برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

مشاهده : 6594 , پاسخ ها : 23
موضوع: درخواست راهنمای برای خرید پرده سبز

نقل قول نوشته اصلی توسط age2 نمایش پست ها
    بهترین جنس برای اینکار پلی استره.من هفته پیش یکی ساختم
    سلام منظورت از یکی ساختم چیه فیلم ساختی یا پرده؟؟؟؟؟ اخه تو یه کلیپ دیده بودم که خودشون میان پرده رو رنگ میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    الان شما هر پارچه ای بگیرید متری 10 تومن هست پس بهتره برید بازار و پرده کروماکی بگیرید که 3x5 اون 130 تومن هست البته جنس مخمل تنها ایرادش اینه که اگه روش راه برید خراب میشه جنس برزنت هم داره که گرون تره وفکر میکنم 300 باشه پرده های کروماکی رنگ سبز استاندارد برای این کار دارند
    من رفتم پارچه خریدم عرض یک متر طول سه متر شد 25 تومن فکر کنم یا 18 دقیق یادم نیست ازش راضی هستم فقط باید یه برش بزنم و 2.2 کنم فقط مشکل نور پردازی دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    سلام منظورت از یکی ساختم چیه فیلم ساختی یا پرده؟؟؟؟؟ اخه تو یه کلیپ دیده بودم که خودشون میان پرده رو رنگ میکنن
    یک پرده سبز منظورمه.نه من پلی استر آماده خریدم

من رفتم پارچه خریدم عرض یک متر طول سه متر شد 25 تومن فکر کنم یا 18 دقیق یادم نیست ازش راضی هستم فقط باید یه برش بزنم و 2.2 کنم فقط مشکل نور پردازی دارم
    خوبه ولی الان که میدوزی اون خط دوخت واست دردسر درست نکنه ؟ من تو هوای آزاد استفاده کردم خیلی خوب در اومد با توجه به پلاگین های قوی مثل Primatte Keyer دیگه مشکلات نور پردازی پرده خیلی کم شده فقط وایت بالانس رو رعایت کن تا پرده سبز پرده نارنجی نشه

دوستان در مورد جنس پارچه و همچنین نورپردازی کروماکی در کتاب اصول اجرایی کروماکی که خانم عیدی پور هم لینکش رو قرار دادن توضیح دادیم... خوندنش خالی از لطف نیست...
    البته در مورد پارچه من با نظر آقای یوسفی موافقم... ولیکن من خودم معمولاً از نوعی کتان نازک استفاده می کنم که البته اسم اصلیش رو نمی دونم... فوق العاده ست...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    سلام دوست عزیز ادرسی که پرده سبز خریدی میدی یا برام پیغام خصوصی میکنی به طور نا محسوس

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    خوبه ولی الان که میدوزی اون خط دوخت واست دردسر درست نکنه ؟ من تو هوای آزاد استفاده کردم خیلی خوب در اومد با توجه به پلاگین های قوی مثل primatte keyer دیگه مشکلات نور پردازی پرده خیلی کم شده فقط وایت بالانس رو رعایت کن تا پرده سبز پرده نارنجی نشه
    چرخ خیاطی خونه داریم با نخ سبز میدوزم :d وایت بالانس چیه تکنیک خواصیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezadavari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ادرسی که پرده سبز خریدی میدی یا برام پیغام خصوصی میکنی به طور نا محسوس
    من بندرعباس هستم رفتم بازار پارچش گفتم یه پارچه ی ارزون میخوام که سایه نندازه و بازتاب نور هم نداشته باشه کدر باشه و یه رنگ سبزی باشه که کم تو طبیعته و در نور های متفاوت کمتر تغیر رنگ بده و ارزون هم باشه که متری 6 تومن خریدم :d ازش رازی هستم البته فقط تو فتوشاپ ازش استفاده کردم و با افتر هنوز باهاش کار نکردم

چرخ خیاطی خونه داریم با نخ سبز میدوزم :d وایت بالانس چیه تکنیک خواصیه؟؟
    وایت بالانس یعنی توازن سفیدی...
    این کتاب رو مطالعه کنید:
    http://www.video-effects.ir/?p=4353

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

موقع خرید دقت کنید این رنگ رو داشته باشه اگه تهران هستید و خود پرده کروماکی رو میخواهید باید برید خیابان باب همایون

نام: Untitled.jpg نمایش: 84 اندازه: 32.2 کیلو بایت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع