برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 2122 , پاسخ ها : 2
موضوع: درخواست افکت صدا

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345

درخواست افکت صدا

سلام و درود
    دیدید تو بعضی فیلمها و کلیپ ها تصویر ناگهان به چپ یا راست می چرخه و صحنه بعدی نشان داده می شه. بعد همزمان صدای هورت مانندی شنیده می شه؟! دنبال اون افکت صدا هستم.
    خواهشاً اگه دارید بذارید.
    پی نوشت: (امیدوارم منظورم و درست منتقل کرده باشم).
    ????? ?? 500 ??? ????? ? ???? ????? ????????? ?? ?? ?????. ??? ??? ?????? ? ?? ??? ?????? ???? ?? ???. ?? ??? 1000 ????. ?????? ??? ????? ? ????? ???? ?? (???? ???????? ? ?? ?? ?? ??) ?? ???? ????? ???.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    پیشنهاد میکنم پلاگین Handy Seamless Transitions را برای افترافکت دانلود کنید، Transition های جالبی داره و اون صدایی هم که میخواهید همراهش است.

اگر نمیخواهید بسته فوق را کامل دانلود کنید، صداهای آن را براتون آپلود کردم که میتونید از لینک زیر دانلود کنید:
    دانلود صداهای پلاگین Handy Seamless Transitions

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم پلاگین Handy Seamless Transitions را برای افترافکت دانلود کنید، Transition های جالبی داره و اون صدایی هم که میخواهید همراهش است.

اگر نمیخواهید بسته فوق را کامل دانلود کنید، صداهای آن را براتون آپلود کردم که میتونید از لینک زیر دانلود کنید:
    دانلود صداهای پلاگین Handy Seamless Transitions
    واقعاً ممنون و سپاسگزارم. باعث افتخاره عضویت تو چنین انجمنی که از ادمین گرفته تا مدیران و کاربرانش همگی لوتی منش و بخشنده اند.
    همین صداها کارمو راه می اندازه
    ????? ?? 500 ??? ????? ? ???? ????? ????????? ?? ?? ?????. ??? ??? ?????? ? ?? ??? ?????? ???? ?? ???. ?? ??? 1000 ????. ?????? ??? ????? ? ????? ???? ?? (???? ???????? ? ?? ?? ?? ??) ?? ???? ????? ???.