سلام دوستان
این سوال رو در قسمت سخت افزار پرسیدم اما خب گفتم دوستان اینجا بیشتر فعال هستن بذار اینجا هم بذارم با عرض معذرت از مدیر سایت.
من یه لپ تاپ میخوام بخرم واسه تدوین پریمیر و افترافکت باهاش کارکنم.متاسفانه اصلا خوشم از pc نمیاد البته به خاطر مزیت جابجایی سریعتر لپ تاپ.پولم 25 میلیون تومان هستش از همه دوستان خواهش میکنم که لپ تاپهایی که با اطمینان کامل میتونن سفارش کنن بگن.اطمینان کامل یعنی خودشون دارن یا داشتن یا تجربه کار با لپ تاپ خاصی دارن یا با تحقیق بسیار کاملی از یه لپ تاپ خاصی مطمعن هستن واسه اون لپ تاپ
همینجور که خودتون میدونین توی تدوین با پریمیر و افتر اولویت با سی پی یو قوی که چندین لایه مختلف میاد روی هم کم نیاره
دومین اولیت به نظر بنده گرافیکش هست واسه افکت های جی پی یو مثل بلور و کالر کارکشن که بعد از اعمال روی لایه ها به راحتی نمایش بده و همونجا بتونی با تنظیم فول ببینی و اینکه کارت گرافیک نقش اول رو در رندرینگ ایفا میکنه که با سریعترین زمان ممکن رندر بگیره
سومین مورد بحث خنک کنندگی لپ تاپ که موقع رندرگیری به راحتی بتونه لپ تاپ رو خنک نگه داره
موارد بعدی کیفیت صفحه نمایش و سایز ش
ازتون خواهش میکنم که من رو یاری کنین با اطمینان کامل از موارد بالا مخصوصا موارد یک و دو سه ... یه لپ تاپ تا قیمت 25 میلیون حالا اگه یکی تومان بیشترشد قرض میگیرم اگه واقعا لپ تاپ ارزشش رو داشته باشه
بازم ممنون