برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 41

مشاهده : 50842 , پاسخ ها : 40
موضوع: معرفی بهترین سیستم برای افتر افکت و قیمت آن

دوستان گرامی با عرض سلام و ارادت
    و همچنین ارادت ویژه خدمت استاد گل جناب هادی پور . عذر خواهی میکنم منم سوالاتی دارم که با موضوع این صفحه بی ارتباط نیست ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید .
    ۱_ ببخشید مگر ساختن یک کلیپ ساده یا در قالب یک انیمیشن ساده و یا موشن گرافیک که دوبعدی هم هستند چگونه سیستم باید چنین پردازشی را انجام دهد مگر این نوع از ساختن انیمیشن همانند انیمیشنهای سه بعدی شرکت والت دیزنی و یا پیکسار هستند که احتیاج به سیستم هایی با چنین سخت ابزاری داشته باشیم . هادی پور دوست گرامی اگر امکانش هست قدری در این خصوص توضیح دهید ممنون میشوم ...؟؟؟؟
    فکر کنم خدمت شما عرض نمودم مدت بسیاریست من در زمینه معماری و طراحی سه بعدی فعالیت دارم در خصوص طراحی سه بعدی در زمینه شغلی ما بله سیستم باید اطلاعات بسیار خفنی را پردازش کند مخصوصا از زمانی که پلاگین‌های قدرتمندی همچون وی ری و کرونا پا به عرصه این هنر نهادند سیستمها رو مجاب کردن که برای رئال شدن تصاویر تا جای ممکن اطلاعات بسیار زیادی را پردازش و نسبت به نورپردازی کارها و همچنین طراحی اینتریور و یا اکستریور آنالیز بسیار بسیار زیادی در روی نورها و سایها انجام دهند تا کارها بجایی برسند که دیگر تشخیص بین واقعیت و غیر واقعیت به گونه ای غیر ممکن گردد و همچنان که می‌بینید به این مرحله رسیده ایم ببخشید فقط اینها رو توضیح دادم که اندکی سوالات من بصری تر و قابل درک بیشتر باشد حال با این هجم پردازش در زمینه نرم‌افزار‌های سه بعدی خیلی من تعجب میکنم که حتی جاهایی میخونم که این انیمیشنهای دو بعدی کمی از پروژه‌ای سه بعدی ندارند و این برای من خیلی عجیب و قابل درک نیست .
    ۲_ جناب هادی پور خود شما در جایی گفته بودید که ساخت یک موشن کوتاه گاهی هجم بسیار زیادی خواهد داشت و در این مورد هم برای من سوالی پیش اومده . که چرا باید یک انیمیشن دو بعدی تا این اندازه هجم داشته باشد .؟ و دوم اینکه آیا ما نرم افزاری داریم که بتوانیم هجم چنین فایل‌هایی را آنقدر کم کنیم که به راحتی قابل آپلود و دانلود در اینترنت باشند ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید ..؟؟؟؟
    من تمام انیمیشن های دوبعدی که تابحال دیدم و یا دانلود نمودم مخصوصا موشن گرافیک که بیشتر فایلهایی با زمان اندک و هجم بسیار کم مثلا ۲ مگابایت در زمینه تبلیغاتی و یا آموزشی بودند ، و با توجه به گفته شما هم اکنون بدجور گیج شدم
    بسیار تشکر میکنم از شما بابت راهنمایی زیادی صحبت کردم شرمنده در پایان برای خود و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا را از کائنات خواستارم پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضامهرنیا نمایش پست ها
    دوستان گرامی با عرض سلام و ارادت
    و همچنین ارادت ویژه خدمت استاد گل جناب هادی پور . عذر خواهی میکنم منم سوالاتی دارم که با موضوع این صفحه بی ارتباط نیست ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید .
    ۱_ ببخشید مگر ساختن یک کلیپ ساده یا در قالب یک انیمیشن ساده و یا موشن گرافیک که دوبعدی هم هستند چگونه سیستم باید چنین پردازشی را انجام دهد مگر این نوع از ساختن انیمیشن همانند انیمیشنهای سه بعدی شرکت والت دیزنی و یا پیکسار هستند که احتیاج به سیستم هایی با چنین سخت ابزاری داشته باشیم . هادی پور دوست گرامی اگر امکانش هست قدری در این خصوص توضیح دهید ممنون میشوم ...؟؟؟؟
    فکر کنم خدمت شما عرض نمودم مدت بسیاریست من در زمینه معماری و طراحی سه بعدی فعالیت دارم در خصوص طراحی سه بعدی در زمینه شغلی ما بله سیستم باید اطلاعات بسیار خفنی را پردازش کند مخصوصا از زمانی که پلاگین‌های قدرتمندی همچون وی ری و کرونا پا به عرصه این هنر نهادند سیستمها رو مجاب کردن که برای رئال شدن تصاویر تا جای ممکن اطلاعات بسیار زیادی را پردازش و نسبت به نورپردازی کارها و همچنین طراحی اینتریور و یا اکستریور آنالیز بسیار بسیار زیادی در روی نورها و سایها انجام دهند تا کارها بجایی برسند که دیگر تشخیص بین واقعیت و غیر واقعیت به گونه ای غیر ممکن گردد و همچنان که می‌بینید به این مرحله رسیده ایم ببخشید فقط اینها رو توضیح دادم که اندکی سوالات من بصری تر و قابل درک بیشتر باشد حال با این هجم پردازش در زمینه نرم‌افزار‌های سه بعدی خیلی من تعجب میکنم که حتی جاهایی میخونم که این انیمیشنهای دو بعدی کمی از پروژه‌ای سه بعدی ندارند و این برای من خیلی عجیب و قابل درک نیست .
    ۲_ جناب هادی پور خود شما در جایی گفته بودید که ساخت یک موشن کوتاه گاهی هجم بسیار زیادی خواهد داشت و در این مورد هم برای من سوالی پیش اومده . که چرا باید یک انیمیشن دو بعدی تا این اندازه هجم داشته باشد .؟ و دوم اینکه آیا ما نرم افزاری داریم که بتوانیم هجم چنین فایل‌هایی را آنقدر کم کنیم که به راحتی قابل آپلود و دانلود در اینترنت باشند ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید ..؟؟؟؟
    من تمام انیمیشن های دوبعدی که تابحال دیدم و یا دانلود نمودم مخصوصا موشن گرافیک که بیشتر فایلهایی با زمان اندک و هجم بسیار کم مثلا ۲ مگابایت در زمینه تبلیغاتی و یا آموزشی بودند ، و با توجه به گفته شما هم اکنون بدجور گیج شدم
    بسیار تشکر میکنم از شما بابت راهنمایی زیادی صحبت کردم شرمنده در پایان برای خود و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا را از کائنات خواستارم پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار

سلام
    1) هر چند عملیات برای گرافیک دو بعدی ، خیلی سبک تر از عملیات برای گرافیک سه بعدی هستن

ولی اولا پردازش و سنگینی خاص خودشون را دارن . حتی پخش و play کردن یه کلیپ نیاز به منابع داره حالا چه برسه به اعمال تغییرات و افکت های مختلف که هر کدوم از این تغییرات و افکت ها ، عملیات ریاضی ساده و پیچیده ی خودشون را دارن و هر چی عملیات ریاضی پیچیده تر باشه ، پردازنده ی قویتری میخواد (و معمولا هم رم بیشتری میخواد) و چه برسه به اینکه چندین لایه و چندین تغییرات یا افکت اعمال بشه و سنگین تر بشه که نیاز به منابع قویتری داره (منظورم از تغییرات ، هر تغییری هست که همه شون نیاز به محاسبات ساده تا بسیار پیچیده ی ریاضی و حتی محاسبات پیچیده ی فیزیک و نور و ... دارن مثلا از محاسبات پیچیده ی ترکینگ گرفته تا تغییر اندازه ی ساده ی یه فوتیج)

دوما توی رندر 3 بعدی ، طرف برای رندر یه فریم ، از چندین دقیقه تا چندین ساعت منتظر پردازش میمونه ولی قطعا برای رندرهای دو بعدی انتظار پردازش بسیار سریعتر داره (گاها انتظار 25 تا 30 فریم در ثانیه رو داره) که هر چی سیستم قویتر باشه ، این انتظارش زودتر به نتیجه میرسه

سوما نرم افزارهایی مثل افترافکت ، علاوه بر رندر دو بعدی معمولی شون (که همین اش هم خیلی وقت ها بسته به پروژه سنگین میشه) ، از موتور رندر ریس تریس یا پلاگین های پیشرفته ی 3 بعدی مثل المنت 3 دی که محاسبات 3 بعدی پیشرفته و سنگین را انجام میده ، استفاده میکنن که نیاز به سیستم قوی دارن (معمولا بخاطر محاسبات زیاد 3 بعدی شون ، از رابط های گرافیکی مثل directx یا opengl یا vulkan یا opencl استفاده میکنن تا پردازش شون را به دوش کارت گرافیک بندازن تا بسیار سریعتر از cpu پردازش کنه . البته معمولا از opengl و opencl استفاده میکنن چون احتمالا directx اختصاصی ویندوز هست هر چند شاید بهتر باشه و vulkan هم که جدید اومده) . پلاگین های 3 بعدی دیگه هم مثل form و ... هستن که کلا بسته به نوع پروژه و تنظیماتی که کاربر انجام میده ، نیاز به محاسبات پیچیده دارن

2) اگه منظورتون حجم خروجی ویدئو هست که بستگی به نوع انتخاب کدک و تنظیمات بیت ریت و ... داره

سلام دوستتان ...
    آقا ما یه سیستم لپ تاپ داریم رم 4 .. سی پی یو core i 5 .... گرافیک دو گیگ ....
    اگه بخاییم باهاش افتر کار کنیم چه نسخه ای نصب کنیم .... 2017 cc نصب کردم کلا گیره... نسخه های پایین تر کدومش سریعتره؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirm نمایش پست ها
    سلام دوستتان ...
    آقا ما یه سیستم لپ تاپ داریم رم 4 .. سی پی یو core i 5 .... گرافیک دو گیگ ....
    اگه بخاییم باهاش افتر کار کنیم چه نسخه ای نصب کنیم .... 2017 cc نصب کردم کلا گیره... نسخه های پایین تر کدومش سریعتره؟
    سلام
    سیستمتون خوب نیست و فرقی نمیکنه چه ورژنی نصب کنید
    افتر افکت هر ورژنی نیاز به سیستم خوب داره
    شما cc 2014 فعلا نصب کنید ببینید چی میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام علیکم

Acer PREDATOR Helios 500

i78750h
    1070
    16
    250 m2
    1 TB

یا حسین من تنها 12 سالمه یه لب تاپ آشغالی دارم hp
    8G RAM
    AMD qwed qore A8 CPU
    AMD Rayzen GPU
    من هنوز PS4 یک میلیونی بابام برام نگرفته چه برسه به 5-6 میلیون کامپیوتر

(لب تابم هم خودم با عیدی های خودم گرفتم)
    دوربینمم 700D کنون هست

خدا رو شکر ویدیو افکت آموزش رایگان هم میزاره

ممنون استاد

سلام دوستان
    یه خواهشی ازتون داشتم من واقعا نیاز به راهنمایی در مورد خرید کیس دارم
    میخوام یک سیستم بخرم برای شروع کارهای گرافیکی فتوشاپ و افترافکت.
    اگر ممکنه راهنمایی کنید که بین دو سیستم زیر کدوم بهتره و اگر تغییری مد نظرتونه یا سیستم بهتر میشناسید معرفی کنید،ممنونم
    (بودجه از ۳۸۰۰ تا ۵ تومن)

فعلا برای آموزش دیدن و موشن گرافیک های کوتاه میخوام و کار خیلی سنگینی نمیخوام بکنم

سیستم ۱
    اولی یک کیس استوک هستش کیس hp elite desk
    پردازنده i7 4790
    Core-i7

مدل پردازنده
    i7-4790

رم ddr3 8gb
    Ssd 120
    Hdd 1t

سیستم ۲
    مادربورد گیگابایت GA-A320M-S2H
    پردازنده ryzen 5 2400g
    رم کینگستون HyperX fury 8GB 2400 cl15
    پاور گرین 330 وات GP330A-EUD
    هارد اینترنال وسترن دیجیتال BLUE 1TB
    کیس گرین PARS EVO

ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط Amoorozegar : 09-05-19 در ساعت 10:46

سلام حسین آقا
    الان (تیر99) سیستم خیلی گرون شده و اینطور که داریم پیش میریم میترسم باز گرونتر بشه
    میدونم که شما در خرید قطعات، صرفه جویی رو لحاظ میکنید که الکی قطعاتی خریده نشه که استفاده ای آنچنانی برای کاربر نداره
    کار من خب بیشتر با افترافکته و موشن و انیمیشن دوبعدی (البته میخام سمت سه بعدی و سینمافوردی هم بیام)
    با این حساب میشه مشخصات قطعات اصلی و مهم رو برام بنویسید طوری که سیستم یه 5 سالی با خیال راحت جوابگو باشه و به این زودیا نیاز به ارتقا هم نداشته باشه
    اینم بگم بعضی وقتا فایل افتر من تا 200-300 مگ هم میشه که خب کمی سنگین میشه و سیستمی باشه که جلو این اعداد کم نیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط armanrabii نمایش پست ها
    سلام حسین آقا
    الان (تیر99) سیستم خیلی گرون شده و اینطور که داریم پیش میریم میترسم باز گرونتر بشه
    میدونم که شما در خرید قطعات، صرفه جویی رو لحاظ میکنید که الکی قطعاتی خریده نشه که استفاده ای آنچنانی برای کاربر نداره
    کار من خب بیشتر با افترافکته و موشن و انیمیشن دوبعدی (البته میخام سمت سه بعدی و سینمافوردی هم بیام)
    با این حساب میشه مشخصات قطعات اصلی و مهم رو برام بنویسید طوری که سیستم یه 5 سالی با خیال راحت جوابگو باشه و به این زودیا نیاز به ارتقا هم نداشته باشه
    اینم بگم بعضی وقتا فایل افتر من تا 200-300 مگ هم میشه که خب کمی سنگین میشه و سیستمی باشه که جلو این اعداد کم نیاره
    سلام
    بستگی به هزینه تون داره که چقدره؟

ضمن اینکه موتور رندر افترافکت ، مثل اغلب نرم افزارهای دیگه ، فقط از تعداد محدودی هسته استفاده میکنه و این باعث میشه که شما اگه قدرتمندترین cpu را هم داشته باشین ، باز هم نتونه از تمام توان اش استفاده کنه و عملا با پردازنده ی بسیار ضعیف تر هم فرقی نکنه . برخلاف موتور رندر اغلب نرم افزارهای 3 بعدی .

از پلاگین element 3d و cineware استفاده میکنید؟

ضمنا به نظرم بجای الان که توی اوج گرونی هست ، صبر کنید تا 2 سال دیگه که دولت عوض میشه و ان شاء ا... قدرت خرید مردم افزایش پیدا میکنه . چون الان شما برای افترافکت ، چیزی که خوب (نه عالی) در بیاد ، زیر 20 تا 30 تومن نباید خرج کنید . که این ، پول 6 ماه تا دو سالِ یک نفر هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به هزینه تون داره که چقدره؟

ضمن اینکه موتور رندر افترافکت ، مثل اغلب نرم افزارهای دیگه ، فقط از تعداد محدودی هسته استفاده میکنه و این باعث میشه که شما اگه قدرتمندترین cpu را هم داشته باشین ، باز هم نتونه از تمام توان اش استفاده کنه و عملا با پردازنده ی بسیار ضعیف تر هم فرقی نکنه . برخلاف موتور رندر اغلب نرم افزارهای 3 بعدی .

از پلاگین element 3d و cineware استفاده میکنید؟

ضمنا به نظرم بجای الان که توی اوج گرونی هست ، صبر کنید تا 2 سال دیگه که دولت عوض میشه و ان شاء ا... قدرت خرید مردم افزایش پیدا میکنه . چون الان شما برای افترافکت ، چیزی که خوب (نه عالی) در بیاد ، زیر 20 تا 30 تومن نباید خرج کنید . که این ، پول 6 ماه تا دو سالِ یک نفر هست .
    ولی خب هر دولتی بیاد قیمتها که دیگه هرگز کم نمیشه قطعا و یقینا ...
    نهایتش اینه که به وضع موجود ثبات ببخشه و چیزی گرون نشه بصورت نامعقول
    ولی نکته اینجاست که هنوز یکسال از این دولت مونده و خیلی زمزمه میشه که تو چند ماه آینده دلار ممکنه تا 40 تومن هم برسه ... اونوقت چه خاکی تو سرمون بکنیم؟ دیگه نمیشه لاشه کامپیوترم خرید اونوقت

هزینه حداکثر 30 تومن میتونم ولی با دردسر ... بهمین خاطر نمیخام چیزی ببندم که کاربرد چندانی برا کارم نداره
    سه بعدی خیلی کم ولی بزودی قصد دارم آموزش سینمافوردی استاد رو بخرم و موشن گرافیک فانتزی تو فوردی رو هم به کارم اضافه کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع