برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1134 , پاسخ ها : 2
موضوع: جانمایی تصویر در پرده سبز یا مت پینتینگ

جانمایی تصویر در پرده سبز یا مت پینتینگ

با سلام و تشکر از اقای هادی پور عزیز و سلام خدمت دوستان عزیز
    من از صندلی عقب داخل ماشین از نفرات صندلی جلو با دوربین رو دستی تصویر گرفتم که ماشین هم در حال حرکت در یک جاده هست.. الان میخوام بجای جاده اصلی از تصاویر دیگری استفاده کنم منتهی چون دوربین لرزش داره و از warp steablezer هم استفاده کردم نتونست لرزه رو درست کنه... حالا دو تا سوال دارم..
    اول اینکه چطور من دقیق میتونم شیشه ها رو برش بردم چون با ماسک دقیق در نمیلد
    دوم اینکه چطور میتونم آون حالت حرکت رو درست کنم چون دوربین و نفرات ثابت هستن و این حرکت جاده هست که حرکت رو القا میکنه
    ببخشید سوالم زیاد شد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    البته اینم بگم از تمام تکنیک های بسته مت پینتینگ استفاده کردم منتهی لااقل من نتونستم به هدف برسم. با تشکر مجدد.

kralhp آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1185
    سلام دوست عزیز تا جایی که من فهمیدم فیلمتون دون پرده سبز و کاملا در حالت عادی رانندگی ضبط شده . خوب بی تعارف بهتون بگم تا جایی که بنده می دونم کارتون رو خیلی خیلی سخت کردین و نهایت کاری که میتونید انجام بدید اینه که بعد از اینکه تو هر برنامه ای مثل موکا ، بوژو ، پی اف ترک یا همین پلاگین کمرا ترکینگ افتر کار ترکینگ رو انجام دادین و بالفرض که عالی شد نتیجه ترکینگتون بعد عملیات ماسکینگ رو باید انجام بدید ( با هر روشی که راحتین ) که در سطح معلومات بده کارتون مصنوعی جلوه میده البته شاید هم راه بهتری باشه که دوستان محبت کنن بگن که یاد بگیریم ولی برای همچین صحنه هایی توصیه ام اینه که از پرده سبز استفاده بفرمایید اون موقع دستتون خیلیییییی بازتره . موفق باشید
    ????? ????? ?????? ??? ? ?? ?? ???? ????
    ??????? ?? ??? ??? ???? ?? ????? ????

ممنون از راهنمایی تون.. واقعا مساله اینجاست که تصویر خیلی ایراد داره.. منتهی برا تکرار هم امکانش نیست...