برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

مشاهده : 3391 , پاسخ ها : 11
موضوع: خرید کیس های اسمبل شده یا بستن سیستم

SPAM آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    25252
    نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    سلام

اتفاقا مچ بودن قطعات در کامپیتور لازم هست و چیزی به این اسم داریم !

اینکه شما چه cpu ای رو با چه رم و کارت گرافیکی روی چه مادر بردی سوار می کنید خیلی مهم هست

پیشنهاد می کنم اگر خودتون از سخت افزار اطلاع کافی ندارین حتما از یک آدم کار بلد مشاوره بگیرین تا پولتون هدر نره

موفق باشید...

=================
    من خودم برای رفیقام و کسانی که بخوان کیسشونو جمع میکنم (بدون دست مزد ) که حداقل 300 تومن یا بیشتر به نفعشون میشه. و قطعات رو به قیمت همکاری از آشنا میگیرم و اینو هم خودم فهمیدم و هم ایشون گفتن . و اینو از روز تجربه گفتم عزیزم.
    حالا بحث اینکه شما نمیخوای قبول کنی بحثش جداس و اینکه همون اول گفتم اگه قطعات از یه شرکت باشن تبادل بهتری دارن.
    . ?? ???? ???? ????? ???
    ?? ??? ??????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????
    . ??? ?? ?? ??? ??? ???? ?? ??? ????? ? ??????.

نقل قول نوشته اصلی توسط SPAM نمایش پست ها
    =================
    من خودم برای رفیقام و کسانی که بخوان کیسشونو جمع میکنم (بدون دست مزد ) که حداقل 300 تومن یا بیشتر به نفعشون میشه. و قطعات رو به قیمت همکاری از آشنا میگیرم و اینو هم خودم فهمیدم و هم ایشون گفتن . و اینو از روز تجربه گفتم عزیزم.
    حالا بحث اینکه شما نمیخوای قبول کنی بحثش جداس و اینکه همون اول گفتم اگه قطعات از یه شرکت باشن تبادل بهتری دارن.
    علیکم السلام

بله ، من هم با شما تو اینکه افرادی که در کار اسمبل هستند بعضا به ناحق مبالغ زیادی رو میگیرن در حالی که چه بسا تخصص هم نداشته باشن موافقم.
    اما با این تعبیر شما که گفتین:"دوست عزیز چیزی به اسم مچ شدن تو کامپیوتر نداریم" مخالفم.

به هر حال هدف کمک به مطرح کننده سئوال هست و هم فر مایشات شما درسته و هم توصیه من برای مراجعه به مشاور متخصص منطقی هست.

ببخشید اگر بی ادبی ای کردم ، و سو تفاهم شد

در پناه خدا...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع