برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 4740 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در cpanel

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433

مشکل در cpanel

سلام وخسته نباشید
    بنده هاست رایگان نامحدود گرفتم چند تا همشون هیچی ایرادی نداشتن تا اینکه همشون خراب شد مشکل من توی قسمت file maneger هست وقتی میزنم خطای زیر را میدهد
    نام: Annotation.png نمایش: 59 اندازه: 22.0 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اگه خودت تغییری اعمال نکردی اخیراً، کاری هم نمیتونی به شخصه انجام بدی که مشکل رو برطرف کنه.

بهتره که با پشتیبانی/فروشنده سرور ها تماس بگیری، شاید دارند آپدیتی میکنند، تغییری میدند....

اگه یکی از سرورها خالی است/اطلاعاتِ مهمی روش نداری، مشخصات ارتباط (نام کاربری، رمز عبور، آدرس و پورت اتصال به cpanel و در صورت امکان مشخه های ارتباط SSH یا ROOT سرور) رو بهم با پیغام شخصی بده، یه بررسی بکنم ببینم میتونم سر در بیارم مشکل از کجا است و چی میگزره پشت پرده یا خیر.

* اگه دیتای مهم روشون داری، توی پیغام شخصی بهم بگو، شاید لازم باشه cpanel رو به زور به روز رسانی کنم تا مشکل برطرف بشه که ممکنه برای دیتا ات مشکل ایجاد کنه/از بین ببرتش.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

ricardo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    49030
    دوست من اگه سایتت برات مهمه از هاست رایگان استفاده نکن، در گذشته استفاده کردم و ضرر کردم.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    اگه خودت تغییری اعمال نکردی اخیراً، کاری هم نمیتونی به شخصه انجام بدی که مشکل رو برطرف کنه.

بهتره که با پشتیبانی/فروشنده سرور ها تماس بگیری، شاید دارند آپدیتی میکنند، تغییری میدند....

اگه یکی از سرورها خالی است/اطلاعاتِ مهمی روش نداری، مشخصات ارتباط (نام کاربری، رمز عبور، آدرس و پورت اتصال به cpanel و در صورت امکان مشخه های ارتباط SSH یا ROOT سرور) رو بهم با پیغام شخصی بده، یه بررسی بکنم ببینم میتونم سر در بیارم مشکل از کجا است و چی میگزره پشت پرده یا خیر.

* اگه دیتای مهم روشون داری، توی پیغام شخصی بهم بگو، شاید لازم باشه cpanel رو به زور به روز رسانی کنم تا مشکل برطرف بشه که ممکنه برای دیتا ات مشکل ایجاد کنه/از بین ببرتش.
    درست شد اتومات استاد من همه کار های سایتم رو کردم وردپرس نصب کردم اما الان مشکل اپلود ویدیو دارم بالاتر از 10 مگ نمیتونم اپلود کنم چجوری ببرمش بالا

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    درست شد اتومات استاد من همه کار های سایتم رو کردم وردپرس نصب کردم اما الان مشکل اپلود ویدیو دارم بالاتر از 10 مگ نمیتونم اپلود کنم چجوری ببرمش بالا
    یه فایل php.ini و یه فایل php5.ini توی فولدر wp-admin بساز (با cpanel - file manager) توش بنویس:

کد:
    upload_max_filesize = 1200M
    post_max_size = 32M
    اولی مالِ سایزِ فایل های آپلودی هست، دومی حجمِ پست های متنی.

* بسته به سرورت ممکنه لازم باشه یکم صبر کنی تا محدودیت برداشته بشه، اگه سرورت فایل ها رو cache کرده باشه شاید لازم باشه یه مدت طولانی صبر کنی.

* اگه تنظیماتِ ini مشکلت رو حل نکرد، میتونی پلاگین Tuxedo Big File Uploads رو نصب کنی و استفاده کنی.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع