برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1807 , پاسخ ها : 5
موضوع: نمونه کار تیزر تبلیغاتی رستوران

ireza_m آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    36790

نمونه کار تیزر تبلیغاتی رستوران

با سلام و احنرام.
    تیزر تبلیغاتی جدید گروه ارس پیکچرز برای رستوران فست فود کاج

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]v6uTt[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

ممنون میشم نظرتونو بدونم
    ???? ?????? _ ????? ? ???? ?? ???? ?????? ?? ??? ????.
    instagram id: Ares_Pictures
    www.aparat.com/AresPictures

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    داستانش جالب بود، تصویر برداری هم خیلی خوب بود، تدوین هم دوست داشتنی، فقط میشه ایراد های ریز ازش گرفت و سلیقه ای:

به جای جملات انگلیسی wow و oh yeah اگه از المان های گرافیکی استفاده میکردید (مثل همون لامپی که برای سکانس بین آنها استفاده کرده بودید) بهتر میشد.

تصویری هم که برای گوشی در کار اسفتاده کردید با گوشی اون شخصیت اصلی در ویدیو فرق میکنه، اگه از گوشی خودشون یه عکس میگرفتید و برای کامپوزیت استفاده میکردید بهتر میشد.

در زمان: 0:26 پیمایش تصویری که کامپوزیت کردید با حرکت دست شخصیت اصلی یکی نیست.

و آخرش هم به جاب اون متن (رستوران جای لذت بردن از غذا است عزیزم، نه سلفی گرفتن) فکر کنم بهتر بود مینوشتید ( خودت به اشتراک گزاشتی خوب عزیزم، من هم لایک کردم ).
    ویرایش توسط pejii : 08-11-18 در ساعت 23:29

داستان ایده جالبی داشت
    موزیکی که برای ویدئو کار کردین خوبه ولی قبلا زیاد استفاده شده و اگر موزیک جدیدتر میذاشتین شاید جذابتر بود البته سلیقه بنده هست و چیز از ارزش کار شما کم نمیشه. انتهای موزیک هم یه بهم ریختگی ریتم هست که بهتره برطرف کنید .
    در مجموع جالب و با حال بود

ireza_m آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    36790
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    داستانش جالب بود، تصویر برداری هم خیلی خوب بود، تدوین هم دوست داشتنی، فقط میشه ایراد های ریز ازش گرفت و سلیقه ای:

به جای جملات انگلیسی wow و oh yeah اگه از المان های گرافیکی استفاده میکردید (مثل همون لامپی که برای سکانس بین آنها استفاده کرده بودید) بهتر میشد.

تصویری هم که برای گوشی در کار اسفتاده کردید با گوشی اون شخصیت اصلی در ویدیو فرق میکنه، اگه از گوشی خودشون یه عکس میگرفتید و برای کامپوزیت استفاده میکردید بهتر میشد.

در زمان: 0:26 پیمایش تصویری که کامپوزیت کردید با حرکت دست شخصیت اصلی یکی نیست.

و آخرش هم به جاب اون متن (رستوران جای لذت بردن از غذا است عزیزم، نه سلفی گرفتن) فکر کنم بهتر بود مینوشتید ( خودت به اشتراک گزاشتی خوب عزیزم، من هم لایک کردم ).
    خیلی ممنون از راهنمایی های کامل و مفیدتون . حتما در کار های بعدی بیشتر دقت میکنیم .

ireza_m آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    36790
    نقل قول نوشته اصلی توسط RAEF نمایش پست ها
    داستان ایده جالبی داشت
    موزیکی که برای ویدئو کار کردین خوبه ولی قبلا زیاد استفاده شده و اگر موزیک جدیدتر میذاشتین شاید جذابتر بود البته سلیقه بنده هست و چیز از ارزش کار شما کم نمیشه. انتهای موزیک هم یه بهم ریختگی ریتم هست که بهتره برطرف کنید .
    در مجموع جالب و با حال بود
    بله درسته بهم ریختگی اخر توی رندر ایجاد شده و ویدیو اصلی اوکیه . سپاس از توجهتون

mehdu آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18125
    yeah

کلمات کلیدی این موضوع