برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2478 , پاسخ ها : 7
موضوع: پر شدن ناگهانی درایو c

پر شدن ناگهانی درایو c

با سلام خدمت همه دوستان عزیز من وقتی با افتر یک پروزه رو باز میکنم وشروع میکنم به کار کردن بعد از یه مدت کار کردن میبینم درایور c تا خرخره پر شده خیلی جالبه وقتی افتر رو میبندم و سیستم رو ریستارت میکنم درایو c خالی میشه جالبه بدونید محل ذخیره فایل های کش افتر تو یک درایو دیگه اس حتما تمپ های درایو سی رو پاک کنم هم بازم پر هستش ولی وقتی افتر رو میبندم وسیستم رو ریستارت میکنم خالی میشه میشه بگین چرا اینطوریه ایا رم سیستم با درایو c شیر شدن؟ یا چیزی دیگه اس؟

احتمال زیاد پیج فایل سیستمتون زیاده و روی درایو c ست شده، چقدر رم دارید؟
    نرم افزار WinDirStat رو روی سیستم اجرا کنید و ببینید دقیقا کجا و چه چیزی حجم گرفته.
    ویرایش توسط rayan : 10-15-20 در ساعت 19:14

16 گیگ رم

16 گیگ رم البته من سیستمرو ریستارت میکنم یه هو درایو سی خالی میشه نمیدونم این پر شدن موقتی از چیه نرم افزاری که گفتین رو نصب کردم میگه 50 درصد درایو سی رو فایل های mp4 تشکیل دادن در حالی اصلا فایل ویدئویی داخل درایور سی نیستش

سلام افرت افکت رو باز کن برو توی پرفرنسز قسمت کش فایل و
    تمام کش هارو پاک کن

از داخل ویندوز بخوای بری
    C-user-windows name- app data(hidden hast)-local-temp-و اینجا باید پوشه ی adobe رو پاک کنید
    البته یه میانبر داره که win+r بعد توی پنجره ی ران %temp% رو مینویسید اوکی رو که بزنید و مستقیم به اون پوشه میرید

حالا قسمت کش مدیا هایی که وارد نرم افزار کردی اینجاس :
    c-user-windows name- app data(hidden hast)-roaming-adobe-commen و اینجا محتویات دو تا پوشه ی Media Cache و Media Cache Files رو پاک کنید

این عکس رو ببینید این فایل نصف درایو رو پر کرده اما هر چی تو درایو سی میگردم نمیتونم پیداش بکنم هیدن ها هم باز هستن همه پوشه های مخفی باز هستن اما باز هم پیدا نمیشه
    نام: Screenshot (134).png نمایش: 77 اندازه: 981.7 کیلو بایت

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-salehi نمایش پست ها
    این عکس رو ببینید این فایل نصف درایو رو پر کرده اما هر چی تو درایو سی میگردم نمیتونم پیداش بکنم هیدن ها هم باز هستن همه پوشه های مخفی باز هستن اما باز هم پیدا نمیشه
    نام: Screenshot (134).png نمایش: 77 اندازه: 981.7 کیلو بایت
    سلام و خسته نباشید
    این فایل فایل های ویندوز رو تشکیل میده که توش اگه دقت کنین فایل Pagefile وجود داره که این یک رم موقت کمکی هست که از هارد کامپیوتر تون استفاده میکنه پیشنهاد میکنم این فایل رو انتقال بدید به درایو دیگه یا حذفش اصلا نکنین
    راهنمای حذف PageFile یا تغییر حجم
    برای پاک کردن حجم های اضافی درایو C پیشنهاد میکنم از نرم افزار Clean Master استفاده کنین.
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

دلیل پرشدن درایوcبه صورت خود به خود چیست؟

شاید برای شما پیش اومده باشه گاهی اوقات درایو C یا حتی درایو های دیگه شما خود به خود پر میشن تا جایی این مشکل پیش میره که دیگه جایی تو درایو c شما باقی نمی مونه و باعث میشه سیستم کند بشه حتی گاهی اوقات هنگام کار با مرورگر های مختلف دچار مشکل بشید یا حتی نتونید فایل سنگین دانلود کنید ( هنگام دانلود با IDM فایل ها موقتا در درایو C قرار می گیرند تا دانلود تمام شود و فایل ها به هم متصل بشن)
    بررسی دلایل پرشدن درایوc

شاید راه حل های زیادی بهتون پیشنهاد شده یا حتی بعضی ها شون خیلی عجیب غریب بوده یا فکر کرده باشید شاید سیستمتون دچار Rooykit شده یا ویروسی شده. اما من می خوام بهتون یک ترفند جالب و ساده بگم تا قبلا امتحان کردن راه های دیگه یک بار برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنید.(البته این یک راه پیشنهادی می باشد در صورت جواب ندادن این روش به احتمال زیاد درایو شما دچار ویروس می باشد یا نیاز به نصب مجدد ویندوز پیدا میکنید.)

همتون تا حالا درباره system restor point شنیدید یک قابلیت ویندوز برای بک آپ گیری از تنظیمات حیاتی ویندوز تا اگه زمانی کامپیوتر شما دچار مشکل شد بتونید سیستم رو در حالت بهترین وضعیتش بالا بیارید و مورد استفاده قرار بدید این گزینه فقط از تنظیمات بک آپ میگیره و کاری به بک آپ فایل ها نداره خوب این یک توضیح کوچیک درباره ریستور پونیت بود شاید بگید این چه ربطی به پر شدن خودکار درایو C داره ولی شاید دلیل اصلی مشکل شما ذخیره زیاد ریستور پوینت توسط این مکانیزم باشه.
    1- بروی My computer خودتون برید و بر روی Properties کلیک کنید.
    2- سپس بر روی گزینه Advanced Systrm Setting کلیک کنید.
    3-بعد از باز شدن پنجره جدید بر روی گزینه System Protection کلیک کنید سپس درایو مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی Configure کلیک کنید.
    4- در این پنجره جدید چند بخش می بینید بخش اول رو با دوتا علامت پر کردم برای اولین بار که این پنجره رو باز کنید گزینه اول تیک خورده که باعث میشه سیستم ریستور پوینت ایجاد کند گزینه سوم کلا این مکانیزم رو خاموش می کند. در بخش دوم شما یا Disk Space Usage شما یک نوار متحرک می بینید که 50 درصد یا 35 گیگ تنظیم شده به صورت پیش فرض این بدین معنی می باشد که سیستم شما به اندازه همین مقدار ریستور پوینت ذخیره می کند من پیشنهاد میکنم به جای خاموش کردن این قابلیت شما میزان حجم تایین شده پیش فرض رو پایین بیارید چون گاهی اوقات ریستور پوینت به داد شما میرسه. در آخر روی گزینه Delete کلیک کنید تا فایل های قدیمی پاک بشن و حجم مصرفی درایو شما آزاد بشه.

5- بعد از کلیک رو OK اگه این پیغام اومد بر روی YES کلیک کنید.

کلمات کلیدی این موضوع