برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 3646 , پاسخ ها : 9
موضوع: کند بودن render preview در افتر افکت

کند بودن render preview در افتر افکت

نام: 12.jpg نمایش: 133 اندازه: 126.0 کیلو بایتنام: 13.png نمایش: 136 اندازه: 42.3 کیلو بایتنام: 14.jpg نمایش: 126 اندازه: 171.0 کیلو بایت
    دوستان عزیز من تازه سیستمم رو با مشخصات فوق بستم گافیک ,cpu core i9 9900,rtx 2070 8gb ,ram 16gb
    اما زمان رندر مطابت شکل بالا همش میزنه not real time
    اصلا واقعا عجیب و غریبه در صورتی که من این رو روی لب تاب راحتر رندر میگرفتم تا سیستمی به این قدری
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

البته رم رو هم کردم 32 بازم تغییری نکرد-مگه میشه اینکار ساده اینقدر گیر کنه این سیستم

لطفا کمک کنید

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    اگر دقت کرده باشید Fps کم میاره ممکنه به چند دلیل باشه
    نقض فنی در کارت گرافیک
    پشتیبانی نشدن افتر افکت از کارت گرافیک
    نداشتن کشش مانیتور و به دلایل مختلف دیگر کلا نرم افزار افتر نرم افزار سنگینی هست
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    نقض فنی در کارت گرافیک
    نداشتن کشش مانیتور و به دلایل مختلف دیگر کلا نرم افزار افتر نرم افزار سنگینی هست
    الان من باید چی کار کنم کارت گرافیکم که خیلی بالاست
    مانیتور رو هم 4k هست مدل سامسونگ 28 اینچ

نقض فنی در کارت گرافیک
    یعنی به نظرتون با این مشخصات سیستمی که من دارم واسه یه رندر پریویو و اونم چند تا لایه بدون استفاده از 3d باید اینقدر لگ داشته باشه؟
    رم رو عوض کردم حل نشد-مانیتور چک کردم گرافیگ هم یه مدل بالاتر Rtx 1080 انداختم بازم حل نشد

چی کار کنم به نظرتون

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط soltan_63 نمایش پست ها
    یعنی به نظرتون با این مشخصات سیستمی که من دارم واسه یه رندر پریویو و اونم چند تا لایه بدون استفاده از 3d باید اینقدر لگ داشته باشه؟
    رم رو عوض کردم حل نشد-مانیتور چک کردم گرافیگ هم یه مدل بالاتر Rtx 1080 انداختم بازم حل نشد

چی کار کنم به نظرتون
    ولله نمیدونم به نظرم این مشکل بعضی های دیگه هم دارن اخه یک نفر از دوستانم لپ تاپ گیمینگ داره اونم بیشتر با سیتستمتون مطابقت داره یکی ایشون هم لگ هست جدیدا این مورد پیش آمده یا از روز اول نصب کردید اینجوری بود؟
    یک پیشنهاد دیگه هم دارم ببینید مانیتورتون تا fps چند میکشه بعد همون مقدار رو مثلا 60در قسمت Frame Rate وارد کنید اونوقت امتحان کنید و هم میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید
    Problem not real Time in after effect
    How to Speed up in preview in after
    ویرایش توسط hadinoor : 08-31-19 در ساعت 23:29
    ?????? ??? ??? ?? ??? ???
    ???? ???? ????? ??? ?? ???? ??? ?? ?????
    http://instagram.com/hadinoormohammadii/

ولله نمیدونم به نظرم این مشکل بعضی های دیگه هم دارن اخه یک نفر از دوستانم لپ تاپ گیمینگ داره اونم بیشتر با سیتستمتون مطابقت داره یکی ایشون هم لگ هست جدیدا این مورد پیش آمده یا از روز اول نصب کردید اینجوری بود؟
    یک پیشنهاد دیگه هم دارم ببینید مانیتورتون تا fps چند میکشه بعد همون مقدار رو مثلا 60در قسمت Frame Rate وارد کنید اونوقت امتحان کنید و هم میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید
    Problem not real Time in after effect
    How to Speed up in preview in after
    واقعا نمیدونم مشکل از کجاس این مشکل رو بیشتر وفتی یه تصویر کروماکی حذف میکنم بیشتر نشون میده و لگ داره

دوستم باید هارد شما SSD باشه حتما
    مورد بعدی شما باید سایز کش هاتون رو خیلی بالا بدید حداقل حداقل 100 گیگ به بالا و در همین حال هاردتون بیشتر از 120 گیگ جای خالی داشته باشه
    کش هاتون رو مرتب پاک کنید
    دقت کنید تمام فایلهایی که وارد پروژه میکنید حتما روی اس اس دی تون باشه حتی خود افتر افکت و کش ها -(خیلی مهمه)
    شما رزولوشن رو گذاشتین روی FULL که طبیعتا رندر در این حالت قطعا مکس خواهد کرد چون پردازش سی پی یو طول میکشه مکر اینکه پروژه و کمپوزیتها فیلم باشن و نه انیمیت میتونید بجای full بذارید روی half یا third
    QIUALITY رو هم باید بذارید روی Adaptive resolution
    وقتی شما هر دو اینها رو روی بهترین کیفیت میذارید یعنی در واقع همون کار رندر نهایی رو میخواین پس انتظار نداشته باشید به سرعت مثل فیلم براتون رندر کنه
    ترفندهای حرفه‌ای دیگری هم هستند که شما بتونید پروژهتون رو بدون مکس پریوو بکنید که زمان زیادی برای آموزشش میخواد
    میزان رم هم که به نرم افزار اختصاص میدید هم مهمه شما 16 رم دارید گویا پس بین 10 تا 12 به افتر افکت در تنظیمات اختصاص بدید و نرم افزار دیگه ادوبی هم روشن نباشه در این صورت 4 هم برای خود ویندوز میمونه که بتونه پردازش کنه البته من تمام اینهارو طبق تجربه براتون مینویسم و مطمئنا قطعی ترین راه ها نیست شاید میزان رم دهی رو اشتباه کنم ولی برای من این راهها همیشه راه گشاست
    اگر در مواردی که نوشتم احتیاج به راهنمایی تصویری هم داشتین بنویسد حتما کمک میکنم

کسی نمیتونه جواب سوال منو بده واقعا؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام soltan_63

کمی توی اینترنت تحقیق کردم، گویا مشکلی که شما دارید توسط افراد زیادی اعلام شده و ادوبی هم در فروم خودش به چند نفر جواب داده که "شرکت nvidia در سری گرافیک های RTX تکنولوژی CUDA رو منسوخ کرده و از تکنولوژی جدیدی استفاده میکند که در حال حاضر توسط نرم افزارهای adobe پشتیبانی نشده و قابل استفاده نیست"

اگه براتون مقدور هست، کارت گرافیک خود را با GTX 1080ti عوض کنید و یا تا زمانِ به روز شدن نرم افزارهای ادوبی و آمدن کرک جدید برای آنها تحمل بفرمایید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live