برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamo نمایش پست ها
    من نتونستم دانلود کنم... چک میکنی لینک رو...
    سلام دوست عزیز برای دانلود ویدیو با کیفیتی خوب میتونی به اینجا بری :
    http://trainbit.com/files/6584041884...afa_nadare.mp4

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    هههه داداش خیلی باحالی خدایی
    من حرفه ای نیستم وبه عنوان یه بیننده نظرشخصیمو میگم
    یک اینکه فیلمت اصلا کیفیت نداره -دوم تویه لب خوانی ضعیف بودی وجایی اصلا فراتر از خوده خواننده حس گرفته بودی :d
    دست زدن به قلبت همش خنده بود :d اون قسمت میگی میخوام برم دنیا وفا نداره آخه این لباس ساده چیه پوشیدی )

یعنی به خوانندگی نمیخوره از هر طریقی که بخوای نگاهش کنی!

آخه جا نبود رفته بودی تو اون بزها و گوسفندها؟

اون قسمته گیتار و فکر کنم به احتمال 99 درصد از آموزش های تورج خان یاد گرفتی خیلی ضایع بود!

یعنی چی آخه اومدی قوطی گیتار جمع میکنی؟ یکنواخت نبود اصلا تو جمع کردنش نباید که تو جمع اش کنی موقع رسیدن بهش باید به اصلیه

وصل بشه
    ----
    قسمت دستهای خالی بود این چیه دوستت وایساده اصلا هیچ حسی نداشت اون نوشته سه بعدی اصلا خوب نبود
    ====
    لباساتم تغییر بده مخصوصا اون سفیده!

به عنوان یه بیننده و داداشت این نظرات شخصیم بود امیدوارم ناراحت نشده باشی
    واین تکنیک هایی هم که بلدی من هنوز یاد نگرفتم امیدوارم باهم پیشرفت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmdea نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میشه بگید به جه دلایلی این کلیپ بد بود چون میخوام در کار های بعدی اصلاحش کنم ممنون .
    1- تو می خوای کار کنی اول حداقل تجهیزات برا خودن تهیه کن دوربین ارزان قیمت مثلا 70d دوم یه پروژکتور ساده برای نورپردازی فضای داخلی و یه رفلکتور برای فضای بیرون
    2- یه خورده باید برگردی عقب و اصول ابتدایی عکاسی رو دوباره یاد بگیری مثل کادر بندی و ترکیب بندی و حس زیبایی شناسیت رو تقویت کن تو انتخاب لوکیشن دقت کن تو انتخاب لباس مخصوصا مخصوصا انتخاب زوایای فیلمبرداری
    تو اکثر کادرهات سوژه رو جلوی نور شدید قرار دادی که دیاف دوربینت بسته شده و سوژه تاریکه
    هیچ قانونی وجود نداره که بگه هرچی تصویر سرشار از نو باشه زیباتره تو همه تلاشت اینه که با پر کردن صحنه با نور مثلا فیلمت رو زیباتر کنی
    در کل سعی کن اول رو انتخاب صحنه و طراحی اون مثلا وقتی پشت سرت آشغال هست اونا رو جم کن بعد کار رو شروع کن کار کنی بعد روی نور پردازی بعد کادر بندی و حرکت ها بعد شروع به رکورد کنی
    در تایتل زدن حرکت خیلی مهمه سعی کن نوشته ها با یک افکت زیبا بیان و برن
    منتظر کار بعدیت هستیم

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط New3d نمایش پست ها
    1- تو می خوای کار کنی اول حداقل تجهیزات برا خودن تهیه کن دوربین ارزان قیمت مثلا 70d دوم یه پروژکتور ساده برای نورپردازی فضای داخلی و یه رفلکتور برای فضای بیرون
    2- یه خورده باید برگردی عقب و اصول ابتدایی عکاسی رو دوباره یاد بگیری مثل کادر بندی و ترکیب بندی و حس زیبایی شناسیت رو تقویت کن تو انتخاب لوکیشن دقت کن تو انتخاب لباس مخصوصا مخصوصا انتخاب زوایای فیلمبرداری
    تو اکثر کادرهات سوژه رو جلوی نور شدید قرار دادی که دیاف دوربینت بسته شده و سوژه تاریکه
    هیچ قانونی وجود نداره که بگه هرچی تصویر سرشار از نو باشه زیباتره تو همه تلاشت اینه که با پر کردن صحنه با نور مثلا فیلمت رو زیباتر کنی
    در کل سعی کن اول رو انتخاب صحنه و طراحی اون مثلا وقتی پشت سرت آشغال هست اونا رو جم کن بعد کار رو شروع کن کار کنی بعد روی نور پردازی بعد کادر بندی و حرکت ها بعد شروع به رکورد کنی
    در تایتل زدن حرکت خیلی مهمه سعی کن نوشته ها با یک افکت زیبا بیان و برن
    منتظر کار بعدیت هستیم
    سلام دوست عزیز خیلی ممنون از نظرت میخواستم بگم که به دلیل پایین آورده شدن کیفیت فیلم برای آپلود شاید یکسری از جذابیت هاش از بین رفته باشه که این نظر دادن رو سخت میکنه اما من برای نور پردازیش خیلی تلاش کردم اما کیفیت فیلم چون پایین هستش خیلی معلوم نکرده اما با دیگر نظراتت موافقم ، وجود آشغال در صحنه به این دلیل بود که من میخواستم این کار رو یک روزه جمع کنم و به همین خاطر برای اینکه شارژ دوربینم تموم نشه تصاویر رو بعد از گرفتن ندیدم تازه موقع میکس دیدم یعنی میخوام بگم این کار رو با عجله درست کردم اما فقط فیلمبرداریشو ، برای میکسش 20 ساعت وقت گذاشتم اما برای فیلم برداریش فقط 3 ساعت ، باز هم درود بر شما دوست عزیزم موفق باشید . . .

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima419 نمایش پست ها
    هههه داداش خیلی باحالی خدایی
    من حرفه ای نیستم وبه عنوان یه بیننده نظرشخصیمو میگم
    یک اینکه فیلمت اصلا کیفیت نداره -دوم تویه لب خوانی ضعیف بودی وجایی اصلا فراتر از خوده خواننده حس گرفته بودی :d
    دست زدن به قلبت همش خنده بود :d اون قسمت میگی میخوام برم دنیا وفا نداره آخه این لباس ساده چیه پوشیدی )

یعنی به خوانندگی نمیخوره از هر طریقی که بخوای نگاهش کنی!

آخه جا نبود رفته بودی تو اون بزها و گوسفندها؟

اون قسمته گیتار و فکر کنم به احتمال 99 درصد از آموزش های تورج خان یاد گرفتی خیلی ضایع بود!

یعنی چی آخه اومدی قوطی گیتار جمع میکنی؟ یکنواخت نبود اصلا تو جمع کردنش نباید که تو جمع اش کنی موقع رسیدن بهش باید به اصلیه

وصل بشه
    ----
    قسمت دستهای خالی بود این چیه دوستت وایساده اصلا هیچ حسی نداشت اون نوشته سه بعدی اصلا خوب نبود
    ====
    لباساتم تغییر بده مخصوصا اون سفیده!

به عنوان یه بیننده و داداشت این نظرات شخصیم بود امیدوارم ناراحت نشده باشی
    واین تکنیک هایی هم که بلدی من هنوز یاد نگرفتم امیدوارم باهم پیشرفت کنیم
    سلام دوست عزیز من تو اون صحنه گیتار خواستم کمی تنوع ایجاد کنم تازه اون صحنه رو من از یه خواننده ترکیه ای که کچل هستش و اسم کلیپشم toprak هستش تقلید کردم بعدش شما در نظر قبلیتون گفته بودید شما تازه اول راه هستید بعد الان میگید من این کار هایی رو که شما بلدید رو من بلد نیستم فقط به عنوان بیننده نظر میدم موفق باشید . . .

سلام.فقط امیدوارم بهتر شه و امیدوارم که خودتو فقط معطوف کنی به ادیت نه خوانندگی

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    خوب بود دوست عزیز
    فقط کاش محیط بهتری برای
    فیلم برداری انتخاب میکردید
    موفق باشید

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    الان بهتر شد سپاس...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    خوب بود دوست عزیز
    فقط کاش محیط بهتری برای
    فیلم برداری انتخاب میکردید
    موفق باشید
    چشم دوست عزیز ان شا الله در کار های بعدی از مت پینتینگ استفاده میکنم که دیگه مشکل لکیشن وجود نداشته باشه اینطوری بهتره نه؟

دوست عزیز من این کار رو دانلود نکردم و نمی دونم اصلاً چی بود. دلیل این هم که دانلود نکردم تصویری بود که در تاپیک گذاشتی... کمی از کامنتها رو هم که خوندم متوجه شدم داستان از چه قراره...
    نمی دونم چه اتفاقی در دنیای فیلمسازی افتاده که همه سعی دارن بدونه دانستن اصول سریعاً کلیپساز بشن...
    قصد جسارت ندارم... ولی دنیای سینما و کلیپسازی رو با موزیک رپ و سبک آغازش در ایران اشتباه نگیرید... هر چند که گذشت زمان در مورد رپ هم این رو نشون داد که بدون دانسته های هنری نمی شه کار موفقی رو ارائه کرد.
    جالب اینجاست که فردی بدونه این دانسته ها کلیپ می سازه و می فرسته شبکه ... و پخش نمی شه و بعد سوال می کنه چرا پخش نشد...
    اصول... اصول... اصول...
    اگر نمی تونید هزینه کنید لااقل مطالعه کنید... هزاران تا کتاب در مورد فیلمنامه نویسی، تصویربرداری، تدوین، نورپردازی، کارگردانی و... هست که بتونه کمکتون کنه...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع