برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

مشاهده : 3066 , پاسخ ها : 16
موضوع: درخواست این آموزش برای خرید

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    دوست عزیز ادب خوب چیزیه ولی درهرکسی نیست مثل شما.من اندازه تارهای موی شمابرای تمام تابلوساز هاتوتمان نقاط طرح تابلوزودم.حالاشمابه من میگی جایگاه..من حوصله کارنکردم وقتم انقدر پرهست که تلف تمرین نکنم.شماهم بهتره برین ادب سیادبگیرین تاطرزصحبت بایه مهندس روداشته باشین هرکسی اجمق نیست اینجور صحبت میکنین.دوست دارین نمیام سایت مهم نیست برام باآدمایی مثل تو همنشین بشم

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1233 نمایش پست ها
    دوست عزیز ادب خوب چیزیه ولی درهرکسی نیست مثل شما.من اندازه تارهای موی شمابرای تمام تابلوساز هاتوتمان نقاط طرح تابلوزودم.حالاشمابه من میگی جایگاه..من حوصله کارنکردم وقتم انقدر پرهست که تلف تمرین نکنم.شماهم بهتره برین ادب سیادبگیرین تاطرزصحبت بایه مهندس روداشته باشین هرکسی اجمق نیست اینجور صحبت میکنین.دوست دارین نمیام سایت مهم نیست برام باآدمایی مثل تو همنشین بشم
    دوست عزیز چرا فکر می کنی ماها سیکل هستیم! اینجا همه یا لیسانس هستن یا فوق لیسانس!!!! من خودم الان چند ساله عضو نظام مهندسی هستم آقای مهندس، ولی این چیزی نیست که بخوام بهش افتخار کنم!!!
    جواب قشنگی دادی؛ وقتت انقدر پر هست که نمی خوای وقت بذاری چیزی یاد بگیری!! ))) هاهاهاهاهاهاهاها....
    شما نه سنت قد می ده با من اینجور حرف بزنی نه سطح دانشت، نه سطح تحصیلاتت، نه هزار و یک چیز دیگه!!
    من فقط لازم دونستم که به شما و همه کاربرها یادآوری کنم که هیچ کس حق نداره با استاد هادی پور با اون ادبیات صحبت کنه.

SPAM آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    25252
    واقعآ هم همین طور هستش من اوایل که امده بودم استاد هادی پور اگه یادشون باشه من حتی بلد نبودم یه تارگت(فایل) بیارم داخل افتر افکت کلآ هم واسه دونستن و یادگیری داشتم کار میکردم .(کار اصلیم چیز دیگست) هفته ای 2 روز اونم 3 4 ساعت ولی اگه واقعآ با مطالبی که دوستان و اساتید میزارن و بیشترشونم رایگان هست میتونید پیشرفت چشم گیری کنید .واینکه کسی میگه من حتی 1 2 ساعت هم وقت ندارم در هفته به نظر من وقت داره چیز دیگه نداره .....
    به نظر منم خیلی تند روی میکنی آقای مهندس

درسته من تحصیلات ندارم مثل شما ولی وظیفه خودمو دونستم بگم اگه هم حرفام به درد نخور هست نشنیده بگیرین .
    . ?? ???? ???? ????? ???
    ?? ??? ??????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????
    . ??? ?? ?? ??? ??? ???? ?? ??? ????? ? ??????.

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    به نظرمن توهیچیت بالاترنیست جز زبونت.واقعابراخودم متاسفم که شأن خودموندونستمو باشما هم کلام دونستم .واقعانتاسفم

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1233 نمایش پست ها
    به نظرمن توهیچیت بالاترنیست جز زبونت.واقعابراخودم متاسفم که شأن خودموندونستمو باشما هم کلام دونستم .واقعانتاسفم
    با سلام
    دوست عزیز ، اول یک خواهشی ازتون دارم ، برگردید به نوشته ای که مرقوم فرمودید و بعد ببینید این نوشته خطاب به شما بود ناراحت نمیشدید ( خدائیش ).
    دومین خواهش ، ابتدا سری به آموزشهای سایت بزنید و کمی وقت بگذارید ، خواهید دید 90% درخواستهای شما ، مربوط به ساده ترین کارهای هست که با نرم افزار میشه انجام داد ، از این رو هست که استاد در جواب بعضی کاربران میگن آموزشهای سایت رو ببینید یا خرید کنید.
    بحث مادیات نیست ، چون برخی سوالات مربوط به کارهای ابتدائی نرم افزار میشه و مشخصه با چند خط نوشتن نمیشه مطلب رو رسوند. چرا ؟ چون یک قسمت رو که توضیح میدی ، کاربر در قسمت دیگه به مشکل برمیخوره. پس لازمه کاربر اقلاً ابتدا کلیات رو بدونه و بعد وارد جزئیات بشه.
    خدائیش اگه چند آموزش رو ببینید ، خواهید دید اکثر این درخواستهای شما حول استفاده از یک ابزار میچرخیده ، و این تعجیل شما یا کم حوصلگی و ... مانع بوده و سوالات شما و درخواستهای شما در اکثر این آموزشها اومده. و جزء تکنیکهائی بوده که خیلی راحت هستند.
    عنایت بفرمائید اینجا اولویت بر آموزش تکنیک ها هست نه ساخت پروژه ، که اصل و ملاک هم همونه ، در قسمت فروشگاه دیدید بسته ای بغیر آموزش باشه؟

اما راجع به استاد صبور و بزرگوار
    چند نفر رو دیدید تا حالا سایتی بزنه ، vip نباشه ، هزینه نگهداری سایت به کنار ، حدود ده سال وقت صرف آموزش رایگان بکنه؟ ، شما فکر کنید با دانلود چند کیلو بایت و چند مگابایت مطلب و ... چرخ زندگی و سایت و ... کسی میچرخه . حتی همه اون بسته های فروشگاه ، اغلبشون رایگان داخل سایت واسه دانلود هست یا مشابه هشون. استاد از کسی دریغ فرمودن؟ پس بحث مادیات نیست ، این از انسانیت و بزرگ منشی شخصه که ، دانش خود رو از کسی دریغ نمیکنه. و حفظ حرمتش هم واجبه.
    بنده شاید ده سالی از استاد بزرگتر باشم ، اما به حرمت ایشون قبلاً هم عرض کردم ، تا به درجه شاگردی ایشون نرسم ، به اسم خطابشان نخواهم کرد. و چون از ایشون مطلب آموختم تا قیامت بر گردن بنده حق و دین دارن و مدیون ایشون هستم.
    عزیزان حرمت همدیگه رو نگهداریم و بیخود همدیگر رو نرنجونیم و اگه همه چی با سرعت اتم پیش میره ، در این مقوله حرمت و احترام ما به گذشته پسرفت کنیم بهتره.
    ارادتمند کاربر کوچیک سایت
    ویرایش توسط ali fallah : 06-12-16 در ساعت 05:04
    Meraj Mix

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز ، اول یک خواهشی ازتون دارم ، برگردید به نوشته ای که مرقوم فرمودید و بعد ببینید این نوشته خطاب به شما بود ناراحت نمیشدید ( خدائیش ).
    دومین خواهش ، ابتدا سری به آموزشهای سایت بزنید و کمی وقت بگذارید ، خواهید دید 90% درخواستهای شما ، مربوط به ساده ترین کارهای هست که با نرم افزار میشه انجام داد ، از این رو هست که استاد در جواب بعضی کاربران میگن آموزشهای سایت رو ببینید یا خرید کنید.
    بحث مادیات نیست ، چون برخی سوالات مربوط به کارهای ابتدائی نرم افزار میشه و مشخصه با چند خط نوشتن نمیشه مطلب رو رسوند. چرا ؟ چون یک قسمت رو که توضیح میدی ، کاربر در قسمت دیگه به مشکل برمیخوره. پس لازمه کاربر اقلاً ابتدا کلیات رو بدونه و بعد وارد جزئیات بشه.
    خدائیش اگه چند آموزش رو ببینید ، خواهید دید اکثر این درخواستهای شما حول استفاده از یک ابزار میچرخیده ، و این تعجیل شما یا کم حوصلگی و ... مانع بوده و سوالات شما و درخواستهای شما در اکثر این آموزشها اومده. و جزء تکنیکهائی بوده که خیلی راحت هستند.
    عنایت بفرمائید اینجا اولویت بر آموزش تکنیک ها هست نه ساخت پروژه ، که اصل و ملاک هم همونه ، در قسمت فروشگاه دیدید بسته ای بغیر آموزش باشه؟

اما راجع به استاد صبور و بزرگوار
    چند نفر رو دیدید تا حالا سایتی بزنه ، vip نباشه ، هزینه نگهداری سایت به کنار ، حدود ده سال وقت صرف آموزش رایگان بکنه؟ ، شما فکر کنید با دانلود چند کیلو بایت و چند مگابایت مطلب و ... چرخ زندگی و سایت و ... کسی میچرخه . حتی همه اون بسته های فروشگاه ، اغلبشون رایگان داخل سایت واسه دانلود هست یا مشابه هشون. استاد از کسی دریغ فرمودن؟ پس بحث مادیات نیست ، این از انسانیت و بزرگ منشی شخصه که ، دانش خود رو از کسی دریغ نمیکنه. و حفظ حرمتش هم واجبه.
    بنده شاید ده سالی از استاد بزرگتر باشم ، اما به حرمت ایشون قبلاً هم عرض کردم ، تا به درجه شاگردی ایشون نرسم ، به اسم خطابشان نخواهم کرد. و چون از ایشون مطلب آموختم تا قیامت بر گردن بنده حق و دین دارن و مدیون ایشون هستم.
    عزیزان حرمت همدیگه رو نگهداریم و بیخود همدیگر رو نرنجونیم و اگه همه چی با سرعت اتم پیش میره ، در این مقوله حرمت و احترام ما به گذشته پسرفت کنیم بهتره.
    ارادتمند کاربر کوچیک سایت
    ممنون از توضیحاتتون جناب آقای فلاح؛ من هم حقیقت چند سالی از استاد هادی پور بزرگ تر هستم ولی خداییش به خاطر روح واقعا بزرگ آقای هادی پور تا آخر عمر خودم رو شاگرد ایشون می دونم و به خاطر ارادتی که به ایشون دارم نتونستم طاقت بیارم کسی با این ادبیات با ایشون صحبت کنه!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    درود بر همه شما عزیزان
    من کوچیک شما هستم
    مطلب رو میبندم تا بیشتر بحث پیش نیاد با هم دوست باشیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع