برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1210 , پاسخ ها : 3
موضوع: جایگزین کردن ویدئو روی مانیتور

جایگزین کردن ویدئو روی مانیتور

سلام خدمت همه من یه ویدئو دارم تصویر یک نفری که داره به مانیتور لپ تاپش نگاه میکنه ودوربین هم در حال حرکت هستش میخوام تصویر روی مانیتور لپ تاپ رو برش بدم وتصویر خودم رو بذارم و تصویر خودم هم هماهنگ با حرکت دوربین باشه عثب نیوفته قبل فکر کنم با تکنیک ترکینگ انجام دادم ولی یادم رفته هر چی هم دنبال فیلم آموزشی این مورد اینجا گشتم نتونستم پیدا کنم ممنون میشم کمک کنید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود عزیز
    بهتره یک ویدیو یا عکسی بزارید تا بهتر متوجه بشیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام و درود عزیز
    بهتره یک ویدیو یا عکسی بزارید تا بهتر متوجه بشیم
    سلام اقای هادی پور من قبلا تو سایت شما یک ویدئو آزمایشی دیدم در مورد اینکه یک ویدئو بود و یک مانیتور و دوربین داشت از مانیتور فیلم برداری میکرد وبه صورت نرم حرکت پن میزد بعد شما میخواستین بجای تصویر مانیتور یک تصویر دلخواه خودتون رو بذارین و بعد با یک افکت تو افتر بود که روش اعمال میکردین محیط رو هماهنگ با حرکت دوربین پردازش میکرد یه علمه مربع مربع میورد بعد تصویر هارو به اون مربع عا وصل میکردین همون ویدئو رو میخوام

smabedi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    53906
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-salehi نمایش پست ها
    سلام اقای هادی پور من قبلا تو سایت شما یک ویدئو آزمایشی دیدم در مورد اینکه یک ویدئو بود و یک مانیتور و دوربین داشت از مانیتور فیلم برداری میکرد وبه صورت نرم حرکت پن میزد بعد شما میخواستین بجای تصویر مانیتور یک تصویر دلخواه خودتون رو بذارین و بعد با یک افکت تو افتر بود که روش اعمال میکردین محیط رو هماهنگ با حرکت دوربین پردازش میکرد یه علمه مربع مربع میورد بعد تصویر هارو به اون مربع عا وصل میکردین همون ویدئو رو میخوام
    ببخشید فکر کنم منظورتون 3d camara tracker هست که تو آموزش های وبسایت به وفور ازش استفاده شده.

کلمات کلیدی این موضوع