برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1664 , پاسخ ها : 9
موضوع: درخواست آموزش

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792

درخواست آموزش

سلام وخسته نباشید به تک تک اعضا واستاد هادی پور عزیز...دوستان میخوام دایره تودرتو که به شکلی ازداخل هم درمیاد درست کنم ولی نمیدونم چجوری کسی کمکم میکنه درستش کنم ...میخوام نشون بدم زمین رو باهاش..اینم لینکش.....یه متن طولانی میره ودایره هازیرش شروع به حرکت میکنن ببینید؟

http://s6.picofile.com/file/8258729242/0000.mp4.html

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    با کمک پلاگین Radio Wave که باز هم آموزشش تو وبسایت هست و 10000 بار بهتون گفتم آموزش های وبسایت رو ببینید ولی شما که گوش نمیکنید!
    http://www.video-effects.ir/312-%d9%...1%da%a9%d8%aa/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    استاد باورنمیکنید میگردم توسایتتون ولی نمیبینم .یعنی نمیتونم پیداکنم...بعضی موقع آموزشایی میزاری که نمیدونم سیستم من اینجوریه یانه پیدانمیکنه

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    Meraj Mix

سلام
    اگه احیانا نباید توی این تاپیک مطرح میکردم معذرت میخوام. اما عنوانش به من این اجازه رو داد که سئوالاتمو بپرسم.
    من میخوام یک کلمه روی صفحه کوبیده بشه طوریکه خودش یا زمینه زیرش ترک برداره. تا 90 درصد مطمئنم این آموزش رو قبلا از سایت داناود کردم. اماهرچی میگردم نمیفهمم باید کدوم پست رو ببینم درنتیجه مجبور شدم اینجا تقاضا بدم که لینکشو برام بذارید.
    دومین مطلب اینکه توی خیلی از تیزرهای تبلیغاتی میبینم که یک نوار نور از روی صفحه رد میشه اما فقط و فقط روی یک نوشته یا حتی یک عکس تاثیر میذاره. انگار اون فقط رفلکت نور رو داره. هرچی با Optical Flares ور رفتم اون نشد.
    سومین مطلب اینکه میخوام حرکت جریان آب رو روی یک تصویر به نمایش بذارم. در واقع یک عکس ثابت از یک رودخونه یا حتی آبشار دارم اما میخوام تصویر رو زنده کنم. آیا این امکان وجود داره؟

ممنونم

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    این طوری ضربه بخوره منظورته؟؟؟
    http://www.aparat.com/v/IL2ym

این هم خوبه اما منظور من این نبود. یه حالت 3 بعدی که توی سینما فوردی هم کار داشت و فکر میکنم با پلاگین xplod زمینه رو خورد میکرد. البته شاید من اشتباه میکنم و از سینما فوردی استفاده نشده بود توی اون آموزش اما این حالتی که به صفحه ضربه میخورد و صفحه میلرزید رو دیدم

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    نقل قول نوشته اصلی توسط مه بانو نمایش پست ها
    این هم خوبه اما منظور من این نبود. یه حالت 3 بعدی که توی سینما فوردی هم کار داشت و فکر میکنم با پلاگین xplod زمینه رو خورد میکرد. البته شاید من اشتباه میکنم و از سینما فوردی استفاده نشده بود توی اون آموزش اما این حالتی که به صفحه ضربه میخورد و صفحه میلرزید رو دیدم
    از عکس ها و یا تکسچرهای ترک دیوار یا زمین که به صورت png هستن و بک گراند ندارن ( که راحت مچ میشن با تصویر ) بگردید در انجمن .. استفاده کنید زمانی که مثلا نوشته رو نزدیک به دیوار یا هرچیز دیگه ای میکنید در اون زمان قرارش بدین ... البته قبلش سعی کنید ترک رو opacity ایش رو کم کنید همون لحظه نزدیک و چسبید 100 درصدش کنید .... برای لرزش هم از پلاگین ویو استفاده کنید
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792

اون نوری که روی تیزر اولیه میاد همون گزینه ای هست که مد نظرمه اما این خورد شدنهایی که داشت خودشونهایی یه ویدئوی آماده هستن که یا شیشه ای هستن و ترنس پرنت، یا صخره ای و عادی.

کلمات کلیدی این موضوع