو داشته باشند که چندتا کار ارایه داده باشند و این گزارش هر از چند گاهی به دفتر مرکزی به تهران فرستاده میشه مخصوصا برای پایان ترم این دقیقا مثل یه شمشیر دو لبه هست هم به نفع هنرجو و دفتر انجمن . یه نکته هم هست که بچه هایی که در زمینه سینما فعالیت می کنند زیاد دنبال موزیک ویدئو نیستند اگر واقعا هدفش سینما باشه .
    ما که تو تهران باید به هر حال به ناجی هنر که زیرشاخه ی نیروی انتظامیه مراجعه کنیم... شهرستانها رو نمیدونم.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    این تاپیک خیلی مهمه و نادر و دوستان کم لطفی میکنن و تجربیاتشونو نمیگن راجب مکان ساخت موزیک ویدیو
    باز هم تقاضا دارم از دوستان موزیک ویدیو کار این انتظارو ندارم که مکانی که خودشون فیلمبرداری میکنند رو آدرسشو بدن , بگن حداقل کجاها باید بیشتر دنبال لوکیشن بگردیم تا خواننده و تیم ویدیو بدون هیچ مزاحمتی کارشونو بکنند
    ؟؟؟

با سلام
    دوست عزیز مطمئن باشید کسی کم لطفی نمیکنه
    انتخاب لوکیشن دقیقا مثل انتخاب لباس میمونه و کاملا سلیقه اییه
    فقط باید یه سری چیزای کوچیک رو رعایت کنی
    وارد حریم خصوصی کسی نشی ( این یکی از اشتباهات ما بود که خبر دادن کلانتری و اومدن اما ما خودمونو شهرستانی جا زدیم و گفتیم اومدیم تفریح و ..... )
    تا اونجایی که بتونی از شهر دور شی .. به شرط اینکه توی سناریویی که داری فضای شهر نباشه
    اصلا همه چیز ب شعر و سناریو ربط داره
    شما اگه میتونی آهنگ کارت رو بذار تا بچه ها بیشتر کمکت کنن

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardevideo نمایش پست ها
    این تاپیک خیلی مهمه و نادر و دوستان کم لطفی میکنن و تجربیاتشونو نمیگن راجب مکان ساخت موزیک ویدیو
    باز هم تقاضا دارم از دوستان موزیک ویدیو کار این انتظارو ندارم که مکانی که خودشون فیلمبرداری میکنند رو آدرسشو بدن , بگن حداقل کجاها باید بیشتر دنبال لوکیشن بگردیم تا خواننده و تیم ویدیو بدون هیچ مزاحمتی کارشونو بکنند
    ؟؟؟
    درود بر شما (من که اصلا کارم این در این رابطه نیست!) ولی جلوتر هم خدمت شما گفتم که اینجا یه مکان اجتماعی هست!

و توقع دارید دوستان جاشو بگن خوب اشاره کردن که کجاها باید برید از چه مکان هایی استفاده باید کنید!!!
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما (من که اصلا کارم این در این رابطه نیست!) ولی جلوتر هم خدمت شما گفتم که اینجا یه مکان اجتماعی هست!

و توقع دارید دوستان جاشو بگن خوب اشاره کردن که کجاها باید برید از چه مکان هایی استفاده باید کنید!!!
    درود
    دوستان بحث رو به سمت مجوزو این چیزا بردن که برای موزیک ویدیویی که میخواد از ماهواره پخش بشه مجوز نمیدن و مکانی هم اشاره نکردن در این خصوص دوستان به غیر از وزارت ارشاد ... و نیروی انتظامی ...

حالا با توجه به این چندتا کاری که ساختیم
    یه نظرم این کار به بازیگر احتیاج داره ...یه پسر و یه دختر
    البته یکمی صفا و صمیتیت هم باید نشون داده باشه
    خجاب هم تا حدودی باید نادیده گرفته بشه ..
    کنار اسکله و باد و مرغ دریایی و ضربات آب به بدنه ی اسکله و صخره ها
    دیدن افق
    بغل کردن از شونه ها ....
    خواننده هم هم باید توی اون لوکیشن بخونه هم اینکه توی جنگل و آرک زدن دوربین دور خواننده ...

اگه واقعا اینو خوندی و میخوای اینو بگیری بگو تا با کمک همدیگه و بقیه دوستان واست سناریو بزنیم

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    ممنون از لطفت این آقا خوانندم هست که کاره جدید داره که ویدیوش به عهده من هست

amirreza1384 آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    45080
    ممنون**************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ***********************************************

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع