برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1831 , پاسخ ها : 5
موضوع: بسیار مهم_دانلود فایل

بسیار مهم_دانلود فایل

سلام به همه دوستان ، یک درخواستی داشتم ، من یک

فایل هست می خوام دانلود کنم که هرکاری میکنم نمی شه
    ادرس فایل :
    http://yotefiles.com/543477

کسی می تونه این فایلو دانلود کنه و متنی که داخل اون هست رو در اینجا بفرسته؟؟؟
    ممنون میشم اینکارو اگر میتونید انجام بدید ، خیلی مهمه
    "باید با فیلتر شکن مراحل دانلود رو انجام بدید اما من مشکل دارم تو دانلود"

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، مورد مصرف این فایل چیست ؟!! ... این فایل برای دانلود نیاز به ارائه اطلاعات دارد . ظاهرا برای بازیها در گوشی آیفون کاربرد دارد . سایت مورد نظر هم چندان معتبر نیست . لطفا دوستان در مورد ماهیت فایلهای درخواستی هم کمی توضیح بدهند و هم حداقل هماهنگ با موضوعات مد نظر سایت باشد و از درخواستهای خارج از موضوعات مرتبط حتی المقدور خودداری بفرمایند مگر اینکه باعث ارتقای دانش اعضائ سایت در سرفصلهای مرتبط بشود. با تشکر . موفق باشی دوست من .

این اصلا پسورد چی هست ؟ شاید جای دیگه راحت تر بشه دانلود کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، مورد مصرف این فایل چیست ؟!! ... این فایل برای دانلود نیاز به ارائه اطلاعات دارد . ظاهرا برای بازیها در گوشی آیفون کاربرد دارد . سایت مورد نظر هم چندان معتبر نیست . لطفا دوستان در مورد ماهیت فایلهای درخواستی هم کمی توضیح بدهند و هم حداقل هماهنگ با موضوعات مد نظر سایت باشد و از درخواستهای خارج از موضوعات مرتبط حتی المقدور خودداری بفرمایند مگر اینکه باعث ارتقای دانش اعضائ سایت در سرفصلهای مرتبط بشود. با تشکر . موفق باشی دوست من .
    اینهمه ادم کمک خواستن درخواست داشتن ، ما اومدیم تا جایی که سواد داشتیم راهنمایی کردیم ، حالا یه مشکلی برای خودمون پیش اومد که نتونستیم و درخواست کردیم ، شما یه جوری مارو نابود کردی انگار میخوایم چیکار کنیم ، "من یک فایلی دانلود کردم به صورت RaR ، بعد این فایل پسورد میخواست ، بقل این فایل یک فایل راهنما بود که گفت پسورد این فایل رو میشه در این سایت دانلود کرد ، هرکاری کردم نتونستم ، گفتم شاید دیگران بتونن دانلود کنن و پسوورد رو به من بگن که بتونم این فایلمون Extract کنم"همین ، اگر کسی تونست دانلود کنه و برام بفرسته ، من تشکر میکنم ازشون

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام

من یادمه می خواستم جم (الماس) رایگان در بازی کلش آو کلنز بگیرم تو گوگل گشتم نرم افزاری رو واسه گوشی اندرویدم دانلود کردم (این اپلیکیشن هم باعث کسب درآمد می شد (بقول سازنده ش) و هم جم رایگان میداد ---- اپلیکیشن خارجی بود) که منو لینک می کرد به یکی از این سایت های بیخود (مشابه لینکی که گذاشتید) که وقتی وارد سایت می شدم (از اونجایی که موفت و مجانی کد رو در اختیارم قرار نمی دادن)به من 6 تا آفر ( پیشنهاد) میداد که رو هر کدومش میزدم باز منو میبرد تو یه لینکه دیگه و خلاصه اونجا باید یه چیزی از فروشگاه خرید می کردم تا تبدیل به کاربر vip بشم که عملاً نمی تونستم و خلاصه هی تو این دور باطل من می چرخیدم می چرخیدم و در نهایت به هیچ نتیجه ای نرسیدم و سیستمم انواع و اقسام تروجان ها رو گرفت بخاطر فایل های لانچر و اسپم های تبلیغاتی که دانلود کردم ، حالا حکایت شما هم مثه ماجرایه من هستش.
    تو این لینکی که گذاشتید فکر نکنم بتونید به نتیجه ای برسید
    موفق باشید
    ویرایش توسط m.shabahang : 02-06-17 در ساعت 20:25

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام

من یادمه می خواستم جم (الماس) رایگان در بازی کلش آو کلنز بگیرم تو گوگل گشتم نرم افزاری رو واسه گوشی اندرویدم دانلود کردم (این اپلیکیشن هم باعث کسب درآمد می شد (بقول سازنده ش) و هم جم رایگان میداد ---- اپلیکیشن خارجی بود) که منو لینک می کرد به یکی از این سایت های بیخود (مشابه لینکی که گذاشتید) که وقتی وارد سایت می شدم (از اونجایی که موفت و مجانی کد رو در اختیارم قرار نمی دادن)به من 6 تا آفر ( پیشنهاد) میداد که رو هر کدومش میزدم باز منو میبرد تو یه لینکه دیگه و خلاصه اونجا باید یه چیزی از فروشگاه خرید می کردم تا تبدیل به کاربر vip بشم که عملاً نمی تونستم و خلاصه هی تو این دور باطل من می چرخیدم می چرخیدم و در نهایت به هیچ نتیجه ای نرسیدم و سیستمم انواع و اقسام تروجان ها رو گرفت بخاطر فایل های لانچر و اسپم های تبلیغاتی که دانلود کردم ، حالا حکایت شما هم مثه ماجرایه من هستش.
    تو این لینکی که گذاشتید فکر نکنم بتونید به نتیجه ای برسید
    موفق باشید
    ممنون از شما

کلمات کلیدی این موضوع