برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Warrior نمایش پست ها
    انتقاد سازنده ات خیلی به دلم چسبید دستت درد نکنه ... خوشحال میشم واقعا و ممنون میشم که اگه چند تا مثال بیارید تا در نمونه های بعدی از این خطا ها تکرار نشه ممنون میشمبازم دستتون درد نکنهبه عنوان مثال بگید که هالک اضافی بود ... من خودم با اضافی بودن هالک موافقم واقعا ... راستش آقای هادی پور اون موقع آموزش مورپ دادن منم گفتم حالا اینو هالکش کنم ببینم چطوری میشه خخخخخخخ ولی خداییش دیگه تبدیل شدنش به هالک اضافی بود اما اگه اول هاش رو میگی که انگشتش را اسکن کرد و این قفل امنیتی بود این اسلحه و ... ولی اول هاش که یکسر از نمونه کار های کوچک خودم بوداون لوگان سه چنگال با اون سایکلاپس لیزر به چشم را که خیلی دوست داشتم نظر شما در مورد سایکلاپس و لوگان چی بود؟ یا در مورد نمونه کار دست ترمیناتور؟ هههههه خیلی خوب Track شده بود ....
    آره دیگه.......همون هالک بود......اون اولش که چنتا فیلم درست کرده بودی....مثلا یکیش که آسمون جر میخوره سفینه میاد...
    مگه آسمون جر میخوره؟!!!!!چنتا دیگه هم بود که دیگه سلیقه خوت باس تشخیصون بده.....اونا نبود کیفیت کارت میره بالا تر.....

اتفاقا تو یکی از نمونه کارام که توش مت پیتینگ کرده بودم همچین موردی برام پیش اومد که یکی از دوستان گفت فلان چیز اضافی بود

به هر حال نمونه کاره دیگه.........قرار نیست بهش جایزه بدن

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

Talking پاسخ به آقای علی فلاح

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام و کسب اجازه از اساتید محترمدستت درد نکنه عزیز عالی بود زحمت زیادی کشیدی دستت درد نکنه پیرو فرمایش آقا کمیلشما که زحمت می کشید این موارد رو رعایت کنید کارهاتون خیلی جالب میشهترانزیشن رو زیاد طول بهش ندید ، تیتراژ رو کمتر و فشرده تر میکردید و جاهائی بهش سرعت میدادید مثل تریلر فیلمها ، به جذابیت اثرت می افزود . اما نکات مهمتر ، در ادغام تصاویر رو یادگیری و تکنیک مت پینتینگ زیاد وقت بگذارید ، هاله دور شخصیت که خودتون باشین ، زیاد جالب نبود جای کار زیادی داشت.زمانی که فوتیجی ، تصویری و هر شی دیگر به فیلم اضافه میکنید رو رنگش کار کنید و دست آخر از لایه اد جانسمنت استفاده کنید روی کل فیلمها و دوباره از پلاگینهای رنگ یا پلاگینهای خود افترافکت یا پریمیر و ... استفاده کنید . رو اندک موارد ، رو جزئیات دیگه کار بیشتر میخواست ، جلوه ها خوب بودن ، راستی چرا از مدلهای سه بعدی استفاده نکردی .در مورد زیر نویس فونت و اندازه را زیاد درشت انتخاب کردید به همین خاطر برای اینکه با صدا مچ بشه مجبور شدید سرعت اونو زیاد کنید و پرش ایجاد شده.این رو حتماً در نظر داشته باشید وقتی لایه فیلم جدید به پروژه اضافه میکنید به فریم ریت کلیه فیلمهای داخل پروژه باید دقت کنید. مشکلی که در پرش در بعضی جاها از فیلم ایجاد شده به این خاطره ، برای اینکه پرشی ، فیلم خروجی و نهایی نداشته باشه بالاترین فریم ریت ، بین فریم فیلمهای پروژه را انتخاب و کامپوزیشن رو بر مبنای اون فریم ببند یا تغییر بده.در اصل فیلم وتوضیحات ، تصاویری که استفاده کرده بودید روی جاگیری و اندازه میشد بهتر عمل کنید. صدا رو هم دوستمون گفتن ، در جاهائی اگه میشد می نشستید مثل پشت میز ، یا زوایای فیلمبرداری رو تغییر میدادید بهتر میشد.چیزی که بیشتر بارز بود و نکته قوت کارتون بود تحقیقات شما در این ضمینه و شیوائی گفتار بود . آفرین خیلی خوب بود و در کل خیلی زحمت کشیدید با توجه به محدودیتهائی که میدونم دارید و برای اولین کارتون که در سایت گذاشتید.پیشنهاد بنده برای شما دوست عزیز که مشتاقید و کنجکاو و علاقه مند ، تمام آموزشهای سایت رو از اول وقت بگذارید و دنبال کنید و داشته باشید یا اگه میتونین خریداری کنید یا دانلود کنید.در اینجا آموزش ها شاید به ظاهر ساده بیان ، این سادگی برای اینه که برای همگان قابل فهم باشه و ضمناً تکیه بر مبانی و اصول کاره ، طبعاً به خاطر درک وضعیت اینترت و هزینه و ... دادن آموزش در مدت زمان کوتاه اما مفید و جامع خودش هنر بزرگیه.آفرین آفرین وآفرین ، احسنت کارتون عالی بود رو جزئیات و مواردی که گفتم و به عقل ناقص بنده رسید بیشتر کارکنید زحماتتون بهتر به بار بشینه.زنده باشین عزیز
    1 - با سلام2 - ترانزیشن رو زیاد طول ندم؟؟؟ ببخشید ترانزیشن دقیقا چی چی هستش؟ خیل از این اصطلاحات بلد نیستم ممنون میشم بفرمائید که ترانزیشن چیست و به چه دردی میخوره ... اگه منظورتون اینتروداکشن است که باید بگم: آخه یه بخشی معرفی Sci Fi VFX بود و بخش بعدش نمونه کار های کوتاهی از خودم و بخش بعد شروع ورود به اتاق ویدئو کنفرانس که از بخش های متعددی ساخته شده بود برا همین اولش طولانی شد یکم ... ولی خدایی باحال هم بود ، مثلا در یک طبیعت که همه شو لایه لایه کرده بودم و مثلا دوربین زوم میشد و مثه یه تصویر سه بعدی لایه به لایه حرکت میکرد ولی یکهو آسمان کافته شده و ناوگان موجودات فرازمینی هجوم می آوردند خخخخخخ3 - فرمودید که تیتراژ رو کمتر فشرده تر می کردید ... این تیتراژ چه فرقی با ترانزیشن داره؟؟؟4 - میشه بیشتر درباره سعت بخشی به تریلر فیلمها توضیح بدید ... ینی چی دقیقا من که اصلا تریلر نگذاشته بودم ، منظورتون نمونه کار های کوچکی بود که در خلال گذاشته بودم؟ یا از ورود به اتاق ویدئو کنفرانس؟ یا نه ورود به اتاق ویدئو کنفرانس جزو تیتراژ بود فکر کنم نه؟ ممنون میشم این مود چهار هم پاسخ بدید ...5 - والا راست میگید در مورد اینکه هاله جالب نبود ... راستش اون از Layer Styles جلوه ی Outer Glow بود که خیلی کاربرد داشت و Inner Glow که البته به دلیل این اضافه کردم که: در بیشتر فیلم ها دوربین کیفیت کمی داشت و به دلیل پایینی فریم بر ثانیه: تصاویر " موشن بلور " داشتند و کار رو با ابزار Roto Brush خیلی خیلی سخت می کردند تا جایی که بعضی کا ها نزدیک به یک هفته زمان می برد ... مثلا اون قسمتی که یک موبایل روی سه پایه است و با چها تا پروژکتور یک کیبورد و یک مانیتور ساخته خیلی کار داشت اونو دو هفته با ساختش درگیر بودم تک تک فریم ها خیلی با روتو براش ور می رفتن تازه نباید اندازه مو خطا داشت ... حالا دقت بهش بکنید به خصوص اون جا ها که دستش روی کیبورد نوری قرار دارد مثلا ... خیلی ظریف باید کار می شد ... حالا اون Outer Glow و اینا هم که گفتم به دلیل اینکه تصویر موشن بلور و اینا داشت، در حد ماستمالی بود ... ینی فقط بایستی ماستمالی میشد میرفت پی کارش باور کنید خیلی دردسری داشت کمرم شیکست باهاش... منم از هاله متنفر بودم ولی خدایی تعریف از خودم نباشه ... مت پینتینگ که اشکالی نداشت؟ داشت؟ بگو اینجاش اشکال بود ...6 - آره والا در زمان اضافه کردن خیلی مهمه که رنگش هماهنگ باشه من از پلاگین ویدئو کوپایلت با نام Vibrance و نیز Levels استفاده میکنم ... دیدم خیلی ها از Curves استفاده میکنن و منم خیلی میخوام اما به اندازه یه قرون هم نمیدونم از این منحنی ها نمیدونم کار باهاشون چطوریه فقط دوست دارم با Levels رنگ ها رو تنظیم کنم ... والا از پریمر استفاده نکردم ولی میدونم چی میگید منم در قسمت ورود به اتاق ویدئو کنفرانس از جایی که اسلحه ها روش قرار داده میشن همون کار رو کردم حالا اگه اورجینال رو ببینی نظرت عوض میشه ول روی رنگ بندی اون خیلی کار کردم والا ... ولی قطعا باور دارم که بایستی بهتر بشه قطعا ...7 - آخ آخ ... آخ ... آخ ... دست رو دلم نگذار که خونه ... مدل سه بعدی ... آره ... تا ابد داغش روی دلم موند و تا ابد حسرتش به دلم نشست ... من برای همیشه از مدلسازی تری دی محرومم هیشکی هم هیچی بهم نمیگه و منو راهنمایی نمیکنه از خودتون هم خیلی پرسیم ولی هیچ ... OpenGL پشتیبانی نمیکنه و باید یه روشی پیدا کنم حتما که مدل های مایا را که طراحی کردم به افتر وارد کنم ... شاید با واسطه گری سینما فور دی بشه نمیدونم ... به هر دری زدم همه راه ها رو رفتم هیچی کار نکرد ... تا حالا موفق نشدم یه طراحی سه بعدی رو از مایا وارد افترافکت کنم ... خروجی او بی جی هم گرفتم ولی فتوشاپ هم پشتیبانی نمیکرد بازم به دلیل OpenGL خلاصه .... همونطور که قبلا گفتم نمیدونم با این روش میشه یا نه ولی آقای هادی پور یه آموزش دادن در خصوص وارد کردن Tracking از افترافکت به مایا که در مایا نمیدونم چطور رندر ویدئویی بگیرم خلاصه همه در های دنیا به روم بسته بود ... حالا هم خواهش میکنم اگه ترفندی چیزی بلدید منو راهنمایی کنید .8 - آره والا بابا منم خودم از زیرنویس راضی نبودم اصلا بیایید بحث زیرنویس رو نکنیم خیلی مسخره بود ... ولی پرش ها به خاطر بیت ریت 512 اون بود که به جای 4000 باید بیت ریت 512 میدادم برای حجم که پرش ها مال اون بود ... حالا هم در نمونه کار "دفتر خاطره" که ساختم اون دست که مثل پرینتر عکس رو چاپ میکنه با سه رنگ RGB : اون پرش داره در فیلم اصلی که 350 مگابایت بود دقیق بود اما فقط که وارد نرم افزار کردم و شد MP4 خودش با همون بیت ریت 4000 بدون کم شدن حجمش شد 50 و اینا مگابایت و پرش هاش شروع شد ... خلاصه...9 - بابا چی میگید ؟؟؟؟ من که گفتم که 512 است بیت ریت ... این که بیت ریت 4000 نیست که پرش ها مال اونه ... تازه تمرکز و دقت خیلی زیادی در Time Remaping داشتم و خیلی دقیق ریمپینگ کردم تعریف از خودم نباشه ... چون پرش ها قضیه شون مال اون نیست والا10 - در مورد کامپوزیشن هم باید بگم که همیشه 29.97 بود فریم بر ثانیه ... راستی به حقیقت چرا ما نمیاییم 30 فریم بدیم؟ 30 فریم بدیم چی میشه؟ چرا 29.97 ریکامندید هستش؟؟؟11 - والا نهایت تلاشمو کردم که همیشه دوربین از زاویه مناسب دید داشته باشه (در قسمت ورود به اتاق ویدئو کنفرانس) ولی همیشه استند باشه ... یعنی استاتیک باشه نه داینامیک من اینو ترجیح میدم چون : من تازه کار و سیستمی که زیر دست دارم چندان حرفه ای نیست با 3D Camera Tracker تا یه صحنه رو آنالیز میکنه روحش میاد نوک دماغش ینی اینقدر پایینه برا همین میگم که هم سیستم عالی تر و هم وقت و حوصله بیشتر و هم مهارت بالاتر و علم و تکنولوژی پیشرفته تری لازم دارم برای صحنات داینامیک ... ترک رو عالی نمیتونم انجام بدم ... همینا هم با هزار سختی ساختم ... اگه توجه کرده باشید فقط یه صحنه در اون قسمت ورود به اتاق ویدئو کنفرانس دوربین متحرک بود که درب روباتی باز شد و دوربیت همراه شخص وارد اتاق شد ... برام مهم بود که اصلا لرزه نداشته و کاملا استند باشه حتی خیلی میخواستم که از استیدی کم استفاده کنم ولی امکانات نداشتم بازم شکر خدا ... ولی در رابطه با میز کار و ... بله راست می فرمایید ولی بازم بی امکاماتی هست دیگه ... تازه برای آوردن منو های هولوگرافیک و کامپیوتر های نوری و منو های هولوگرافیک باید سر پا می ایستادم نه پشت میز ... خدایی اینجا پشت میز مناسب نبود ولی برای کل ویدئو کنفرانس بله من موافقم ... مثلا همونطور که اولش گفتم: این آزمایشی است و اگه بگیره ویدئو کنفرانس را در لوکیشن ها و پوزیشن های مختلفی میگذارم ... مثلا یکی در حالت برعکس در حالی که روی بتن دراز کشیده ام ، یکی در حال تکیه به گارد ریل جاده ، یکی در پارک ، یکی به قول خودتون پشت میز کار ، یکی روی فرش ... خلاصه در حالات مختلف بکشم ... بله و مت پینتیگ رو حرفه ای تر بکنم. و زوایا رو هم تغییر داده و دوربین های داینامیک قرار بدم ... راستش رودجه که باشه خیل میخوام چیز هایی شبیه ریل ساخته و چیزی هم مثل ترن قطار که وقتی گوشی موبالیم را روش قرار دادم و با برنامه ریزی دکمه های هدایتی شو بکار انداختم روی ریل حرکت کرده و یه دوربین بدون لرزش و خیلی حرفه ای فیلمبرداری باشه راستش فیلمبرار هم ندارم اغلب روی سه پایه قرار میدم حالا اینم دست پسر داییم درد نکنه فیلمبرداری شود کرد وگرنه هیچکس حتی با اسمارتفونش بلد نیست فیلم بگیره مثلا یکی از دوستامو بیارم بش بگم بیا این دکمه سرخ رو فشار بده هر وقت گفتم و هر وقت که گفتم قطع کن دستت نلرزه و ... آیا اینه فیلم برداری ؟ ولی ان شاءالله در آینده با بیشتر شدن بودجه تجهیزات روباتی به کار گیرم و کار حرفه ای رو به میدان بیارم ... توکل بر خدا ...12 - آره والا هم محدودیت دارم ... هم بی امکاناتی و ... هم اینکه اولین ویدئو کنفرانسم بود که خیلی خوب باید انسان بازیگری کرده و کلمات رو قاتی پاتی نکنه و استرس نگیره و ... راستی از زبان کردی اش هیچی متوجه میشدید؟ باید در کار اصلی ویدئو کنفرانس هوش مصنوعی از میکروفون روی یقه استفاده کنم واقعا ... والا بودجه ندارم حیف واقعا حیـــــــــف ...13 - والا خودم هم علاقه خیلی خیلی خیلی خیلی شدید داشتم به تمـــــــــــــــــــــــ ـــام آموزش های سایت من یک آموزش را نیگا میکنم جوگیر میشم چه برسه همه شون ولی تا گرافیکم این باشه از چیزی که هستم فراتر نرفته و هیچ پیشرفتی نخواهم داشت ... تا الان مثلا لپ تاپ باید عرضه میشد ولی هنوز خبری ازش نیست تازه دستگاه اپراتورش که معلوم نیست اصلا کی بیاد فکر کنم دیگه بایستی دو سال دیگه هم با این لپ تاپ درب و داغون خودمون بسازم ... بازم شکر خدا همینم دارم...14 - والا جسارت نباشه خدمت اساتید گرامی ولی آموزش های اینجا تکنیک تکنیک هست ... ینی هر آموزش یه بخش خاصی قرار میده و مرحله ای نیست و طبق استاندارد آموزشی پیش بره بام میگم شرمنده جسارت نباشه من عاشق آموزش های اینجا هم هستم و نمیخوام برای بیرون تبلیغات هم بکنم ولی شرکت پرند آموزش هایی که میسازه طبق استاندارد آموزشیه ینی درس به درس و مرحله به مرحله اس من که یه مایا خریدم علاقه مند شدم رفتم افترافکت و فتوشاپ را هم سفار دادم واقعا هر انسانی یه بار باید امتحانش کنه خیلی عالیه برای کسانی که از صفر باید استارت بزنن از پایه محکم میاد بالا ... خیلی باحاله ولی بیشتر نرم افزار هایی که دوست داریم نداره مثلا هودینی نداره زی براش نداره و سینما فوردی نداره نیوک نداره و اینا ولی بازم خیلی جالب و باحاله حالا اگه وقت کردین یه نگاهی بهش بکنید ...15 - کوچیکم قربانتم لطف داری خیلی خیلی ممنون ... والا خیلی از نظر عقلی : عاقل و با علم هم هستید و اصلا هم ناقص العقل نیستید ... شکست نفسی می فرمائید؟16 - همچنین خیلی ممنون لطف دارین ... بازم به خاطر وراجی معذرت میخوام و بازم مثل پست های اخیر و سابق از این می ترسم که Enter یا همان سر خط کار نکنه و همه خط ها متصل شه ... ان شاءالله که اینطور نشه و خط ها تفکیک شه ولی اگه خدای نکرده شد بدونید که اشتباه از کامپیوتر بوده ...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334
    آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه متنفرم - بازم که تمام خطوط را به هم متصل کرد ... واقعا کاریش نمیشه کرد ... چرا Enter ها پس از ارسال پیام قبول نمیشن و نمیان ؟؟؟؟؟ کد نویسی سایت دچار مشکل شده آیا ؟؟؟؟
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgha نمایش پست ها
    آره دیگه.......همون هالک بود......اون اولش که چنتا فیلم درست کرده بودی....مثلا یکیش که آسمون جر میخوره سفینه میاد...مگه آسمون جر میخوره؟!!!!!چنتا دیگه هم بود که دیگه سلیقه خوت باس تشخیصون بده.....اونا نبود کیفیت کارت میره بالا تر.....اتفاقا تو یکی از نمونه کارام که توش مت پیتینگ کرده بودم همچین موردی برام پیش اومد که یکی از دوستان گفت فلان چیز اضافی بودبه هر حال نمونه کاره دیگه.........قرار نیست بهش جایزه بدن
    آسمون جر میخورد ؟ یک کمی از اصلاحات سینماتیک تری استفاده کنید مثلا بگید که کرم چاله فضایی یا مثلا پورتال بین کهکشانی یا دریچه زمانی ... آخه جر میخورد ینی چی ؟ خخخخخ هههه شوخی کردم به دل نگیری دوست خوبم .... آره دیگه مثلا یه کرمچاله باز میشه و موجودات فرازمینی از بعد دیگر جهان هجوم میارن ... لپ کلام اینو میرسونه که این میتونست یه نمونه کار طبیعی باشه یه چمن و طبیعت زیبا ولی اسم Sci Fi VFX و اینا که اومد میدان: بحث ناوگان موجودات فرازمینی مهاجم وغیره پیش کشیده میشه ینی جلوه های ویژه علمی تخیلی - چرا آخه نباشن کیفیت بالاتر ، جسارت نباشه ولی از روح کار متوجه شو مثلا هر کدام را بگو تا فلسفه قرار گیری شو برات مو شکافی کنم دوست عزیز - والا نمونه کار اسم خودش روشه - تازه این نمونه نمونه کار هست - ینی همین هم یه آزمایش و تستی از ویدئو کنفرانس اصلی هست تازه تست هم کامل نیست یه اینتروداکشن از یه تست از یه ویدئو کنفرانس اصلی هستش ینی درجه آزمایشی بودنش تا این حد - تازه به دلیل بیت ریت پایین و پرش و ... خیلی از عزیزان هم شکایت کردن - نمونه کار اصلی یکی دوسه گیگی میشه حالا نمیدونم چطور با این اینترنت ایران آپلود کنم ... فکر نکنم بشه اصلا ... بازم خدا میدونه و اینکه متشکرم از اینکه با نظرات ارزشمند و نقد های گرانبها محفل ما را نورانی کرده و بنده را در حرفه ای تر شدن و تکامل، یاری رسان هستید. نهایت تشکر را دارم خیلی ممنون...

Member Website

شماره کاربری
    19334

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام و کسب اجازه از اساتید محترمدستت درد نکنه عزیز عالی بود زحمت زیادی کشیدی دستت درد نکنه پیرو فرمایش آقا کمیلشما که زحمت می کشید این موارد رو رعایت کنید کارهاتون خیلی جالب میشهترانزیشن رو زیاد طول بهش ندید ، تیتراژ رو کمتر و فشرده تر میکردید و جاهائی بهش سرعت میدادید مثل تریلر فیلمها ، به جذابیت اثرت می افزود . اما نکات مهمتر ، در ادغام تصاویر رو یادگیری و تکنیک مت پینتینگ زیاد وقت بگذارید ، هاله دور شخصیت که خودتون باشین ، زیاد جالب نبود جای کار زیادی داشت.زمانی که فوتیجی ، تصویری و هر شی دیگر به فیلم اضافه میکنید رو رنگش کار کنید و دست آخر از لایه اد جانسمنت استفاده کنید روی کل فیلمها و دوباره از پلاگینهای رنگ یا پلاگینهای خود افترافکت یا پریمیر و ... استفاده کنید . رو اندک موارد ، رو جزئیات دیگه کار بیشتر میخواست ، جلوه ها خوب بودن ، راستی چرا از مدلهای سه بعدی استفاده نکردی .در مورد زیر نویس فونت و اندازه را زیاد درشت انتخاب کردید به همین خاطر برای اینکه با صدا مچ بشه مجبور شدید سرعت اونو زیاد کنید و پرش ایجاد شده.این رو حتماً در نظر داشته باشید وقتی لایه فیلم جدید به پروژه اضافه میکنید به فریم ریت کلیه فیلمهای داخل پروژه باید دقت کنید. مشکلی که در پرش در بعضی جاها از فیلم ایجاد شده به این خاطره ، برای اینکه پرشی ، فیلم خروجی و نهایی نداشته باشه بالاترین فریم ریت ، بین فریم فیلمهای پروژه را انتخاب و کامپوزیشن رو بر مبنای اون فریم ببند یا تغییر بده.در اصل فیلم وتوضیحات ، تصاویری که استفاده کرده بودید روی جاگیری و اندازه میشد بهتر عمل کنید. صدا رو هم دوستمون گفتن ، در جاهائی اگه میشد می نشستید مثل پشت میز ، یا زوایای فیلمبرداری رو تغییر میدادید بهتر میشد.چیزی که بیشتر بارز بود و نکته قوت کارتون بود تحقیقات شما در این ضمینه و شیوائی گفتار بود . آفرین خیلی خوب بود و در کل خیلی زحمت کشیدید با توجه به محدودیتهائی که میدونم دارید و برای اولین کارتون که در سایت گذاشتید.پیشنهاد بنده برای شما دوست عزیز که مشتاقید و کنجکاو و علاقه مند ، تمام آموزشهای سایت رو از اول وقت بگذارید و دنبال کنید و داشته باشید یا اگه میتونین خریداری کنید یا دانلود کنید.در اینجا آموزش ها شاید به ظاهر ساده بیان ، این سادگی برای اینه که برای همگان قابل فهم باشه و ضمناً تکیه بر مبانی و اصول کاره ، طبعاً به خاطر درک وضعیت اینترت و هزینه و ... دادن آموزش در مدت زمان کوتاه اما مفید و جامع خودش هنر بزرگیه.آفرین آفرین وآفرین ، احسنت کارتون عالی بود رو جزئیات و مواردی که گفتم و به عقل ناقص بنده رسید بیشتر کارکنید زحماتتون بهتر به بار بشینه.زنده باشین عزیز
    وای راست میگین ... اصلا چرا مدل سه بعدی به کار نبردم ؟؟؟؟ وای ....نه ... من نوکر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستم - یه چیز دیگه: در این پیام من اینتر را می زنم ولی اگه خدای نکرده که احتمال 99 درصد داره پیامم سرخط نداشت و همه یه رشته به هم متصل بود بنده رو خیلی خیلی ببخشید ... اینکه می گفتید نشسته و اینها توضیحات بدین و این کارا و اون کار و تغییر زاویه و اینها با یه آهنگ جالب تر نه زیاد با قیف و قپی و پز دهنده و اینها من خیلی استفاده کردم از انتقادات و پیشنهاداتتون و این حرفاتون برای من مثه طلا بود و نه فقط شما همه کسانی که بنده حقیر رو ارج نهادن و برای پست من نظر دادن ... بایستی عرض کنم که من یک ویدئو آموزشی سینما فور دی ساختم که بیشتر این موارد را تویش رعایت کردم و خودیم خیلی ازش رضایت دارم و به جرات میگم خیلی بهبود داشته و زبانم ا فارسی کرده و خیلی خیلی باحالش کردم و تا با جشم خودتون نبینین متوجه منظورم نمیشین ...امیدوارم دانلود کنین آموزشم را و لذت ببرین و اگه به نظر شما حجمش زیاده و گران تمام میشه من میگم نه ... خیلی گران تمام نمیشه ... در واقع پنج گیگ دو هزار تومان هستش و شما می توانید خیلی استفاده ها ازش بکنین ... تازه با سرعت سرسام آور 4g که اصلا قابل مقایسه با مودم های پیش پا افتاده مخابرات نیست که یک مگ بهت می دادن که 128 کیلو بیشتر نمی رفت این 5 گیگابایت با دو هزار تومن هست اگه خواستین برای دانلود های انبوه استفاده کنینی و اینها بهم بگین که بهتون بگم چطور میشه ...ممنون میشم اون آموزش من را دیده و نظر درباره اش بدین ... خیلی بهبود داشته تا به حالا و نسبت به این ویدئو کلیپ پیشرفت های زیادی در کلیپ سازی کردم و در مورد فریم ریت و اینها خیلی مطالعه کردم و پرش بی پرش دیگه اگه چاره نداشته باشم وگرنه هیچوقت بیت ریت را از 4000 کمتر نمی کنم

Member Website

شماره کاربری
    19334
    وای معذرت میخوام خیلی شرمنده دوباره که متن به هم وصل شد که شرمنده ببخشید ... در این مدت هم که نبودم یکم بیشتر به بلوغ عقلی تر رسیدم و یکم هم بیشتر روی اخلاقم کار کردم که بی تربیت نباشم و خیلی مودب و محترم و این چیزا باشم دربرخورد با عزیزان سایت و خدای نکرده چیزی نگم که به این عزیزان بر بخوره ....

Member Website

شماره کاربری
    19334

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mehrazin نمایش پست ها
    اول یه خسته نباشی حسابی بهت بگم چون معلومه خیلی کار برده و روش زحمت کشیدیوالا در حضور اساتید خیلی روم نمیشه بخوام اظهار نظر کنم.فقط در ادامه فرمایشات دوستان به نظرم اگه قبل از انجام دادن کارا، در مورد اون موضوع بیشتر فیلم و نمونه های شبیه به اون ببینی که بتونی ازشون ایده بگیری یا حتی شبیه اونا بسازی کارات طبیعی تر و قشنگ تر میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم .جالب بود و یقینا جای کار خیلی بیشتر و بهتری رو داشت . آهنگ گذاری هم که کرده بودی خوب بود . فقط ای کاش صدای خودت واضح تر می بود و زیر نویس هم خیلی تیک داشت . چشمای آدم اینطوری می شد و یه مطلب دیگه آخرش یه دفعه ای تموم میشه !!! ولی در کل آفرین . خدا قوت و خسته نباشی
    ممنونم از شما دوستان عزیز و خوبم به خاطر انتقادات و پیشنهادات مفید دست شما درد نکنه ... واقعا منو شرمنده خودتون فرمودین
    ویرایش توسط Alone Warrior : 09-19-16 در ساعت 08:48

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgha نمایش پست ها
    خسته نباشی داداشولی یه چیزایی اضافه داشت.........حالا قبول دارم آدم تو اینجور کارا هر چیئ به دستش میرسه انجام میده...ولی شما خییییییلی بعضی چیزا که لازم نبودو بکار بردیدر کل خسته نباشی
    والا میدونی چیه؟ حرفتون رو قبول دارم ... نه یک کم و دو کم بلکه خیلی زیاد ... خودمم الان که می بینم متنفرم ... فقط می خواستم بگم مثلا اینها را هم بلد هستم ... اخه اینطور که نمیشه که ... اصلا این چیه تریلر ان؟؟؟ تیتراژ هستن؟؟؟ والا نبایست در اون ویدئو کنفرانس بودن قطعات واقعا ... تازه خیلی ضایع هم هستن همه شون دو بعدی و با فوتیج های بدون پس زمینه و اینها ساخته شدن واقعا ضایع است بابا اون موقع کوچیکترین نکات ، حتی کار با موکا برای ترک یا کار با سینما فوردی یا مایا رو نمیدونستم که ... خیلی بد هس به نظرم ... همونطور که گفتم به نظرم این آموزش جدید که ساختم بهبود های بیشتری در رابطه با ویدئو کنفرانس هوش مصنوعی داشته نه؟؟؟ نظر شما در این مورد چیه؟؟؟؟ دیدین ویدئوی آموزش تکنیک سینما فور دی رو که ساختم ؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع