برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

مشاهده : 5659 , پاسخ ها : 23
موضوع: نکاتی مهم در مورد کارت گرافیک

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    اون پرتها برای sli کردن هست ، یعنی شما می تونید یه کارت گرافیک دیگه رو روی سیستم ببندید و از دو کارت گرافیک به صورت همزمان استفاده کنید ....
    اون پرتها برای ارتباط دو کارت گرافیک با هم هستند ...
    ممنونم . درحال حاضر خبر دارید که این محصولات ادوبی ورژن های 2014 این عملو ساپورت میکنن یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    ممنونم . درحال حاضر خبر دارید که این محصولات ادوبی ورژن های 2014 این عملو ساپورت میکنن یا خیر؟
    خواهش می کنم ، این ربطی به نرم افزار نداره دوست عزیز ، تمام نرم افزارهایی که قابلیت Cuda رو دارند ساپورت می کنه .... البته تا جایی که من می دونم ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    استاد یه سری پرتم روش داره یعنی دقیقا مخالف همون جهتی که داخل شیار کارت گرافیک قرار میگیره؟ اونا واسه چیه؟ خب یه طرفش به اسلت کارت گرافیک وصله دیگه ...اون بالایی ها واسه چی هستن؟چکارشون کنم؟
    خدمت شما دوست عزیز عرض کنم در تکمیل راهنمایی امید جان برای اس ال آی کردن حتما باید دو تا گرافیکتون از یک شرکت و هم مدل باشه دقیقا همون گرافیک
    اینو گفتم که یه دفعه هزینه نکنید بعد نتونید استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    خواهش می کنم ، این ربطی به نرم افزار نداره دوست عزیز ، تمام نرم افزارهایی که قابلیت Cuda رو دارند ساپورت می کنه .... البته تا جایی که من می دونم ...
    درود بی پایان بر شما امید عزیز...
    تو مطالبی که از یک استاد می خوندم در مورد نر افزارهای Adobe گفته بودن فعلا SLI رو ساپورت نمی کنه و در ورژن جدید نوید داده که SLI رو پشتیبانی کنه... ولی راستش نمی دونم در زمان کدوم ورژن این حرف رو زدن... نمی دونم CS6 بوده یا همین CC2014...
    البته توی سایتهای خارجی که گشتم در مورد ورژن چیزی ننوشته بودن و فقط گفتن که Adobe از SLI پشتیبانی نمی کنه ولی تاریخ نوشته ها مربوط بود به 1 سال و 2 سال پیش...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع