برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 1119202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 212

مشاهده : 50588 , پاسخ ها : 211
موضوع: آموزش تکنیک های موزیک ویدیو

ممنون آقای یوسفی

سلام اقای یوسفی عزیز تشکر بابت اموزش عالی بود. فقط یک سوال من چطوری تصویر تکنیک وصل شدن سوژه متحرک به سوژه معلق در هوا را بگیرم ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajik نمایش پست ها
    سلام اقای یوسفی عزیز تشکر بابت اموزش عالی بود. فقط یک سوال من چطوری تصویر تکنیک وصل شدن سوژه متحرک به سوژه معلق در هوا را بگیرم ممنون
    سلام
    دقیقتر و بهتر در یک پست جدید سوال خودتون رو مطرح کنید تا کمکتان کنیم
    http://forum.video-effects.ir/newthr...=newthread&f=7
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    تورج جان دستت درد نکنه آموزشهای کاربردی هستن
    ???? ??? ??? ???? ?? ???...

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تورج خان بزرگ (از شاخ های انجمن)

استاد عزیز اول ازت تشکر میکنم به خاطر اموزشایی عالی و کاربردییتت اگر با صدا بود دیگه عالیی میششششد .من همه کامنتار و خوندم و استفاده کردم از نظرات همه ی دوستان و خودت و حالا میخوام چندتا سوال ازت بپرسم سلطان .

1-کارهای زیگورات چیه داستانش دقیقاا،هی همههههه میگن زیگوراتتت ،کیه زیگورات؟؟؟لینکی داری از کاراش لطف کن بزار

2-دقیقه 1.40 یه افکت جالیبی هست که کاراکتر رنگی میشه و سریع درست میشه یعنی سینک شده با موزیک.اینو با چه پلاگینی درست کردید

3-در رابطه( با فوکوس کردن کاراکتر با دوربین dslr) برای ما جوونای تازه کار اگه رفرنسی ؛ مقاله ای و یا ویدیوی اموزشی سراغ داری بینهایت ممنون میشم اگه به ما هم معرفی کنی

4- این جمله ی شما هست "
    احتمالا شما از مارک 2 استفاده نکردید مارک 2 بیشتر از 30 فریم نداره با این حال من سرعت موزیک رو 1.2 =30/25 افزایش دادم و تصاویر رو 30 گرفتم وپروژه 25 فریم قرار دادم"میخواستم بدونم با این کار بعضی از فریم ها خورده نمیشه و از بین نمیره؟؟؟

5-و یه خواهشه دیگه اگر چنانچه هر وقت فرصت داشتی درباره تکنیک های رنگ هم یه ویدیو درست کنید که فوق العادست
    ممنون ازین که جواب ما جوونا رو میدی سلطان .بالاخره ما هم جوونیمو جویای نام .ماهم یه روز بزرگ که شدیم به بقیه کمک میکنیم.و امیدوارم این چرخه کمک کردن به دیگران همینجوری بچرخه
    ویرایش توسط sali1000i : 04-08-15 در ساعت 16:23

نقل قول نوشته اصلی توسط sali1000i نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تورج خان بزرگ (از شاخ های انجمن)

استاد عزیز اول ازت تشکر میکنم به خاطر اموزشایی عالی و کاربردییتت اگر با صدا بود دیگه عالیی میششششد .من همه کامنتار و خوندم و استفاده کردم از نظرات همه ی دوستان و خودت و حالا میخوام چندتا سوال ازت بپرسم سلطان .

1-کارهای زیگورات چیه داستانش دقیقاا،هی همههههه میگن زیگوراتتت ،کیه زیگورات؟؟؟لینکی داری از کاراش لطف کن بزار

2-دقیقه 1.40 یه افکت جالیبی هست که کاراکتر رنگی میشه و سریع درست میشه یعنی سینک شده با موزیک.اینو با چه پلاگینی درست کردید

http://upload7.ir/uploads//2f2d2c005...f95794de48.png

3-در رابطه( با فوکوس کردن کاراکتر با دوربین dslr) برای ما جوونای تازه کار اگه رفرنسی ؛ مقاله ای و یا ویدیوی اموزشی سراغ داری بینهایت ممنون میشم اگه به ما هم معرفی کنی

4- این جمله ی شما هست "
    احتمالا شما از مارک 2 استفاده نکردید مارک 2 بیشتر از 30 فریم نداره با این حال من سرعت موزیک رو 1.2 =30/25 افزایش دادم و تصاویر رو 30 گرفتم وپروژه 25 فریم قرار دادم"میخواستم بدونم با این کار بعضی از فریم ها خورده نمیشه و از بین نمیره؟؟؟

ممنون ازین که جواب ما جوونا رو میدی سلطان .بالاخره ما هم جوونیمو جویای نام .ماهم یه روز بزرگ که شدیم به بقیه کمک میکنیم.و امیدوارم این چرخه کمک کردن به دیگران همینجوری بچرخه
    سلام در رابطه با سوال اولتون زیگورات همون محمد اولاد هست که از متخصصین تیزر و جلوه های ویژه ست که الان در زمینه ساخت موزیک ویدیو فعالیت میکنه
    اینم نمونه کاراش
    http://forum.video-effects.ir/thread10643.html

آموزش چهارم رو دیدم خیلی خوب بود

ستاره آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    281
    سلام

ممنون برای همه آموزش هاتون...........خیلی خیلی ممنون.

یه سؤال:
    همه آموزش ها به راحتی دانلود شدن به جز مورد 6 که احتیاج به قند شکن داشت. تازه با قند شکن هم رفتم چیزی برای دانلود کردن وجود نداشت!
    ?? ????????????????? ????????????????????????? ???

.
    .
    .

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره نمایش پست ها
    سلام

ممنون برای همه آموزش هاتون...........خیلی خیلی ممنون.

یه سؤال:
    همه آموزش ها به راحتی دانلود شدن به جز مورد 6 که احتیاج به قند شکن داشت. تازه با قند شکن هم رفتم چیزی برای دانلود کردن وجود نداشت!
    سلام
    نه حذف شده
    این آموزش رو ببینید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کاشکی این اموزش به این خوبی با صدا بود

صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 1119202122 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع