برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1036 , پاسخ ها : 5
موضوع: افتر افکت کنترلر

rezabkas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44974

افتر افکت کنترلر

سلام خدمت همه دوستان من یه انیمیشن 2 بعدی ساختم که توش میخوام کاراکترو به حرکت در بیارم اما نمیتونم بعنوان مثال مثلا واسه دستش puppet pin tool انتخاب کردم و وقتی میخوام براش کنترلر درست کنم این پیغامو میده First, Select the bone of the end, second, the root, then the controller, in this exact order الان عکساشم قدم به قدم براتون میزارم.نام: fhj.jpg نمایش: 81 اندازه: 169.0 کیلو بایت

rezabkas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44974
    نام: 1.jpg نمایش: 74 اندازه: 131.9 کیلو بایتنام: 2.jpg نمایش: 80 اندازه: 151.4 کیلو بایتنام: 3.jpg نمایش: 78 اندازه: 157.9 کیلو بایتنام: 4.jpg نمایش: 71 اندازه: 169.0 کیلو بایتنام: 5.jpg نمایش: 65 اندازه: 146.9 کیلو بایتنام: 6.jpg نمایش: 65 اندازه: 165.7 کیلو بایتنام: 7.jpg نمایش: 64 اندازه: 188.4 کیلو بایتنام: 8.jpg نمایش: 67 اندازه: 181.2 کیلو بایتنام: 9.jpg نمایش: 62 اندازه: 151.1 کیلو بایت

سلام
    میگه اول بن آخرت بعد دومی و بعد اولین بنت و بعد کنترلر رو انتخاب بکن و بعد گزینه IK رو بزن.
    فکر کنم کنترلرت رو اول انتخاب کردی که این اشتباهه باید آخر انتخابش بکنی.
    علاوه بر این فکر بکنم بن هات رو باید به هم پرنت بکنی تو این ورژن Duik ، به جاش می تونی از ورژن جدیدتر Duik استفاده بکنی

rezabkas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44974
    مرسی از راهنماییتون اما نشد ورژن جدید
    Duik هم دانلود کردم اما نشد البته شاید من متوجه نشدم اگه براتون امکان داره برام یه ویدیو بزارید تا از رو اون به صورت قدم به قدم انجام بدم ممنون میشم

rezabkas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44974
    خیلی ممنون مشکلم حل شد ممنونم