برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 7395 , پاسخ ها : 16
موضوع: مشکل لود پلاگین با افتر افکت cc

مشکل لود پلاگین با افتر افکت cc

سلام به همه و سلامی ویژه به آقای هادی پور که من کل شارژ نت دانشگاهموتو سه روز خرج کردم و ویدیو های مفید ایشون رو دانلود کردم و می ارزید!

والا مشکل من اینه که بعد از نصب Red.Giant.Universe.v1.2.Premium.CE.Win64
    و وارد شدن به برنامه after effect cc 12.2.1.5
    با این ارور مواجه میشم:

کد:
    After Effects warning: The following plugins have failed to load.  Please reinstall these plugins:
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Black_Hole_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Blinds_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Cube_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Diamond_Wave_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_ExposureBlur_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Fade_In_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Fade_Out_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Flip_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Fold_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Glitch_Transition_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_HalfLight_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Hyperbolic_Dissolve_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Inside_Cube_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Rotate_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Rubics_Cube_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Shutter_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Slide_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Swish_Pan_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_ToonIt_Transition_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Triangle_Wave_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Unfold_AE_Fx.aex
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore\Universe_Transitions_Zoom_Blur_Transition_AE_Fx.aex
    و دوباره نصب میکنم دوباره همین پیام رو میده

_________________________UP

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط krengaroo نمایش پست ها
    _________________________UP

درود بر شما دوست گرامی این گونه سوالات زیاد پرسیده شده ...

یه نکته افتر باز میشه یا نه؟!
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 11-01-14 در ساعت 18:01
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

باید چی سرچ کنم اونارو پیدا کنم تو انجمن؟

آره باز میشه و درست کار میکنه ولی اولش اون پیام رو میده که نوشتم

اوکی که کردم افتر باز میشه و میشه باهاش کار کرد ولو با اون پلاگینایی ک تو لیست نوشته نمیشه کار کرد ولی با سایر پلاگینا میشه

Member Website

شماره کاربری
    4564
    باید چی سرچ کنم اونارو پیدا کنم تو انجمن؟

آره باز میشه و درست کار میکنه ولی اولش اون پیام رو میده که نوشتم

اوکی که کردم افتر باز میشه و میشه باهاش کار کرد ولو با اون پلاگینایی ک تو لیست نوشته نمیشه کار کرد ولی با سایر پلاگینا میشه
    اکثر کاربرها توی همون تاپیکهای پلاگینها این مشکلات رو مطرح میکنند که اکثرا" کار اشتباهی میکنند...

این ارور برای اینه که این پلاگینها ورژنشون به افتر شما نمیخونه دوست گرامی به احتمال قوی...

وقتی پاک کردید باید ورژنی نصب کنید که بخونه ...
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    اکثر کاربرها توی همون تاپیکهای پلاگینها این مشکلات رو مطرح میکنند که اکثرا" کار اشتباهی میکنند...

این ارور برای اینه که این پلاگینها ورژنشون به افتر شما نمیخونه دوست گرامی به احتمال قوی...

وقتی پاک کردید باید ورژنی نصب کنید که بخونه ...
    فکر نکنم بخاطر ورژنشون باشه اگه بخاطر ورژنشون بود اصلا لیست نمیکرد و وارد افتر نمیشد اخه قبلا یه پلاگین ورژنش نمیخورد لود نمیکرد بعد ورژن جدیدشو نصب کردم لود کرد...
    من این پلاگین رو تو سایت ندیدم

Member Website

شماره کاربری
    4564
    فکر نکنم بخاطر ورژنشون باشه اگه بخاطر ورژنشون بود اصلا لیست نمیکرد و وارد افتر نمیشد اخه قبلا یه پلاگین ورژنش نمیخورد لود نمیکرد بعد ورژن جدیدشو نصب کردم لود کرد...
    من این پلاگین رو تو سایت ندیدم
    یعنی به این حالت لیست میاد؟! عجیبه ها من صفحاتی میومد که باید مدام اوکی میزدم پلاگینها پاک میکردم

یه ورژن دیگه نصب میکردم درست میشد!!!
    ?? ??? ????? ??????!

Member Website

شماره کاربری
    4564

یه راهی که به ذهنم میرسه اینه که تمام پلاگین هارو پاک کنید کامل کامل ...بعد ببینید

ورژنهاش درسته؟!
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها

یه راهی که به ذهنم میرسه اینه که تمام پلاگین هارو پاک کنید کامل کامل ...بعد ببینید

ورژنهاش درسته؟!
    من اولین باری ک با این پیام روبه رو شدم این گار رو کردم یعنی همشو حذف کردم بعد نصب کردم بازم این مشکل داشت
    من آخرین ورژن این universe رو دانلود کردم اونم 2 بار! باز هم نشد
    تو سایتای خارجی هم یه چیزایی پیدا کردم ولی نظورشون متوجه نشدم در مورد OpenGL بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع