برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1301 , پاسخ ها : 3
موضوع: تنظیم حرکت پرنده با فیلم

تنظیم حرکت پرنده با فیلم

سلام به همه عزیزان و استاد گرامی
    یک سوال من میخوام با دوربین یک مسیر رو فیلم بگیرم راه برم یا با یک وسیله نقلیه از حرکت رو جاده یا دشت ... بعد توی اون فیلم حرکت یک پروانه رو شبیه سازی کنم تا مقصدی که میخوام و در آخر مثلا بشینه روی یک سنگ یا اون جایگاهی که میخوام ... چطور پروانه رو یه حالتی پرواز بدم که طبیعی باشه با سرعت حرکت فیلم در محیط ... کسی این چنین فیلم آموزشی سراغ داره که این تکنیک رو یاد بده ..... ممنون

ashkanftp آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13143
    سلام
    دوست عزیز اینی که شما میگین باید آهسته حرکت کنید بادوربین چون پروانه خیلی بالاش ضعیفه
    که بخواد تند بره و این حرفا . من خودم یه همچین پروژه ای کارکردم که میشینه رو گل و بعد پرواز میکنه
    باید صحنه رو ترکینگ بکنی و حرکت بال زدن پروانه رو شبیه سازی کنی و بعد بزاری تو پروژه که ترکینگ شده
    و بعد کیفریم میزنی و حرکتش میدی چون پروانه همش هی بالاپایین میره و این و اونور یعنی ثابت تو یه خط حرکن نمیکنه
    و موقعی که درحال پروازه تند بال میزنه موقعی که نشسته آروم آروم بال میزنه
    ????? ?????????? ?? ?????? ???? ????????? ???? ??? ?????? ????? ???

ممنون از راهنماییتون .... میشه بگید از کدوم نرم افزار ها استفاده کنم ترک رو با چی و..

ashkanftp آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13143
    خواهش من پیشنهادم pf track چون بصورت حرفه ای ترکینگ میکنه . البته میتونی از سینما فور دی هم استفاده کنی براترکینگ. من که توپروژه خودم از pf track استفاده کردم
    که خیلی خوب بود.
    ????? ?????????? ?? ?????? ???? ????????? ???? ??? ?????? ????? ???