برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2352 , پاسخ ها : 10
موضوع: کمک برای رندر گرفتن ( خروجی )

کمک برای رندر گرفتن ( خروجی )

سلام من تازه وارد عرصه سه بعدی و سینما فوردی شدم ... یه سری از کارها رو با کمک آموزشای خوب آقای هادیپور انجام دادم ولی بلد نیسم رندر بگیرمنه اینکه بلد نباشم ولی فک میکنم اینجوری نیس
    من توی تنظیمات رندر ابعادشو hd میزارم ... محل خروجی هم تعیین میکنم ... تو این نوار کشویی پایین all frame رو انتخاب میکنم و بعد رندر میگیرم ولی مشکلی من اینجاس ...
    خیلی خیلی خیلی خیلی طول میکشه
    البته ابعادشو میارم پایینتر ولی هنوزم ..... آروم آروم ....
    مشخصات سیستم من :
    ASUS
    RAM : 6GB
    CPU : CORE I7 1.8 UP TO 3.0
    VGA : NVIDIA G720
    ....
    مشکل کجاس ؟
    در ضمن نسخه سینما فوردی من R14 هست ... البته یه R15 هم دارم BROADCAST میدونید چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ببخشید طولانی شد

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز رندر در نرم افزار های سه بعدی همین جوره خیلی طول میکشه

دوست من بستگی به پروژتون داره
    اینکه چنتا المنت داشته باشید
    چنتا افکت
    متریال ها و چیز های دیگه
    کلا رندر خیلی طول میکشه مشکل امروز جامعه گرافیکی همینه!

رندر با کیفیت خیلی طول میکشه برا من که مثلاً سنگین کار نمی کنم یه فریم 30 دقیقه طول کشید...

اگه میخوای فقط نتیجه کار رو ببینی و جزئیات برات مهم نیست تیک gi رو بردار از تنظیمات رندر..

پس کمپانی های بزرگ چیکا میکنن ؟ اگه یه فریم 30 دقیقه ... یعنی 2000 فریم 60000 دقیقه ؟؟؟ فک نکنم اینجوری باشه ....
    دوستان رسیدگی کنین آقای هادی پور ؟ لطفا رسیدگی کنین
    ولی بی شوخی .. واقعا راهی نیس ؟ پلاگینی ؟ برنامه ای ؟ ....
    پروژه من اون آموزش آقای هادیپور هست که چمن میسازن و یه توپ میاد حرکت میکنه و یه لوگوی سایت هست و.. کیا یادشونه ؟
    رزولوشن : 100 ابعاد هم گذاشتم روی : 720*1280

راستی 60000 دقیقه به روز اگه حسساب کنی میشه 42 روز ... !!!!!!!!!!!!
    کی حوصله داره 42 دوروز واسه رندر یه انمیشین 2000 فریمی صبر کنه ؟ :110:

کمپانی های بزرگ سیستم های خیلی قدرتمندی دارن نه در حد کیس منو تو که 16 گیگ رم بندازی تعجب میکنه...
    کار اونا از کیس گذشته برادر سیستم مخصوص رندر دارن...

برای کارای سه بعدی صبر باید داشته باشی...

براتون یه مثال بزنم برا رندر گرفتن یه فریم...

شما میدونم گزینه GI رو تو رندر فعال کردی و رندر میگیری مثلاً 5 دقیقه طول میکشه

حالا برو تو تنظیمات GI برگه Options تیک گزینه Reflective Caustics رو بزن ببین اگه همون یه فریم 2-3 ساعت طول نکشید... (البته باید از متریال هایی استفاده کرده باشی که انعکاس داشته باشه وگرنه این گزینه بی فایدس)

با سلام دوست عزیز شما دونبال این MagicPreview پلاگین بگردید خیلی از مشکلاتتون رو حل میکنه اگه مشکلی داشتید خبرم کنید متشکرم
    البته فایل رو ضمیمه کردم
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ?? ???? ????? ???? ???? ?????? ?? ?? ?????? ?? ?????? ??????

ممنون از همه .. فقط علی آقا چون من تازه کارم طرز استفاده از این پلاگینو بلد نیسم اگه میشه راهنماییم کنید ... ممنون :*

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3141 نمایش پست ها
    پس کمپانی های بزرگ چیکا میکنن ؟ اگه یه فریم 30 دقیقه ... یعنی 2000 فریم 60000 دقیقه ؟؟؟ فک نکنم اینجوری باشه ....
    دوستان رسیدگی کنین آقای هادی پور ؟ لطفا رسیدگی کنین
    ولی بی شوخی .. واقعا راهی نیس ؟ پلاگینی ؟ برنامه ای ؟ ....
    پروژه من اون آموزش آقای هادیپور هست که چمن میسازن و یه توپ میاد حرکت میکنه و یه لوگوی سایت هست و.. کیا یادشونه ؟
    رزولوشن : 100 ابعاد هم گذاشتم روی : 720*1280
    دوست عزیز بعید میدونم برای همچین پروژه ای انقدر زمان که گفتید عادی باشه....قطعا مشکل باید از جای دیگر باشه...احیانا" موقع رندر نرم افزار دیگه که سنگین است باز نیست؟مثل افتر یا تری دی؟
    احیانا" رمهای دستگاه همه درست کار خودشون رو انجام میدن؟
    چون اگر انقدر زمان عادی بود..یعنی اقای هادی پور اینهمه روز گذاشته رندر بعد اموزش گذاشته تو سایت؟ اگر اینجوری باشه که سالی 10 تا اموزش بیشتر نمیتونن بگذارن!!!
    در ضمن بهت پیشنهاد میکنم با در نظر گرفتن شرایط زیر در صورت امکان رمت رو ارتقا بده
    1: رمها از یک مدل و مارک
    2: تایمینگ رمها یکی باشه
    3: بایوس رمها و مدل انها با مادروبوردتون سازگاری داشته باشند
    نکته ئمهمتر اینکه گرافیک کارهای حرفه ای از هاردهای اس اس دی استفاده میکنن..........یک هارد اس اس دی بخر 256..این رو فقط بگذار درایو سی .....یک هارد یک ترا هم بگذار برای بقیه درایورها..............قطعا سرعت سیستم باید بالاتر بره

موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع