برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1991 , پاسخ ها : 4
موضوع: راهنمایی خرید wacom

راهنمایی خرید wacom

سلام
    بین مدل های
    Wacom Intuos Pro 2 Paper
    و
    Wacom Intuos Pro 2
    کدام مناسبتر است ؟
    و آیا مدل Art هم برای افترافکت و cinema4d می تواند مناسب باشد ؟
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    intous pro paper edition برای افرادی که کار روی کاغذ انجام میدند مناسبه، طراحی و نقاشی و ....
    intous pro 2 برای نقاشی دیجیتالی و کانسپت آرت مناسبه، تفکیک بالاتری از سطح فشار داره.
    intous art و کامیک برای روتوش دیجیتالی تصویر و کارهای عمومی ترمیمی در فتوشاپ و یا روتو اسکوپی مناسبه.

برای افترافکت و cinema4d اصلاً پیشنهاد نمیشه که از قلم نوری استفاده کنید، در این نرم افزارها داشتن ابزاری که دقیق باشه بهتره، یک ماوس با رزولوشن بالا و یا trackball بگیرید بهتر خواهد بود.

امکاناتی که این قلم ها به شما میدند بیشتر برای کارهایی که نیاز به نرمی حرکت در اطلاعات ورودی دارند به استفاده می آیند.

حالا سوالی که باید بپرسید اینه:
    آیا نیاز به طراحی روی کاغذ و ورود همزمان حرکت را به کامپیوتر دارید؟ (intous pro 2 paper edition)
    آیا میزان فشار قلم براتون مهمه؟ (intous pro 2)
    آیا زاویه نگهداری قلم براتون مهمه؟ (intous 3 و جدیدتر...)
    آیا صرفاً نیاز به حرکت نشانگر روی صحنه دارید؟ (هر قلم نوری و هر سری ای که میخواهید، intous comic, art, ....)
    دقت حرکت براتون چقدر مهمه؟ (دقت بیشتر = سطح کاری بزرگتر تبلت)

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    intous pro paper edition برای افرادی که کار روی کاغذ انجام میدند مناسبه، طراحی و نقاشی و ....
    intous pro 2 برای نقاشی دیجیتالی و کانسپت آرت مناسبه، تفکیک بالاتری از سطح فشار داره.
    intous art و کامیک برای روتوش دیجیتالی تصویر و کارهای عمومی ترمیمی در فتوشاپ و یا روتو اسکوپی مناسبه.

برای افترافکت و cinema4d اصلاً پیشنهاد نمیشه که از قلم نوری استفاده کنید، در این نرم افزارها داشتن ابزاری که دقیق باشه بهتره، یک ماوس با رزولوشن بالا و یا trackball بگیرید بهتر خواهد بود.

امکاناتی که این قلم ها به شما میدند بیشتر برای کارهایی که نیاز به نرمی حرکت در اطلاعات ورودی دارند به استفاده می آیند.

حالا سوالی که باید بپرسید اینه:
    آیا نیاز به طراحی روی کاغذ و ورود همزمان حرکت را به کامپیوتر دارید؟ (intous pro 2 paper edition)
    آیا میزان فشار قلم براتون مهمه؟ (intous pro 2)
    آیا زاویه نگهداری قلم براتون مهمه؟ (intous 3 و جدیدتر...)
    آیا صرفاً نیاز به حرکت نشانگر روی صحنه دارید؟ (هر قلم نوری و هر سری ای که میخواهید، intous comic, art, ....)
    دقت حرکت براتون چقدر مهمه؟ (دقت بیشتر = سطح کاری بزرگتر تبلت)
    سپاس فراوان
    توضیحات کامل و جامعی بود و من اصلا با
    trackball آشنایی نداشتم و تازه با معرفی شما آشنا شدم
    اگر ممکن است چند
    trackball خوب و مناسب معرفی کنید و اگر هم موس های خوب و با کیفیت هم معرفی کنید بسیار بسیار ممنون میشم

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401
    سلام من یه قلم نوری وکام اینتوس پرو دارم که حدود 1سال م نیم که خریدمش نیازم نمیشه اصلا .گه بخوای میتونی به تلگرامم پیام بدی 09117886283 تا بیشتر در موردش توضیح بدم.خودم زیاد باهاش کار نکردم در واقع اصلا باهاش کار نکردم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidbn2 نمایش پست ها
    سپاس فراوان
    توضیحات کامل و جامعی بود و من اصلا با
    trackball آشنایی نداشتم و تازه با معرفی شما آشنا شدم
    اگر ممکن است چند
    trackball خوب و مناسب معرفی کنید و اگر هم موس های خوب و با کیفیت هم معرفی کنید بسیار بسیار ممنون میشم
    در مورد Trackball گزینه هاتون محدود هست داخل بازار ایران، Logitech M570 با حدود قیمت 320 تا 370 تو بازار پیدا میشه، کنترل این ماس با انگشت شصت هست و فقط برای راست دست ها طراحی شده. بعدی Logitech Trackman Marble هست که متاسفانه سیمی هست ولی از آنجایی که ترک بال رو معمولاً زیاد از جاش حرکت نخواهید داد مشکلی نباید ایجاد کنه، قیمت حدود 160 تا 200 توی بازار پیدا میشه، کنترل این ترک بال با انگشت های وسطی و یا اشاره است و قابل استفاده هم توسط چپ دست ها و هم توسط راست دست ها میباشد.

ماوس، پیشنهاد اول من Logitech MX Master هست، ولی حتماً این ماوس را حضوری بخیرید و یا قبل از خرید تست کنید، ابعاد بزرگ و وزن این ماوس برای هر دستی خوب نیست و میتونه براتون آزار دهنده باشه، اگه امکان استفاده/بررسی ماوس را قبل از خرید نداشتید به هیچ وجه این ماوس را تهیه نکنید.

گزینه بعدی که با خیال راحت و حتی چشم بسته هم میتونید تهیه کنید، Logitech MX Anywhere 2 هست، ابعاد متوسط، امکانات عالی، دقت 1600dpi، طراحی خوش دست و متوسط و وزن بسیار مناسب. (فقط توسط راست دست ها قابل استفاده میباشد).