برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1311 , پاسخ ها : 3
موضوع: سیستم مناسب برای ضبط ویدیوهای اموزشی

سیستم مناسب برای ضبط ویدیوهای اموزشی

سلام دوستان
    ببخشید میخواستم میکروفون و نرم افزار مناسب برای ضبط ویدیوهای آموزشی در حد مطلوب معرفی کنید
    ممنون

برای ضبط ویدئوهای اموزشی بهترین نرم افزار camtasia هستش که کاملا حرفه ایه اما سیستم نسبتا خوبی نیاز داره چون بشدت سنگینه اما کارهای خوبی باهاش درمیاد و امکانات زیادی هم داره و اکثر فیلم های آموزشی بازار چه ایرانی چه خارجی با این ضبط میشه اگه نسخه نسبتا معمولی اما با امکانات خوب میخواین در درجه دوم bandicam هستش که اونم عالیه و جفتشون هم علاوه بر ضبط صفحه نمایش و میکروفون ، وب کم رو هم همزمان ضبط میکنن
    در مورد خود میکروفون من خودم از همین هدست استفاده میکنم و چون میکروفونش نزدیک دهان میاد کیفیت صداش خوبه و نویز کمی داره البته با تنظیمات کارت صدا هم میتونی نتیجه بهتری هم بگیری مثل boost و noise و ...
    اما اگه میکروفون اساسی مثل استودیو ها بخوای دیگه باید به بودجه خودت نگاه کنی چون الان خیلی گرون شده و معمولیش 200 - 300 قیمتشه
    Instagram: naser0hadad

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes65 نمایش پست ها
    برای ضبط ویدئوهای اموزشی بهترین نرم افزار camtasia هستش که کاملا حرفه ایه اما سیستم نسبتا خوبی نیاز داره چون بشدت سنگینه اما کارهای خوبی باهاش درمیاد و امکانات زیادی هم داره و اکثر فیلم های آموزشی بازار چه ایرانی چه خارجی با این ضبط میشه اگه نسخه نسبتا معمولی اما با امکانات خوب میخواین در درجه دوم bandicam هستش که اونم عالیه و جفتشون هم علاوه بر ضبط صفحه نمایش و میکروفون ، وب کم رو هم همزمان ضبط میکنن
    در مورد خود میکروفون من خودم از همین هدست استفاده میکنم و چون میکروفونش نزدیک دهان میاد کیفیت صداش خوبه و نویز کمی داره البته با تنظیمات کارت صدا هم میتونی نتیجه بهتری هم بگیری مثل boost و noise و ...
    اما اگه میکروفون اساسی مثل استودیو ها بخوای دیگه باید به بودجه خودت نگاه کنی چون الان خیلی گرون شده و معمولیش 200 - 300 قیمتشه
    ممنون مدل هدستون رو میگید اگه خوبه بخرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_68 نمایش پست ها
    ممنون مدل هدستون رو میگید اگه خوبه بخرم
    راستش چند سال پیش خریدم و مارک انچنانی نداره ( اصلا روش مارک نداره ) تو قیمت های پایین تفاوت چندانی با هم ندارن اکثر از نظر ظاهری متفاوتن
    من با همین مارکهای متفرقه کار کردم و جواب خوبی هم گرفتم
    Instagram: naser0hadad

کلمات کلیدی این موضوع