برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل از اسکریپت هست، برای زبان عربی درست شده بوده و بعد از تبدیل و درج حروف فارسی مشکل پیدا کرده.
    بفرمایید این هم تصحیح شده پلاگ این:

AE FarsiNevis 1.3
    ممنونم

سلام ببخشید من این اسکریپ رو که معرفی کردید استفاده کردم مشکل فونت فارسی برطرف شد یعنی از اول هم مشکلی با تایپ فارسی نداشتم مشکل من اینه که وقتی عدد رو تایپ میکنم چه با اسکریپ فارسی نویسی چه با فتوشاپ در هر دو حالت اعداد انگلیسی تایپ میشوند مثلا میشه 25 مهر 1395
    من میخوام اعداد هم فارسی بشوند باید چکار کنم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط naser fahimi نمایش پست ها
    سلام ببخشید من این اسکریپ رو که معرفی کردید استفاده کردم مشکل فونت فارسی برطرف شد یعنی از اول هم مشکلی با تایپ فارسی نداشتم مشکل من اینه که وقتی عدد رو تایپ میکنم چه با اسکریپ فارسی نویسی چه با فتوشاپ در هر دو حالت اعداد انگلیسی تایپ میشوند مثلا میشه 25 مهر 1395
    دوست عزیز اگه توجه کنید تو همون تاپیک که فرمودید عرض کردم که :
    نقل قول نوشته اصلی توسط SINA-H نمایش پست ها

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط naser fahimi نمایش پست ها
    اول از همه، نسخه پلاگین رو دانلود کنید: AE FarsiNevis 1.3

بعد مطئن بشید فونت شما درست طراحی شده، تصویر زیر نمونه preview از فونتی هست که اعداد فارسی اش بدون مشکل قابل استفاده هستند:

من این پلاگین رو با سری فونت های B و 2 و W و ME (fontiran.com) آزمایش کردم و مشکلی توی اعداد فارسی نداشت به جز روی یک فونت که از یک سری مشکل داشت ولی در سری دیگری تصحیح شده آن موجود بود:

اگه مشکلتون همچنان حل نشد، فونتی رو که باهاش مشکل دارید بفرستید تا بررسی کنم مشکل از کجا است، اگه فونت شما کپی رایت داره، میتونید تو پیغام خصوصی برام بفرستید، بعد از آزمایش پاکش میکنم که حق تولید کننده ضایع نشه.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    خیلی ممنون استاد مشکلم درست شد
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

سپاس حسین جان.واقعا دمت گرم داداش.

آقای هادی پور عزیز کلا دمت گرم خیلی باحالی
    در یک کلام خدا خیرت بده

hasan14835 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7901
    ممنون از زحماتتون
    استاد ولی من با فونت نستعلیق می نویسم حروف رو یه شکل دیگه نشون میده . مشکل از چیه؟
    نام: Snap1.jpg نمایش: 55 اندازه: 75.4 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan14835 نمایش پست ها
    ممنون از زحماتتون
    استاد ولی من با فونت نستعلیق می نویسم حروف رو یه شکل دیگه نشون میده . مشکل از چیه؟
    نام: Snap1.jpg نمایش: 55 اندازه: 75.4 کیلو بایت
    فونت هایی که محل قرارگیری کاراکتر نسبت به نگارش باید تغییر کنه رو باید توسط نرم افزارهای تحریر خاص که به همراه آن فونت ها اراعه میشوند استفاده کنید و یا اینکه حرف به حرف آنها را در یک لایه جداگانه قرار دهید و خودتان دستی تنظیم کنیم، افترافکت امکان نگارش نستعلیق رو متاسفانه نداره (با هیچیک از راهکارهای فعلی هم نمیشه به صورت متن قابل تصحیح/تغییر به افترافکت واردشون کرد).

در حال حاضر برای این گونه روش نگارش باید نرم افزارهای نسخ مخصوص را استفاده کنید و نتیجه نهایی را به صورت وکتور و یا تصویر به افترافکت ببرید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع