برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1996 , پاسخ ها : 6
موضوع: یه سوال راجب 3d camera tracker

یه سوال راجب 3d camera tracker

بچه ها من وقتی فیلم رو با 3d camera tracker ترکینگ میکنم و بعد یه جسم یا متن رو وارد میکنم و نیک 3d layer رو میزنم جشم یا متن یخرده جابجا میشه..این جابجایی برای چیه ؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    با کمک همون نقطه هایی که درست شده نوشته رو ساختید؟
    این آموزش رو ببینید : http://forum.video-effects.ir/thread10952-3.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

خیر...من متن رو ساختم و بعد تیک 3d layer رو زدم و یخرده جابجا میشه..خواستم بدونم جابجایی برای چی هستش؟

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1997majid نمایش پست ها
    خیر...من متن رو ساختم و بعد تیک 3d layer رو زدم و یخرده جابجا میشه..خواستم بدونم جابجایی برای چی هستش؟
    جابجایی ممنکه به خاطر ویدیو باشه یک ویدیو دیگرو رو امتحان کنید اگر دید تکان میخوره مشکل یک جایه دیگر هست حالا
    این جابجایی که شما میگین چجوری اتفاق میفته در کل ویدیو جابه جا میشه یا بعضی جا
    اگه میتونید و راضی هستید پروژه رو اینجا اپلود کنید تا دوستان بیتشر بررسی کنند
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

سلام دوست عزیز
    مشکل شما می تواند دو حالت داشته باشد .
    ۱- خوب ترک نشده باشد که دلیل آن بیشتر مربوط به اجسام متحرک در صحنه مثل خودرو یا انسان باشد که نقاط ترک نباید آن ها را انتخاب کند.
    ۲- شما بایدبرای ایجاد دوربین از چند نقطه که خوب ترک شدن در آن منطقه که می خواهید جسمتان را قرار دهید استفاده کنید که پس از انتخاب نقاط از منو انتخابی ایجاد نال به همراه دوربین استفاده کنید. بعد متن را بنویسید و ولایه را سه بعدی کنید حالا مختصات نال را درمختصات لایه تکست کپی کنید. حالا اگر سایز متن بزرگ شده با اسکیل تکست آنرا اندازه کنید. کار تمام هست.
    باز اگر سوالی هست در خدمتم.

درود بر شما عزیزان متاسفانه هیچکدام از عزیزان سوال من رامتوجه نشدند...
    جواب سوالم را استاد پورمرتضی دادند که مچکرم از ایشان...جواب ایشان را اینجا میگذارم تا استفاده کنید :
    درود بر شما
    دلیل موردی که فرمودین اینه که پس از سه بعدی سازی یک لایه ، مختصات Z به Position اضافه میشه و بر حسب مکان دوربین سه بعدی که در محیط دارین ممکنه جا به جایی داشته باشین
    بر طبق توصیه هایی که توی آموزش های 3D Camera Tracker شده ، بهتره اول لایه رو سه بعدی کنید و بر طبق نقاطی که Camera Tracker در اختیارتون قرار میده مختصات جدید رو به لایه مورد نظر اعمال کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط 1997majid نمایش پست ها
    درود بر شما عزیزان متاسفانه هیچکدام از عزیزان سوال من رامتوجه نشدند...
    جواب سوالم را استاد پورمرتضی دادند که مچکرم از ایشان...جواب ایشان را اینجا میگذارم تا استفاده کنید :
    درود بر شما
    دلیل موردی که فرمودین اینه که پس از سه بعدی سازی یک لایه ، مختصات Z به Position اضافه میشه و بر حسب مکان دوربین سه بعدی که در محیط دارین ممکنه جا به جایی داشته باشین
    بر طبق توصیه هایی که توی آموزش های 3D Camera Tracker شده ، بهتره اول لایه رو سه بعدی کنید و بر طبق نقاطی که Camera Tracker در اختیارتون قرار میده مختصات جدید رو به لایه مورد نظر اعمال کنید .
    دوست عزیز اگر دقت کنید در مورد دوم گفتم کپی کردن مختصات مکانی نال آبجک به مختصات متن همین کار را میکنه که بعد با اسکیل اندازه متن را تنظیم می کنید.