سلام
در مورد ccmaker باید بگم 2018 رو هم میخونه اما برای شما یا درست بهش فایل driver.xml رو معرفی نکردین یا فایلهاتون ایراد داره
شما ظاهرا از پی سی دانلود گرفتین ولی بهتره از سافت98 تهیه کنین همیشه معتبرتر و سالم تره ( جناب هادی پور شرمنده بابت ذکر نام سایت ایرانی)
من تمام راه های ممکنه رو گفتم و شما هم تست کردین تنها راهی که میمونه
1- آپدیت ویندوزتون که مهم ترین قسمته ( ممکنه درست بشه ممکنه نه بستگی به خودتون داره ) ویندوز شما 10 و ورژن 1511 و برا اوایل سال 2015 هستش که خب نزدیک 4 سال اپدیت نبوده و نسخه 2018 ادوبی به کامپوننت ها ومعماری جدید نیاز داره
2- قندشکن رو وصل کنین و creative cloud رو اجرا کنین و از داخلش اقدام به دانلود و نصب ادوبی ها کنین ( افتر ، پریمیر و ... ) بعد نصب هم کرکش کنین
3- اونجوری که من تو لاگت دیدم زیاد اینستال کردی و ارور داده ، رجیستری و فایلهای دیگه تحت تاثیرقرار گرفته بعضی ها نصب مجدد شدن و بعضی ها چون قبلی بوده جدیدشو نصب نکرده و ... ) برا همین راه اخر پاک کردن همه نرم افزارهای ادوبی و creative cloud به صورت کامل و نصب مجدد هستش
این اخرین راهیه که به ذهنم میرسه چون این کارهای اخر همراه با ریسکه و ممکنه فایلی رو به اشتباه از دست بدی مسئولیتش با خودته اگه خواستی موارد گفته شده در بالا رو انجام بده ( اگه ریسکشو میپذیری ) اگه نه که من دیگه راهی رو نمیدونم شاید دوستان دیگه بتونن راهنمایی کنن
ممنون