نقل قول نوشته اصلی توسط moharer نمایش پست ها
سلام خسته نباشید دوست من ممنون از شما دوست من ، شما لطف دارید حقیقتش را بخواهید من هم سیستم خوبی ندارم باورتان نمی شود ، من وقتی میخواستم این انفجار ها را شبیه سازی کنم ، کامپیوتر از ساعت 8 شب تا 2 ظهر فردا روشن می ماند و شبیه سازی را انجام میداد این تازه شبیه سازی ...موقع رندر یک فاطحه برای سیستمم خواندم و گذاشتم روی رندر بعد از 7 ساعت ، فقط یک فریم رندر شد فقط با یک چیز توانستم از این مخمصه جان سالم بدر ببرم ((صبر و حوصله))البته پول برق اون ماه خیلی دیدنی بود پس دوست من ، این را بدان محدودیت و یاری خدا باعث پیشرفت می شود به امید افق های روشنموفق و سلامت باشیددر پناه خدا
وایییییی داریم دیوونه میشم - باز هم پیام قبلی ام همه اینتر هایی که زده بودم پرید و همه متن را به هم وصل کرد واییی دارم منفجر میشم ... اما از لحاظ فرمایشی که فرموده بودین: من آموزش سینما فوردی ام را که میساختم این افترافکت خیلی منو اذیت کرد ... حدود 57 دقیقه فیلم بود و 103 هزار و خرده ای فریم که پی ان جی سیکونس گرفتم و صد هزار بار ای کاش این کار رو نمیکردم اون شب تا اخر رندر گرفت ... پاوس کردم و هایبرنیت کردم و فرداش از خواب بیدار شدم لپ تاپ را روشن کرده و دوباره کانتینو زدم و اون روز هم تا شب رفت ... دلم به حالش سوخت واقعا شب که شد پاوس و هایبرنیت و بعد از صبح دیگر که پا شدم و رندر را کانتنیو زدم برای ظهر تمام شد ... واقعا دلم به حال این بیچاره زبون بسته با گرافیک پایینش میسوزه ... آدم توی مزرعه خر هم داره که همینقدر ازش کار میکشه ... تازه خر خوبه که مثلا از غروب میاد خونه که استراحت بکنه و بخوابه ولی لپ تاپ من که شب ها هم تا ساعت یک و نیم و اینها رندر می گرفت