برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 5487 , پاسخ ها : 13
موضوع: مشکل در media encoder

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445

مشکل در media encoder

سلام خدمت اساتید مجرب سایت ویدیو افکت..
    دوستان من یه پروژه ی سنگین با premiere دارم بعد با خود نرم افزار رندر میگیرم تا وسطاش رو رندر میگیره بعد سیستم ریست میشه..
    من ساخت این پروژه رو با premiere 2015 ساختم و یک سری از لایه های adjustment رو منتقل کردم به after effect 2015
    الان موقع رندر مشکل ریست دارم و وقتی هم که پروژه رو منتقل میکنم به encoder این لایه های افتر رو نمیشناسه..ممنون میشم راهنماییم کنید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ?? ??? ????? ?????? ???? ?? ?? ????? ???? ????? ?? ???? ????...

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل که از تصویر پیدا نیست ولی یه پیشنهاد:

لایه هایی رو که در افترافکت اجرا کردید مستقیما از داخل افترافکت رندر بگیرید و به جای پروژه از فوتیج رندر شده استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

در ضمن اگه مشکل فضای خالی ندارید، به جای رندر در ویدیوی فشرده، از PNG Sequence برای خروجی استفاده کنید که در صورت کرش کردن بتونید ادامه رندر رو انجام بدید، کل ویدیو که تمام شد این PNG Sequence ها رو در یک پروژه جدید به صدای کار بچسبانید و رندر فشرده بگیرید.

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل که از تصویر پیدا نیست ولی یه پیشنهاد:

لایه هایی رو که در افترافکت اجرا کردید مستقیما از داخل افترافکت رندر بگیرید و به جای پروژه از فوتیج رندر شده استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

در ضمن اگه مشکل فضای خالی ندارید، به جای رندر در ویدیوی فشرده، از PNG Sequence برای خروجی استفاده کنید که در صورت کرش کردن بتونید ادامه رندر رو انجام بدید، کل ویدیو که تمام شد این PNG Sequence ها رو در یک پروژه جدید به صدای کار بچسبانید و رندر فشرده بگیرید.
    اخه الان دیگه برای اینکه بخوام یکی یکی رندر بگیرم دیر شده..این پروژه خیلی سنگینه...
    ببینید مشکل ورژن نرم افزار هاست..چون من همین پروژه رو تو premiere 2017 یا 2018 باز میکنم.. بازم این لایه ها رو نمیشناسه..فقط توی ورژن 2015 نرم افزار میشناسه..

من فکر کنم مشکل از آدرس اون لایه هاییه که سیو کردم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    اخه الان دیگه برای اینکه بخوام یکی یکی رندر بگیرم دیر شده..این پروژه خیلی سنگینه...
    ببینید مشکل ورژن نرم افزار هاست..چون من همین پروژه رو تو premiere 2017 یا 2018 باز میکنم.. بازم این لایه ها رو نمیشناسه..فقط توی ورژن 2015 نرم افزار میشناسه..

من فکر کنم مشکل از آدرس اون لایه هاییه که سیو کردم
    آها، اصلاً به این قضیه دقت نکردم که دارید از مدیا انکودر 2018 استفاده میکنید، خوب بعله این میتونه مشکل ساز باشه.

شما اول باید تمام پروژه های AEP که در داخل پروژه premiere شما وجود داره رو تک تک در After Effect 2018 باز کنید و پروژه ها رو آپدیت کنید به نسخه 2018 به این دلیل که مدیا انکودر 2018 برای رندر بخش های تولید شده در افترافکت میاد و نسخه 2018 افترافکت رو اجرا میکنه.

بهترین راه حل اینه که پروژه رو با همون نسخه از پریمیر و افترافکت ای که ساختید رندر بگیرید، آپدیت کردن نرم افزار و پلاگین ها در هنگام کار روی پروژه های بزرگ اصلاً پیشنهاد نمیشه و مشکلات رو دو چندان میکنه.

و در ضمن، نسخه 2018 هنوز مشکلات و باگ های شناخته نشده زیاد داره، بهتره به هیچ وجه برای پروژه های مهم ازشون استفاده نکنید، مگر اینکه نسخه اصلی رو دارید و میتونید ریپورت مشکلاتتون رو به adobe بفرستید تا براتون patch بفرستند.

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    آها، اصلاً به این قضیه دقت نکردم که دارید از مدیا انکودر 2018 استفاده میکنید، خوب بعله این میتونه مشکل ساز باشه.

شما اول باید تمام پروژه های AEP که در داخل پروژه premiere شما وجود داره رو تک تک در After Effect 2018 باز کنید و پروژه ها رو آپدیت کنید به نسخه 2018 به این دلیل که مدیا انکودر 2018 برای رندر بخش های تولید شده در افترافکت میاد و نسخه 2018 افترافکت رو اجرا میکنه.

بهترین راه حل اینه که پروژه رو با همون نسخه از پریمیر و افترافکت ای که ساختید رندر بگیرید، آپدیت کردن نرم افزار و پلاگین ها در هنگام کار روی پروژه های بزرگ اصلاً پیشنهاد نمیشه و مشکلات رو دو چندان میکنه.

و در ضمن، نسخه 2018 هنوز مشکلات و باگ های شناخته نشده زیاد داره، بهتره به هیچ وجه برای پروژه های مهم ازشون استفاده نکنید، مگر اینکه نسخه اصلی رو دارید و میتونید ریپورت مشکلاتتون رو به adobe بفرستید تا براتون patch بفرستند.
    بعد به نظر شما من media encoder 15 رو دانلود کنم مشکل حله؟؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط agent 47 نمایش پست ها
    بعد به نظر شما من media encoder 15 رو دانلود کنم مشکل حله؟؟
    اگه پروژه اصلی که با پریمیر 2015 ادیت شده رو هنوز دارید بعله، اگه تغییرش دادید به 2018 و روی پروژه اصلی ذخیره کردید، باید باهاش کلنجار برید.

ویرایش: تبدیل پروژه های aep به نسخه 2018 رو امتحان کردید؟ مشکلتون با اون کار حل نشد؟
    ویرایش توسط pejii : 11-26-17 در ساعت 17:51

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    اگه پروژه اصلی که با پریمیر 2015 ادیت شده رو هنوز دارید بعله، اگه تغییرش دادید به 2018 و روی پروژه اصلی ذخیره کردید، باید باهاش کلنجار برید.

ویرایش: تبدیل پروژه های aep به نسخه 2018 رو امتحان کردید؟ مشکلتون با اون کار حل نشد؟
    نه نشد...
    حتی اینکودر 15 رو دان کردم بازم حل نشد...

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445

چجوری باید کانورت کنم؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    چجوری باید کانورت کنم؟
    با پریمیر 2018 داخل پروژه برید، روی لایه/کلیپ ای که با افترافکت درست شده/به افترافکت لینک شده راست کلیک کنید، گزینه Edit Original رو انتخاب کنید، افترافکت 2018 باید اجرا بشه و پروژه رو باز کنه و پیغام save as بهتون بده، پروژه جدید رو کنار پروژه قبلی و به اسم converted ذخیره کنید.

این کار رو برای همه لایه ها و کلپ هایی که در افترافکت کار شده بودند انجام بدید.

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    با پریمیر 2018 داخل پروژه برید، روی لایه/کلیپ ای که با افترافکت درست شده/به افترافکت لینک شده راست کلیک کنید، گزینه Edit Original رو انتخاب کنید، افترافکت 2018 باید اجرا بشه و پروژه رو باز کنه و پیغام save as بهتون بده، پروژه جدید رو کنار پروژه قبلی و به اسم converted ذخیره کنید.

این کار رو برای همه لایه ها و کلپ هایی که در افترافکت کار شده بودند انجام بدید.
    اینکار رو انجام دادم به جای 2018 ورژن 2015 باز میشه..

مجبور شدم سه دقیقه سه دقیقه رندر بگیرم

بعضی از جاها رو که لایه ی افتر افکت روش نداره با encoder رندر گرفتم لامصب مثل فرفره رندر میگیره با کیفیت عالی حجم خوب

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین