برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

مشاهده : 8133 , پاسخ ها : 33
موضوع: انتقاد از نحوه كار دكمه تشكر در پستها

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814

انتقاد از نحوه كار دكمه تشكر در پستها

با سلام خدمت دوستان و همچنين مديريت سايت آقاي هادي پور . من يك انتقاد از نحوه كار دكمه تشكر در پستها دارم. لطفا در صورت امكان اين مشكل را رفع كنيد. مشكل اينه كه وقتي روي دكمه تشكر كليك ميكنم كل صفحه سايت دوباره بايد لود بشه تا دكمه تشكر تاييد بشه. من تو خيلي از سايتها ديدم كه به محض كليك روي دكمه تشكر سريع نام كاربر كنار اون ثبت ميشه و ديگه كل صفحه سايت دوباره لود نميشه. شرمنده سرعت اينترنت ما خيلي زغاليه و دوست دارم از پستها هم تشكر كنم ولي به خاطر اين مشكل معمولا از زدن دكمه تشكر صرف نظر ميكنم. شرمنده ، چون اين سايت و برو بچه هاش رو خيلي دوست دارم گفتم اين انتقاد رو كه به نظر خودم سازندس از سايت شما كه نه بهتر بگم سايت خودم داشته باشم.

بازم ممنونم به خاطر همه چيز.

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    جا داره بنده هم یک انتقاد کنم از دوستانی که حتی به خودشون اجازه زدن یک دکمه تشکر رو نمیدن
    و نه نظری در مورد تاپیک های مختلف و آموزشهایی که تهیه میشه نمیدن ...
    دوستان عزیز معذرت میخوام که این و بیان میکنم . خودتون بنده رو میشناسید . من نه برای تشکر کار میکنم
    و نه انتظار به تعریف و تمجید دوستان رو دارم . اما واقعا برام جای سوال چطور دوستانی که قدیمی انجمن هم
    هستند فقط از موارد قرار گرفته در سایت استفاده میکنند اما دریغ از یک تشکر و حتی یک نظر ...
    دوستان به عنوان مثال بنده پست آموزش راست به چپ نوشتن زبان فارسی در افترافکت رو تهیه و قرار دادم ...
    حدود 60 دانلود داشته این آموزش اما میبینیم 20 نفر تشکر و 20 نفر نظر دادن ...
    باز هم خدمتتون عرض میکنم بنده خودم رو نمیگم . تمام پست هایی که تمام مدیران و کاربران ایجاد میکنند
    و زمان میگذارند برای تهیه و آپلود اونها ... دوستان هر آموزشی که تهیه میشه حدود 5،4 ساعت برای تهیه و آپلود
    اون زمان گذاشته میشه . پس دور از انصاف هست که دوستان فقط دانلود کنند و استفاده کنند اما
    تشکر نمیخوایم حداقل با نظراتشون نشون بدن که اون پست مورد بازدیدشون براشون ارزش داره ...

اگه کمی دقت کنید حسین عزیز همیشه تاکید دارن که تنها پشتیبانی شما از ما نظراتتون هست ...
    از این پس خودتون و خدای خودتتون . اگه نوشتن تنها چند کلمه که حتی کمتر از یک دقیقه زمان میبره
    انقدر برای دوستانی که مشارکت نمی کنند سخت هست بنده حرفم رو پس میگیرم ...

موفق و پیروز باشید ...
    ویرایش توسط proshot : 05-01-14 در ساعت 20:11

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط proshot نمایش پست ها
    جا داره بنده هم یک انتقاد کنم از دوستانی که حتی به خودشون اجازه زدن یک دکمه تشکر رو نمیدن
    و نه نظری در مورد تاپیک های مختلف و آموزشهایی که تهیه میشه نمیدن ...
    دوستان عزیز معذرت میخوام که این و بیان میکنم . خودتون بنده رو میشناسید . من نه برای تشکر کار میکنم
    و انتظار به تعریف و تمجید دوستان رو دارم . اما واقعا برام جای سوال چطور دوستانی که قدیمی انجمن هم
    هستند فقط از موارد قرار گرفته در سایت استفاده میکنند اما دریغ از یک تشکر و حتی یک نظر ...
    دوستان به عنوان مثال بنده پست آموزش راست به چپ نوشتن زبان فارسی در افترافکت رو تهیه و قرار دادم ...
    حدود 60 دانلود داشته این آموزش اما میبینیم 20 نفر تشکر و 20 نفر نظر دادن ...
    باز هم خدمتتون عرض میکنم بنده خودم رو نمیگم . تمام پست هایی که تمام مدیران و کاربران ایجاد میکنند
    و زمان میگذارند برای تهیه و آپلود اونها ... دوستان هر آموزشی که تهیه میشه حدود 5،4 ساعت برای تهیه و آپلود
    اون زمان گذاشته میشه . پس دور از انصاف هست که دوستان فقط دانلود کنند و استفاده کنند اما
    تشکر نمیخوایم حداقل با نظراتشون نشون بدن که اون پست مورد بازدیدشون براشون ارزش داره ...

اگه کمی دقت کنید حسین عزیز همیشه تاکید دارن که تنها پشتیبانی شما از ما نظراتتون هست ...
    از این پس خودتون و خدای خودتتون . اگه نوشتن تنها چند کلمه که حتی کمتر از یک دقیقه زمان میبره
    انقدر برای دوستانی که مشارکت نمی کنند سخت هست بنده حرفم رو پس میگیرم ...

موفق و پیروز باشید ...
    مجتبی جان کاملا باهات موافقم
    من خودم یه پستی رو داشتم ادامه میدادم اولش چند تا نظر داشت
    بعد از دو دوروز دیدم هیچ نظری داده نمیشه منم با خودم فکر کردم
    که حتما به درد دوستان نخورده بعد دیگه اون پستو ادامه ندادم

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    مجتبی جان کاملا باهات موافقم
    من خودم یه پستی رو داشتم ادامه میدادم اولش چند تا نظر داشت
    بعد از دو دوروز دیدم هیچ نظری داده نمیشه منم با خودم فکر کردم
    که حتما به درد دوستان نخورده بعد دیگه اون پستو ادامه ندادم
    ممنون محسن جان بله موافقم ...
    دو تا نکته هم خدمتتون عرض کنم که :
    نکته اول این که مدیران میتونند مشاهده کنند که چه کاربرانی از کدوم پست ها بازدید کردند ...
    این رو اعلام کردم تا دوستانی که فقط مصرف کننده هستند و در انجمن شرکت ندارند متوجه شن
    که استفاده و بازدیدشون از هر تاپیکی که انجام بدن قابل رویت مدیران هست ...
    نکته دوم قبلاً اعلام کرده بودم که برای کاربران فعال در آینده مزایایی در نظر داریم
    این هم خطاب به دوستانی هست که فقط مصرف کننده هر تاپیک هستند و نظری نمیدن ...
    مطمئناً تمام فعالیت دوستان انجمن برای اعطای اون مزایا در آینده در خاطر مدیران
    خواهد موند و در اون موقع انتظار برخورد متناسب و برابر با کاربران فعال رو از ما نداشته باشند ...
    موفق و پیروز باشید . به امید فعالیت تمام خانواده بزرگ
    video-effects.ir

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما دوستان بله برای همه ما سواله که این همه عضو روزانه دیدن میکنند و فقط تعدادی

فعالیت دارند! و واقعا جای تامل داره که چرا فقط مصرف میکنند و لقمه آماده ولی عملا هیچی حتی

نمونه کارم نمیزارن!! هیچگونه مشارکتی...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

masoumeh آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7014
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما دوستان بله برای همه ما سواله که این همه عضو روزانه دیدن میکنند و فقط تعدادی

فعالیت دارند! و واقعا جای تامل داره که چرا فقط مصرف میکنند و لقمه آماده ولی عملا هیچی حتی

نمونه کارم نمیزارن!! هیچگونه مشارکتی...

خوب عزیز همه دنبال اینن که یه جا برن کارشون راه بیفته و یه سری ها هم خودشون بالاتر از بقیه می دونند لزومی نمی بینند کارشونو بقیه ببینند و نظر بدن.
    چکار میشه کرد .بعضی ها عادت کردند همون مصرف کننده هه باشند.

?????? ??????? ??????????? ??????????
    ????????? ????? ????? ????????????? ?????????? ?????????? ??????? ?????? ????????
    ???????? ???????? ????????? ??????????? ??????? ?????????? ????????????
    ??????? ????????? ???????? ????????? ????? ?????????? ????????? ?????????????.
    ?????? ????? ???????????? ???????????
    ???? ???? ??????? ????????????? ????????????? ?????? ?????? ????????? ???? ????? ????? ??????? ????? .
    ????? ?? ??? ???? ??? ????
    .

ایول به همه مدیران و کاربران فعال و راهنمایان و پاسخگویان سایت همگی خسته نباشید دمتون گرم
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjpompy نمایش پست ها
    ایول به همه مدیران و کاربران فعال و راهنمایان و پاسخگویان سایت همگی خسته نباشید دمتون گرم
    ممنون محمد جان . داداش خودتم یکی از کاربرای فعال انجمنی ...

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    این جهت هم نگاه کنیم که کسی که کارشو نمیزاره یا اعتماد به نفس نداره (که مشل بدیه کلا مخصوصا در زمینه هنری) و یا سطح کاراش پایینن
    و دکمه ی تشکر هم آقا علی همه ارسال ها فک نکن بشه فقط پست اول و زننده ی تاپک میشه
    که اگر رو اون انگشته لایک (سپاس) کلیک کنی صفحه رفرش میشه وگرنه بقیه پست ها روی تشکر کلیک کنی نمیشه
    ?? ???? fery74 ????

علی آقا برای من اینجوری نیست فقط برای کسی که پست رو ایجاد کرده رفرش میده

پست من 162 تا بیننده داشته و فقط 40 تا تشکر اگه دگمه تشکر نمیکنم داشت الان 122 تا کلیک میخورد

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع