برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

مشاهده : 7298 , پاسخ ها : 34
موضوع: دانلود پکیج بکگراند ویدئویی (BG Video)

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_m_s نمایش پست ها
    خانم عیدی پور مشخصه میشه شما تاپیک ها رو بررسی نمیکنید و فقط دوستان دارین یا تذکر بدین یا جبهه بگیرین که این اصلا درست نیست !!
    اگر دقت میکردید توی تاپیک عکس به اقای ظریف گفتم ایکاش ویدئو هم با این کیفیت موجود بود و ایشون این تاپیک رو معرفی کردند و بنده در جواب ایشون گفتم کیفیت این فایل ها پایینه و بنده توضیحات رو دارم میبنم و لازم نیست شما تذکر بدین !
    توی این سطح از کار مونتاژ و بک گراندها با این کیفیت پایین رو میشه استفاده کرد ؟ به فرض هم کسی استفاده کنه شما حداقل کاری ک میتونستید انجام بدین این بود که اگر تاپیکی مبنی بر وجود چنین بکگراندهایی در سایت موجود است را معرفی کنید و لینک بدهید
    نکته دیگه ای ک میخواستم بگم اینه همه ما دور هم جمع شدیم تا چیزی ک بلدی رو به اشتراک بذاریم ، مدیر بودن شما دلیل بر این نیست که هر جور خواستین صحبت کنین !! بارها دیده شده شما جواب سوالی رو بلد نیستید فقط جواب میدین که بگین من بلدم ! که این اشتباهه

با تشکر دوست گرامی . .

حسیــن
    دوست عزیز چندتا نکته خدمتتون عرض کنم ...
    1. خانم عیدی پور نمیدونستن بنده به چه عنوان این تاپیک رو براتون معرفی کردم . پس
    بهشون حق بدیم که در برابر صحبت های شما کمی جا بخورن ...
    2. خوب بنده بهتون معرفی کردم چون در حال حاضر کاربرا زیاد نمیتونن فایل های ویدئویی
    با کیفیت بالا و حجم های گیگابایتی رو دانلود کنن و بنده هم به ناچار براشون تعداد بالا اما با حجم پایین
    قرار میدم ...
    3. اگه شما میخواهید بنده لینک هایی براتون قرار میدم با حجم های بالای 10 ، 15 گیگ و مثلا 30 فایل
    و کیفیت فول اچ دی . که بتونید بکگراند با کیفیت بالا دانلود کنید . اما لینک مستقیم قرار نمیدم و لینک های لیچ
    براتون قرار میدم ...
    4. در ضمن لطف کنید در مورد خانم عیدی پور که بزرگ سایت هستند محترمانه صحبت کنید ...

با تشکر از شما . موفق باشید ...

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_m_s نمایش پست ها
    خانم عیدی پور مشخصه میشه شما تاپیک ها رو بررسی نمیکنید و فقط دوستان دارین یا تذکر بدین یا جبهه بگیرین که این اصلا درست نیست !!
    اگر دقت میکردید توی تاپیک عکس به اقای ظریف گفتم ایکاش ویدئو هم با این کیفیت موجود بود و ایشون این تاپیک رو معرفی کردند و بنده در جواب ایشون گفتم کیفیت این فایل ها پایینه و بنده توضیحات رو دارم میبنم و لازم نیست شما تذکر بدین !
    توی این سطح از کار مونتاژ و بک گراندها با این کیفیت پایین رو میشه استفاده کرد ؟ به فرض هم کسی استفاده کنه شما حداقل کاری ک میتونستید انجام بدین این بود که اگر تاپیکی مبنی بر وجود چنین بکگراندهایی در سایت موجود است را معرفی کنید و لینک بدهید
    نکته دیگه ای ک میخواستم بگم اینه همه ما دور هم جمع شدیم تا چیزی ک بلدی رو به اشتراک بذاریم ، مدیر بودن شما دلیل بر این نیست که هر جور خواستین صحبت کنین !! بارها دیده شده شما جواب سوالی رو بلد نیستید فقط جواب میدین که بگین من بلدم ! که این اشتباهه

با تشکر دوست گرامی . .

حسیــن
    درود بر شما دوست گرامی ببخشید خیلی ببخشید که من منظور دارم و دارم جبهه میگیرم و مدیر بودنمو به رخ میکشم واقعا شرمنده ام!!!!

شما منو نمیشناسید!!! پس یه طرفه قاضی نرید من کوچیک همه هستم و اینا وظایف تعریف شده من هستند !! من نه به شما توهین کردم نه

چیزی جوابی رو دادم که حس کردم شما برداشتتون از تاپیک اشتباهه!!! پس بهتره جای خدا نشینید و در مورد آدمها قضاوت نکنید!!!

که به چه دلیل این حرف رو میزنم دوست گرامی شما مطمئن بشید بعدبیایید با این لحن تند اینطوری حرف بزنید !! واقعا متاسفم!!

پایدار باشید
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 07-26-14 در ساعت 22:22
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    پست بالا بیاد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1