برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشکل رندر گرفتن در افتر افکت...لطفا کمککک کنید

سلام به دوستان هنرمند خودم...آقا ما یه مشکل جدی توی رندر گیری از پروژمون توی افتر داریم....پروژه ی من خیلی زیاد توش از Element 3D استفاده شده موقع رندر یکم که میره جلو ERORE میده که کارت گرافیک شما ارتباطش قطع شده و رندر STOP میشه..... من تنظیمات افتر رو روی gpu گذاشتم ...کارت گرافیکم gFORCE 5600 هست ..نمی دونم واقعاا باید چکار کنم ..سیستمم پروژه های سنگین تر از اینم رندر گرفته تاحالا
    باید چکار کنم ؟؟؟

دوست عزیز من تا الان چنین مشکلی نداشتم ، حتی با وجود پروژهای سنگینی که حتی 3 روز توی رندر بوده
    یه راه اینه که شما اون فایلهای که با المنت ساختین رو یکی یکی خاموش کنید و ببینید مشکل از کدوم فایل است که موقع رندر منجر به ارور میشه
    یه راه دیگه هم اینه که شما از اون فایل های که با المنت ساختید رو یکی یکی و به صورت alpha خروجی بگیرید و بعدا با یک برنامه تدوین ، اونها رو کامپوزیت کنید
    موفق باشید

اقاا ممنونم بابت جوابی که دادی.....احتمال اینکه تنظیمات افترم دستکاری شده باشه هست....کجا میتوتنم کل تنظیمات رو Defult کنم تا ریست شه ؟؟

سلام ببخشید منم ی پروژه تقریبا سنگین دارم که موقع رندر شدن دور شکل هام ی کادر میافته نمیدونم چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم

vfx_gfx آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    54215
    سلام. دوست عزیز از شرکت یا همان سایت مانی سافت برای خرید لپ تاب هایی برای کار با نرم افزار های گرافیکی کمک بگیرید.
    فیلمشو برات میزارم. نگاه کن.
    https://dl.manisoft.ir/Free/Video-Ge...ere-Laptop.mp4

موفق باشید. عزیزمی

کلمات کلیدی این موضوع