برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

سایت فوق العاده برای دانلود فیلم از یوتیوب بدون فیلتر و پر سرعت و قایلیت ادامه و ایست

با سلام
    بعد از 3.5 ساعت جست و جو سخت داخل اینترنت و امتحان کردن بیش از 200 سایت با انواع ف_ی_ل_ت_ر_ش_ک_ن و ... یه سایت توپ پیدا کردم که گفتم بزار این سایت را به همه معرفی کنم که همه حال کنند.
    این سایت بدون فیلتر است . کارش اینه که ادرس فایل ویدیعویی از یوتیوب را میگیره و بدون فیلتر شکن و رایگان یه لینک دانلود میده که بسار پر سرعت است و همچنین قابلیت ایست و ادامه ی دانلود برای همیشه داراست و میتوینید اون فایل ویدیعویی را در انواع فرمت و انواع کیفیت و انواع تنظیمات دلخواه دانلود کنید و لذت دنیا را ببرید.
    واقعا سایت عالیی هست ازش استفاده کنید خود من تا همین الان 2.6 گیگ دارم یه فیلم دانلود میکنم خیلی عالیه سرعتش حرف نداره

این هم ادرس سایت فقط برای دوستان انجمن ویدیو افکت::::

Convert2Mp3.net

منبع:video-effects.ir

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام میباشد.
    وسلام
    http://forum.video-effects.ir/avatars/member10437.gif?type=sigpic&dateline=1397846214

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    ها بینم چیه
    ولی قربونت دادا اگه تا الان نبود دبگه اینو گزاشتی اینجا چند وقت دگه خ ب ت ر میشه
    ?? ???? fery74 ????

داداش واقعا دمت گرم کار مارو که راه انداخت

با سلام وعرض تشکر بابت معرفی این سایت.

یک سوال : آدرس های ویدئویی سایت یوتیوب را چطوری به دست آوریم.؟
    غیرازاین است که باید با ف ی ل ت ر ش ک ن به یوتیوب برویم وبعد آدرس را به این سایت منتقل کنیم؟

چون بالاخره ما باید از ف ی لت ر ش ک ن استفاده می کنیم.؟!
    ویرایش توسط صادق56 : 05-07-14 در ساعت 21:17

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    افتر جان اون کلمه ی مورد نظرتون رو تو کادر دومی artist / song name or video name: فک کنم سرچ کنی تمومه
    من الان کلمه مورد نظزمو سرچ کردم ولی یه جورایی ویدیو هاش با ویدیو هایی که توی یوتیوبه فرق داره
    ?? ???? fery74 ????

ممنون دوستان

خوب کاری نداره کافیه فیلم مورد نظر را در بخش جست و جوی فیلم در گوگل سرچ کنی و ادرس را کپی بزنی و بیاری داخل این سایت و راحت خیلی عالی دانلود کنی به همین راحتی بدون نیاز به رفتن داخل سایت یوتیوب
    یا میتونی این را توی گوگل سرچ کنی
    site:youtube.com*******
    یک کارایی که داره اینه که با فیلتر شکن ها نمیشه با دانلود منجیر دانلود کرد بنابراین یکی از فایده های این سایت اینه که میتونیدبا دانلود منجیر خیلی راحت دانلود کنید
    اگه مشکل دارید یا نمیتونید دانلود کنید یا و... بگید تا یه اموزش پر کنم که چجوری بدون فیلتر شکن راحت یه فیلم را دانلود کنید
    http://forum.video-effects.ir/avatars/member10437.gif?type=sigpic&dateline=1397846214

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401
    تشکر لطف بزرگی کردی

خواهش میکنم اقای حسینی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosien3D نمایش پست ها
    ممنون دوستان

خوب کاری نداره کافیه فیلم مورد نظر را در بخش جست و جوی فیلم در گوگل سرچ کنی و ادرس را کپی بزنی و بیاری داخل این سایت و راحت خیلی عالی دانلود کنی به همین راحتی بدون نیاز به رفتن داخل سایت یوتیوب
    یا میتونی این را توی گوگل سرچ کنی
    site:youtube.com*******
    یک کارایی که داره اینه که با فیلتر شکن ها نمیشه با دانلود منجیر دانلود کرد بنابراین یکی از فایده های این سایت اینه که میتونیدبا دانلود منجیر خیلی راحت دانلود کنید
    اگه مشکل دارید یا نمیتونید دانلود کنید یا و... بگید تا یه اموزش پر کنم که چجوری بدون فیلتر شکن راحت یه فیلم را دانلود کنید
    با سلام دوباره
    دستت درد نکند .حالا گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fery74 نمایش پست ها
    افتر جان اون کلمه ی مورد نظرتون رو تو کادر دومی artist / song name or video name: فک کنم سرچ کنی تمومه
    من الان کلمه مورد نظزمو سرچ کردم ولی یه جورایی ویدیو هاش با ویدیو هایی که توی یوتیوبه فرق داره
    با سلامی گرم به شما دوست عزیز
    فهمیدم .
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع