برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

مشاهده : 4597 , پاسخ ها : 20
موضوع: موشن گرافیک زیبای حضرت رقیه(س)

موشن گرافیک زیبای حضرت رقیه(س)

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم انجمن ویدئو افکت
    فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) رو به تمامی کاربران عزیز تسلیت عرض میکنم و از تمامی شما بزرگواران التماس دعا دارم

موشن گرافیک زیبای "نگاش به سمت آسمون" با صدای حاج محمود کریمی رو در محرم با عنایت خدا و حضرت ابا عبدالله ساختم
    صحنه سازی و تک تک المان ها کار خودم بوده

نرم افزارهایی که مورد استفاده قرار دادم:

Adobe Photoshop
    Adobe After Effects

پلاگین های استفاده شده:
    looks
    Optical Flares
    VC Reflect
    Particular
    3D Flag
    -------------------------------------

لینکهای مشاهده آنلاین: http://film.tebyan.net/film/143158

لینک دانلود: http://mov1.tebyan.net/1393/08/Karim...aHa_143158.mp4

مشاهده در آپارات:

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]LiYgO[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

لینک دانلود از آپارات:
    http://hw5.asset.aparat.com/aparat-v...d701738606.mp4

منتظر نظرات ارزشمندتون هستم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط Mohammad Moeini : 11-01-14 در ساعت 12:30
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما آقا محمد ... سپاس زیبا بود کل کار ولی یه سری نکته هاست که برای بهتر شدن کار خدمت شما بگم..

به جز دو صحنه آخر که رنگها خیلی خوب و نورو اینا خیلی خوب با صحنه مچ شده بود..بقیه قسمتها مثلا اون خرابه ها

دقیقا" اون شخصیت از صحنه جدا نشون میداد یعنی مشخص بودکه کارکتر بریده شده و قرار گرفته ..رنگ دیوارها رو میشد

با زمینه تو یه مایه انتخاب میکردید و آسمون هم یه مقدار روی به قرمزی میزدید تا سورمه ای (البته نظر منه ) یکم جای کار

بیشتری داشت توی نور و سایه ودر صورت امکان یه آموزش هم در رابطه با همین کاری که انجام دادید بزارید فکر میکنم

دوستانی که کار مذهبی انجام میدن همین نظر رو داشته باشند موفق باشید و امیدوارم کارهای بهتر ببینیم از شما...

????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

مانی22 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7995
    خوبه ولی به نظرم بیابونه که به صورت 3 بعدی در اوردین یه جورای غیر طبیعی وکم کیفیته :26:

ستاره128 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4818
    سلام بسیار خوب بود ... فقط کاش یه آموزش حتی شده کوتاه میذاشتید .....

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    آفرین محمد جان . عالی بود داداش ...
    پیشرفت رو به طور مشهود میشه تو کارات دید ...
    خیلی حرفه ای تر از گذشته کار کردی محمد جان ...
    میدونم که واقعاً زمان گذاشتی برای این موشن گرافیک ...
    ادامه بده که داری خوب میری جلو داداش ... یا علی مدد ...

omid74 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    806
    بسیار عالــــی. واقعا خسته نباشید بهتون میگم

به خدا دلم نمیات ازش ایرادی بگیرم چون ماله اهل بیت هست و لیاقت ندارم بخوام از کاری که ماله اهل بیت هست ایرادی

بگیرم ولی چون قصدم پیشرفت روز به روزتون هست میگم،

به عنوان شنونده عام نظر میدم چون واقعا تخصصی ندارم

از ثانیه 19 واقعا کمبود یک سایه مناسب دیده میشه

در زمان 1:34 وقتی اون صحنه میات رنگ دیوارها با رنگ زمین همخوانی نداره و اینکه نمیدونم چرا فقط یکی از درخت ها که

کنار دیوار یا اون ستون سنگی کنار دیوارهست سایه دارن ولی بقیه درخت ها و دیوارها که توی صحنه هست، فاقد سایه

هستن یا شاید من اشتباه میبینم چون شک دارن سایه درخت هست یا رنگ خود زمین ولی به نظرم سایه میومد و اگه

سایه باشه باید علاوه بر درخت ها، کاراکتر ، دیوارها و آتش هم سایه داشتته باشن

ولی در عوض روی اون دوتا صحنه ی قبلی خیلی خوب کار کردین

واقعا ببخشید که ایراد زیادی گرفتم چون قصدم خیره

???? ??? ????? ?? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما آقا محمد ... سپاس زیبا بود کل کار ولی یه سری نکته هاست که برای بهتر شدن کار خدمت شما بگم..

به جز دو صحنه آخر که رنگها خیلی خوب و نورو اینا خیلی خوب با صحنه مچ شده بود..بقیه قسمتها مثلا اون خرابه ها

دقیقا" اون شخصیت از صحنه جدا نشون میداد یعنی مشخص بودکه کارکتر بریده شده و قرار گرفته ..رنگ دیوارها رو میشد

با زمینه تو یه مایه انتخاب میکردید و آسمون هم یه مقدار روی به قرمزی میزدید تا سورمه ای (البته نظر منه ) یکم جای کار

بیشتری داشت توی نور و سایه ودر صورت امکان یه آموزش هم در رابطه با همین کاری که انجام دادید بزارید فکر میکنم

دوستانی که کار مذهبی انجام میدن همین نظر رو داشته باشند موفق باشید و امیدوارم کارهای بهتر ببینیم از شما...

بسیار متشکرم از شما که وقت با ارزشتون رو برای دیدن این کلیپ گذاشتین
    حرفهای شما کاملا درسته مخصوصا در خصوص رنگها..
    چون صدایی که حاج محمود کریمی خونده بودن فضای شب داشت واسه همین دوست داشتم فضای شب رو بیشتر نشون بدم و به همین دلیل کمی رنگها شبیه آبی تیره بود و اون خرابه هم توی فتوشاپ خیلی زمان ازم گرفت و دیگه طوری شد که تصحیح رنگ خیلی برام مشکل شد و دیگه رشته کار از دستم در رفت، فضا کاملا سه بعدی بود و کار با دوربین بسیار مشکل بود و چون لایه ها زیاد بودن یکسان در آوردن رنگها واقعا کار نفس گیری بود... باور کنید دیگه خیلی جاها حتی سایه ها رو هم بیخیال شدم، از طرفی هم فرصت کمی که برای تحویل کار داشتم باعث شد کمی کم کاری پیش بیاد...
    5 روز کامل(صبح تا نصف شب) وقت گذاشتم(خودمم به چند جا سوتی که دادم اعتراف میکنم ) انشاالله حتما در کارهای بعدی مدنظر قرار میدم
    با تشکر از نظرات ارزشمندتون

در خصوص آموزش هم چشم سعی میکنم یه چیز به درد بخور برای طرفداران اینگونه کلیپها بسازم ولی مدتی طول میکشه..
    ویرایش توسط Mohammad Moeini : 11-02-14 در ساعت 08:42
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

نقل قول نوشته اصلی توسط مانی22 نمایش پست ها
    خوبه ولی به نظرم بیابونه که به صورت 3 بعدی در اوردین یه جورای غیر طبیعی وکم کیفیته :26:
    خیلی ممنون از نظر لطفتون
    حقیقت امر اینجاست که دیگه صحنه بیابان با کیفیت بالای بالا پیدا نکردم و مجبور شدم بیش از حد Scale بدم به بیابون و دلیل بی کیفیتی ش هم واسه همون Scale بیش از حده..

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره128 نمایش پست ها
    سلام بسیار خوب بود ... فقط کاش یه آموزش حتی شده کوتاه میذاشتید .....
    خیلی ممنونم ازتون
    انشاالله سعی میکنم یک آموزش کوتاه و مفید براتون تهیه کنم

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    بسیار متشکرم از شما که وقت با ارزشتون رو برای دیدن این کلیپ گذاشتین
    حرفهای شما کاملا درسته مخصوصا در خصوص رنگها..
    چون صدایی که حاج محمود کریمی خونده بودن فضای شب داشت واسه همین دوست داشتم فضای شب رو بیشتر نشون بدم و به همین دلیل کمی رنگها شبیه آبی تیره بود و اون خرابه هم توی فتوشاپ خیلی زمان ازم گرفت و دیگه طوری شد که تصحیح رنگ خیلی برام مشکل شد و دیگه رشته کار از دستم در رفت، فضا کاملا سه بعدی بود و کار با دوربین بسیار مشکل بود و چون لایه ها زیاد بودن یکسان در آوردن رنگها واقعا کار نفس گیری بود... باور کنید دیگه خیلی جاها حتی سایه ها رو هم بیخیال شدم، از طرفی هم فرصت کمی که برای تحویل کار داشتم باعث شد کمی کم کاری پیش بیاد...
    5 روز کامل(صبح تا نصف شب) وقت گذاشتم(خودمم به چند جا سوتی که دادم اعتراف میکنم ) انشاالله حتما در کارهای بعدی مدنظر قرار میدم
    با تشکر از نظرات ارزشمندتون
    درود بر شما بله آقا محمد این کار انیمیشن و جلوه های ویژه رو کاملا میشناسم و من همیشه تاکید دارم

که گروه باید با هم کار کنند تا یه کار یه نتیجه خیلی خوب بده..

چون همیشه دو فکر و دو نفر راحت تر از یه نفر کار میکنند و همینطور خستگی کمتره هر کسی یه بخشی

از کار رو به عهده میگیره و خیلی راحت کار میکنند...گروه نتیجه ای رو میده که یه نفر نمیتونه به تنهای

انجام بده درسته نتیجه کار خستگی رو در میاره ولی بازهم اون چیزی که همیشه مد نظر خود آدمه در نمیاد ...

امیدوارم کارهای بهتری ببینیم منتظریم و همینطور منتظر یه آموزش فوق العاده هم هستیم ...:26:
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع